Treść opublikowana przez Kimi
-
Spociki Łódzkie
Ok, od poniedziałku To jeszcze sobie z chłopakami na spocie w niedzielę do piwka zapalę... [br]Dopisany: 01 Październik 2010, 10:33_________________________________________________BTW, na niedzielę zapowiada się super pogoda - słonecznie i do 14C
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
jak to ?? przecież to cała paczka No ja wiem, ale napocząłem ją wczoraj wieczorem
-
Spociki Łódzkie
noooo... 18 sztuk.... eee..... fajek....
-
Spociki Łódzkie
Zostało mi 18 sztuk
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
E tam nikogo [br]Dopisany: 01 Październik 2010, 08:58_________________________________________________Dzień dobry wszystkim tak poza tym
-
Spociki Łódzkie
To ja Was zostawiam samych Dobranoc, Paniom i Panom
-
Spociki Łódzkie
Z drugiej strony - euforia po pieknym meczu i zwycięstwie Lecha nie może przesłonć faktu, że jednak jutro jest piątek, trzeba wstać rano, zaprowadzić bejbi do przedszkola, a następnie stawić się w pracy ku chwale firmy i szefa [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 23:42_________________________________________________Ale najpierw - BBC i Top Gear na dobranoc
-
Spociki Łódzkie
Ja nie szedłem spać, tylko życzyłem Tobiemu dobrej nocy, bo to ON szedł spać
-
Spociki Łódzkie
Brrr.. dwa piwa po kilku dniach abstynencji i jestem zakręcony Dobrej nocki, Tobi[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 23:21_________________________________________________Seba, będziesz w niedzielę ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Gratulacje dla Lecha Jestem z Łodzi, ale po tym, co dzisiaj zobaczyłem - SZACUN. Lech przywrócił mi dzisiaj wspaniałą walką do ostatniej minuty wiarę w polską piłkę. Jeszcze raz gratulacje dla Poznania
-
F1, Rajdy i Motorsport
;( Ja chcę Raikkonena...
-
Spociki Łódzkie
Normalnie brazylijska telenowela A ja dopiero do sąsiada wróciłem z meczu. I wiecie, co Wam powiem? Idę na poznańskie pogratulować Lecha. Było na co popatrzeć
-
Spociki Łódzkie
Hmm, to jakby tak mieli karać za uczciwość "pracy", to ja już bym dostał ze dwa dożywocia A ja też muszę na razie się urwać.
-
Antywirius dobry i darmowy ??!! Poooomooooocy
AVG
-
Spociki Łódzkie
Sam wpadł na moment i wypadł, a do innych ma pretensje, że tylko 2 strony
-
Spociki Łódzkie
No nie posądzam Cię o sklerozę bynajmniej [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 15:34_________________________________________________Lecę na kwadrat Do wieczora
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
MECZE #5 1 październik Wisła Kraków 1-1 Śląsk Wrocław 2 Ferencvaros 0-1 MTK Budapest 0/2 2 październik Sunderland 1-2 Manchester Utd 0 Tottenham 1-2 Aston Villa 0 Zaragoza 2-0 Gijon 0 Getafe 0-2 Hercules 0 Almeria 2-0 Malaga 0 Zagłębie Lubin 1-1 Cracovia Kraków 2 Górnik Zabrze 1-2 Jagiellonia Białystok 2 Parma 1-3 AC Milan 1 St Etienne 2-3 Marseille 0 Nancy 0-2 Lyon 1/6 3 październik Manchester City 2-2 Newcastle 0 Liverpool 2-1 Blackpool 0 Chelsea 3-1 Arsenal 2 Sevilla 2-2 Atl. Madrid 0 Villarreal 2-1 Santander 1 GKS Bełchatów 0-2 Lech Poznań 0 Ruch Chorzów 2-0 Korona Kielce 0 Inter 3-1 Juventus 0 Napoli 1-2 AS Roma 0 Fiorentina 1-0 Palermo 0 Bologna 1-1 Sampdoria 3 Dortmund 1-2 Bayern 0 Twente 2-0 Groningen 2 Grasshoppers 1-0 Zurich 0 Trabzonspor 0-1 Besiktas 0 Shakhtar 2-2 Din. Kiev 0/8 4 październik Sigma Olomouc 1-2 Sparta Praga 2 Guimaraes 0-3 Porto 0/2
-
Spociki Łódzkie
No to są Twoje słowa , jak chcesz, mogę poszukać i Cię zacytować
-
Spociki Łódzkie
A no tak Robisz się na mojego avatara
-
Spociki Łódzkie
Noooo... październik?
-
Spociki Łódzkie
...i to ja te gwiazdki dostaję?
-
Spociki Łódzkie
Komputer w pracy coś mi się zaczyna p....lić
-
Spociki Łódzkie
Metalik aż po oczach daje Szczególnie na drugim zdjęciu