Treść opublikowana przez decks88
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobra czas na mnie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak do roboty święto mamy stan wyplaty musi sie zgadzac wiec musze orac [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 21:14_________________________________________________ przesrane ale weekend wolny no baa
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kurde zara do roboty a nie chce sie jak....
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
10.01 zl
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jedzie kto w piatek na gliwice?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
seves licze na jakas trase przez miasto oczywiscie jako pasazer, nowym wozidlem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie ma problemu 10 zl/szt biore
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arek i sie dogadamy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak masz wiecej to i ja jedna bym prosil... Wy macie B7 nie stać was postoje troche pod kosciolem z puszka wośp i bedzie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak masz wiecej to i ja jedna bym prosil...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i znow powalilo mi sie cytowanie xD[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:48_________________________________________________ :oklaski: ty się tak nie ciesz bo on napisał że złomem jeździmy :gwizdanie: No wiem ale z jego ust to zabrzmiało jak komplement [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:46_________________________________________________ A to mam nadzieję nie ten "kolega" :?: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=168580.0 A co nie lubisz go No z takim podejściem jaki dał popis to może na eu powinien się zalogować bo tu się takich raczej nie toleruje Mi kolo też podpadł, na spocie się chwalił że ma namiary na typa z częściami do Audi, a jak mu napisałem na PW żeby podał nr. to wyskoczył z textem że jak kupię jego dyfuzor to mi poda nr... na szczęście Arek zapisał ten nr. na spocie i mi go podał No widzisz czyli on taki po prostu jest Nie myślałem że to kiedykolwiek powiem ale lepiej żeby koleś nie wpadał na spota do Gliwic... a ja? :gwizdanie: Znaczy się co chodzi o spoty w gliwicach :gwizdanie: no i to bylo zartem pisane
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A to mam nadzieję nie ten "kolega" :?: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=168580.0 A co nie lubisz go No z takim podejściem jaki dał popis to może na eu powinien się zalogować bo tu się takich raczej nie toleruje Mi kolo też podpadł, na spocie się chwalił że ma namiary na typa z częściami do Audi, a jak mu napisałem na PW żeby podał nr. to wyskoczył z textem że jak kupię jego dyfuzor to mi poda nr... na szczęście Arek zapisał ten nr. na spocie i mi go podał No widzisz czyli on taki po prostu jest Nie myślałem że to kiedykolwiek powiem ale lepiej żeby koleś nie wpadał na spota do Gliwic... a ja? :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
na spocie bede wiec jak cos to powiesz dokladnie czego Ci potrzeba i zobaczymy co da rade zrobic
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
super dogadamy sie na spocie mysle ze da rade zalatwic pogadam z dyrektorem wiadomo cos tam bedzie potrzebne zaplacic ale nie wiele za koncowki chromowane 20 zeta chcieli wiec grosze
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
rur mamy wcholere kwestia odpowiednio dogiac..
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kawalek drogi jak z czasem wyrobie to bym podskoczyl ale nie chce nic obiecywac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
H4mm3R gdzie mieszka moze ja podjade
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiek jedziesz tez?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
pewnie zaleje robala :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
seves tez jedzie?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to sie jeszcze ugadamy dokladniej co do tego niedajboze pozniej cos by wypadlo i musialbym wracac ale zobaczymy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mysle tak kolo 2-3 w nocy moze troche wczesniej zaleznie od tego co sie bedzie szykowac na niedziele
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tylko nie wiem jak tam ze spaniem bedzie bo raczej takie manewry chyba odpadna z mojej strony ale lecimy[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 17:14_________________________________________________wszak musze poznac ekipy z innych miast :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie, kolo zalewu jak sie na rudy leci, jak sie fechtna to 10 min i zech tam je ;p[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 17:08_________________________________________________i wolny weekend robia
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ops mialo byc na Mironową imprezke impreza wspólna ja moze wpadne ale nie na cala noc, w tamte okolice ma 10 min drogi