Treść opublikowana przez Kimi
-
Spociki Łódzkie
O widzisz, całkiem miło.
-
Spociki Łódzkie
Parę lat temu, jak pracowałem w jednej firmie, to wynajmowaliśmy salę na Brukowej (na basenie). Ale nie wiem, czy jeszcze tam można
-
Spociki Łódzkie
Ja też już na kwadracie - i duzo mi lepiej
-
Spociki Łódzkie
Jeszcze żadnego nie kupiłem hmmmm...... cos sie wymysli co bedziesz mogl postawic Zaraz zaraz, co to, tylko JA tam będę? no nie ale jak nie masz saochodu to muisz cos innego posatwic bo my dajemy samochody To dobrze, że dajecie samochody, a nie coś innego Dobra, spadam na kwadrat
-
Spociki Łódzkie
Jeszcze żadnego nie kupiłem hmmmm...... cos sie wymysli co bedziesz mogl postawic Zaraz zaraz, co to, tylko JA tam będę?
-
Spociki Łódzkie
Jeszcze żadnego nie kupiłem
-
Spociki Łódzkie
To ja nie mam NIC DO STRACENIA
-
Spociki Łódzkie
Noo, czy dobrze miąchają
-
Spociki Łódzkie
Kasi no sama widzisz ze jedna osoba sie skusila z innego mistaeczka [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 16:34_________________________________________________co do grania w pile to godz.18 TULIPAN przy ul.Piułsudskiego 94 A tam coś jest, jakieś boisko, czy jedziemy gdzieś? podobno cos jest ale sam nie wiem chlopaki z Audi klubu Polska organizuja to pewnie cos jest Ciekawe, czy jakieś wymiatacze? :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Kasi no sama widzisz ze jedna osoba sie skusila z innego mistaeczka [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 16:34_________________________________________________co do grania w pile to godz.18 TULIPAN przy ul.Piułsudskiego 94 A tam coś jest, jakieś boisko, czy jedziemy gdzieś?
-
Spociki Łódzkie
zaraz bede wszytsko wiedzial na jaka gale ???? No piłka miała być....
-
Spociki Łódzkie
A gdzie Wy chcecie grać w tą piłkę? Bo ktoś wcześniej napisał, że na Orliku, zgadza się.
-
Fotki Zlotowe z Fotoradarów
Mały OT: http://www.motofakty.pl/artykul/zostana_tylko_prawdziwe_fotoradary.html :>
-
Spociki Łódzkie
A dzięki, dzięki :> Chcę już do domu
-
Spociki Łódzkie
A ja jem banaaanaa.... [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 15:05_________________________________________________Już zjadłem i nikt się nie odzywa...
-
Spociki Łódzkie
Czy ktoś może nacisnąć "RESET" ?
-
Spociki Łódzkie
Ja tylko widziałem, jak wyglądał nowiutki lakier na masce i błotniku Ceed'a moich rodziców, gdy "odwiedził" go kot
-
Spociki Łódzkie
No ja wiem, że to może być problem, ale i tak fajnie brzmi
-
Spociki Łódzkie
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=161023.0;topicseen :polew:
-
Spociki Łódzkie
Chłopak w tramwaju z zachwytem wpatruje się w biust siedzącej koło niego dziewczyny. w końcu ona nie wytrzymuje: - Chcesz w gębę ?!?!? - Oj tak, a drugiego do ręki
-
Spociki Łódzkie
Pozwolę sobie nie zgodzić się z autorem tego demota... Zdecydowanie najlepiej piersi wyglądają, gdy ona leży na pleckach i jej się tak fajnie kołyszą w rytm no, tego, no wiecie...
-
Spociki Łódzkie
Nie nie, wolę standardowe posuwanko
-
Spociki Łódzkie
Widzę sami koneserzy hm.... atrakcji Złote deszczyki, te sprawy...
-
Spociki Łódzkie
To może my wyjdziemy i zostawimy Was samych?
-
Spociki Łódzkie
MA a nie MIAŁA !!! No nie wątpię