Treść opublikowana przez decks88
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jesli bede mial auto i chwile czasu to wpadne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
1,9tdi 2006r BRB lub BKE 1) Tarcza 288MM oznaczenie 03G141031J lub fabrycznie regenerowana taki sam numer tylko jeszcze X na koncu 2) Docisk 288MM oznaczenie 03G141117B i tez z X fabrycznie regenerowany 3) łożysko oporowe 0B1141165 Numer dwumasa tez chcesz ? przydaloby sie, dzieki za numery
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wszyskim, ma ktos dostep do ETKi potrzebne mi sa nr kompletnego sprzegla do B7 sedan 1,9TDI 2006r silnik BRB skrzynia manualna z gory dzieki za pomoc
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po nocce
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arek jak mozesz wejdz na gg albo daj na pw nr sprawe mam a zara do roboty ide
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tez bym sie przejechal niestety robote mam ;/
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jedna z najpiękniejszych furmanek na tym filmiku Robert co ty gadasz Moze Audi R8 bylo ladniejsze ale to kwesta gustu ;p nie wliczajac R8 to faktycznie Arka byla jedna z ladniejszych
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no rzadko ale jak juz jestem to zawsze dostepny postaram sie zlapac Ciebie dzis na gg
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arek siedzisz Ty czasami na gg? pisalem Ci 2 razy a sprawe mam ;p
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a w jakiż sposób ona utalentowana ? zobaczymy w jaki
-
[ALL B7] Swiatła a czujnik zmierzchu
mam wlacznik z trybem auto tyle ze po wlaczeniu tego w dzien nic nie swieci ;p Rogass na xenony narazie nie moge sobie pozwolic z powodow finansowych ;p chociaz nieraz zastanawialem sie nad tymi nawet fajnymi lampami na allegro na wzor B8 z paskiem ledow ale co ori to ori nie wiem jakby to wygladalo w aucie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiek, jak juz wczesniej pisalem i ja poprosze
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mnie juz to tak wkur... 2 wersje sciagniete i ciagle to samo ze 4-5 prob i nic
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a wiecie moze cos na temat hardlock error? po instalacji wyskakuje mi takie cos przy probie uruchomienia programu mam 2 ETKi na kompie ale zadna mi nie dziala
-
[ALL B7] Swiatła a czujnik zmierzchu
narazie nie mam nic zamontowane, szukam jakiegos dobrego rozwiazania chcialbym zeby ten czujnik byl wpelni wykorzystany
-
[ALL B7] Swiatła a czujnik zmierzchu
no tak tylko ze chodzi mi o to by w dzien nie swiecily mijania a cos na zasadzie ledow w B8 w dzien same ledy w nocy calosc wtedy czujnik zmierzchu ma sens
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to moze sie umowimy na parkingu przy neste i ja tez dowioze plytke chyba ze na pw mi adres podasz to podjade nie wiem czy to wina mojego kompa, sciagnalem 2 wersje juz jedna nawet z wirusem :gwizdanie: i za kazdym razem wyskakiwal mi hardlock error
-
[ALL B7] Swiatła a czujnik zmierzchu
Witam, zastanawiam sie czy jest jakas mozliwosc poprzestawiania lamp zeby zaczal dzialac czujnik zmierzchu, mam zwykle lampy na czujniku zmierzchu nie dziala bo lampy zalaczaja sie dopiero wieczorem, jak zmodowac lampy zeby czujnik zaczal spelniac swoja funkcje?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
macie ktos moze na plycie dzialajaca ETKE ja na necie jakies znalazlem ale nie dzialaja mi a przydala by mi sie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak sie jedzie w strone elektrowni podmiejska skrecajac w prawo na osiedle przy markecie kawalek dalej po prawej stronie jest myjnia, nigdy tam nie pralem tapicerki ale auto czesto tam zostawiam zawsze jestem zadowolony a i tanio maja aczkolwiek nie wiem jak z ta tapicerka
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
owszem fajnie :> szkoda ze nie dam rady wpasc na nastepny czeka mnie wyjazd, chyba ze cos wczesniej zmontujecie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dziekowa za spota i do nastepnego
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ostatnio mimo wielkich staran nie dalem rady wpasc ale tym razem sie postaram wkoncu wypada sie zapoznac
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
a jest jakas lepsza od tej antena zeby raczej nie przekraczala 80-85cm?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Witam, czy CB TTI TCB 881 oraz antena President Missouri to dobry zestaw?