Treść opublikowana przez decks88
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wiedziałem żeby tutaj zajrzeć niezły dziweks Głodny na co czekasz :?: az zona pojdzie spac :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no widzisz, nie mial to brat kiedy sie rodzic. mogl sie kapnąć ze w sobote sa spoty Audi :gwizdanie: teraz to i tak juz po ptokach :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
szkoda ze tak to wypadlo w urodziny brata :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
bede trzymac za ciebie kciuki :baseball: no co? chcialem go troche podtrzymac na duchu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
bede trzymac za ciebie kciuki
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jakbys jezdzil B5 to bys mial wiecej czasu :gwizdanie: przyjemnosci kosztuja :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jakbym mial tyle czasu co wy tez bym byl w czolowce :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to wtakim razie odpadam na spota wpadne
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
sam niestety moja ma studia w tym czasie a z checia bym z nia przyszedl
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja wpadne ale na chwile brat ma urodziny nie wypada go olac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
noc jest dluga :gwizdanie: trzymta sie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jo juz tez ida spac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
yno z milosci a milosc mom tu :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
yno z milosci a milosc mom tu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie potrzeba
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jo dzisio nie robia u mojej zech jest :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jo jest chetny na imprezke ale nie wiem jak to wyjdzie bo brat mo urodziny
-
Spoty Katowice i okolice
:gwizdanie: ale ze ja cos umawialem nie udawaj ze nie wiesz :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
pisze z fona wiec dzis juz nie odpisze na kotwice mam kawaleczek wrazie co moge podjechac zapytac, co do aut jak ktos ma obawy moze u mnie na placu zostawic tylko nie wszyscy bo miejsca braknie wszystko da sie zalatwic wiadomo pierwszenstwo maja b7 :gwizdanie: w sobote i niedziele mnie nie bedzie na slasku wiec jak cos to pod fonem bede
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po robocie niefartem urwalem sobie zawias ze schowka :gwizdanie: bedzie co dlubac w sobote
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z rana
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z rana :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
16h dzwigania w robocie u siebie na klate bralem to mam sie bac kawalka dachu :gwizdanie: chocby 24h tam siedziec dam rade xD
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
sam to moge wziac na klate na weekend to i bixy kupie i na zderzak zostanie :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a ile tam tych metrow jest?