Treść opublikowana przez decks88
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to będę musiał go wyj**ać i na nowo zainstalować AVASTA [br]Dopisany: 05 Październik 2010, 22:52_________________________________________________ jest to program free ? niee ale mam ze tak powiem "patcha" z licencja do 2047 roku :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak w piatek dam rade sie zamienic na 1 rano to zabiore sie z wami do gliwic na spota
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
bitdefender total security 2010 jest dobry sam uzywam od 2 lat i jestem zadowolony
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to chyba Twoja miala szare zaciski moze srebrne sprawdzalem po 22 wiec moze i sa srebrne
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robert, te audi co kolo w tenneco ma ze niby Twoje stare.. miales tam szare zaciszki?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wiem wiem webasto by sie przydalo ponoc ma byc mrozna zima znow a jak z roboty wychodze to az termometr sie kurczy a jeszcze jak pomyslec ze w aucie rownie zimno to juz koniec
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hahaha decks jakbym nie byl na biezaco ostatnio to bym nie wiedzial ze podobno z kasa ciezko stoisz to ze cienko z kasa nie znaczy ze nie mozna sie czegos dowiedziec a pytanie bylo orientacyjne wyplata sie zbliza ;p
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wiecie moze jak wyglada sprawa cenowa webasto do b7?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
a jeszcze mi powiedzcie jaki jest zasieg w zestawie uniden xl520 i sirio as100 i czy zasieg zalezy tez od radia czy samej anteny?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
o poranku
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po robocie b7 sedan tyle tych postow nawaliliscie dzis ze jak wrocilem nie wiedzialem na ktora strona byla ostatnia przed wyjsciem do roboty
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
No ładny wynik, sam miałem wielokrotnie taki, ale liczysz średnią a nawet nie wiesz ile Ci litrów wchodzi ? Prosta matematyka B7 mają bodajże 70L zbiornik. B6 mają 65L więc zasięg jest mniejszy ale spalanie podobne u mnie na trasie. Zawsze staram sie lać do pełna, wtedy spalanie łatwiej obliczyć. widzę że wiesz jak jeździć ekonomicznie no wlasnie chodzi o to ze nigdy nie schodze praktycznie do zera ostatnio weszlo ok 65l ale w zbiorniku jeszcze cos bylo a co do jazdy ekonomicznej to majac ograniczone srodki inaczej jezdzic nie idzie
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
chyba ze 160
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
ile litrow ma zbiornik w b7? 63 litry chyba tak przynajmniej pisalo na jakies stronie co kiedys czytalem aczkolwiek jak ostatnio tankowalem do pelna zdalo mi sie ze weszlo wiecej ale nie pamietam dokladnie to bylo troche czasu temu a nieczesto zdarza mi sie lac do pellna
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
a cenowo jak stoja?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
panowie
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
5,5/100km trasa na zbiorniku 1300km
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
pozostala jeszcze kwestia umieszczenia nie wiem gdzie go schowac a jak sie sprawuje uniden z szumami?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
co do Sirio AS-100 juz mi wiele osob polecalo wiec na tym chyba zostane a co do radiotelefonu to wlasnie mysle nad unidenem 520xl-president harry II-TTI 881 No i to jest dobre podejscie ...ale 500 to naprawde minimum na sprawny zestaw. Będziesz używac sprzetu na codzien czy okazjonalnie? No i jakie Cie zasiegi interesują (jazda nocą/odludzia). Na codzien to raczej malo po miescie, 2-3 razy w miesiacu mam dluzsza trase, co do zasiegu to jak najwiekszy aczkolwiek na taka dlugosc anteny rewelacji sie nie spodziewam a tez nie chce zeby auto wygladalo jak samochodzik zdalnie sterowany
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
w sobotni poranek Do Wojtka vel Aligatora [br]Dopisany: 01 Październik 2010, 21:23_________________________________________________ Adrian_73 bodajrze :> no ladna foteczka no i Polacy sie nie pokazali mogli wygrac chociaz jeden set gdzie Ci pstryknęli fote w okolicach Rybca gdzieś? ja bym nie przyjął mandatu bo banana na ustach nie widać w kujawsko-pomorkim jak nad morze jechalem tak fachowo mi gps usta zaslonil... jaby byl troche wyzej to nic by nie bylo widac, lekcja na przyszlosc :gwizdanie:
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
300-400 to m,niejwiecej jak bedzie potrzebne 500 to i 500 zaplace, szukam dobrego zestawu wiec co do ceny to jestem gotowy zaplacic wiecej
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
przed robota
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ale kamerzysta pokazal 3 sliczne panie z brazylii na trybunach
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja ogladam na polsat sport
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
na rozluznienie :gwizdanie: