Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kimi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kimi

  1. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Powiadasz? W końcu wiesz lepiej, bo to Twój tyłek
  2. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Najważniejsze, żeby we właściwej pozycji było dużo gwiazdek... :gwizdanie: A z tym rzucaniem - właściwie to zacznę od razu. Wypalę to, co mam i koniec. uuuuu, no to grubo trzymam kciuki [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 16:16_________________________________________________ ja też mam swoje postanowienie :gwizdanie: Jakież to? od października wracam na fitness [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 16:34_________________________________________________ Wow Ja chyba też zacznę jakieś ćwiczenia, bo na razie to tak oklapłem, że szkoda gadać... Kawa, papierochy, siedząca praca, praktycznie zero ruchu - i kiszka, jak pociągnę 100 metrów za autobusem, to płuca mi chcą rozerwać żebra To co, bierzemy się za siebie? ja to muszę .... trochę przerwy i tyłek mi objechał piętro niżej Staram sobie to jakoś wyobrazić....
  3. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Najważniejsze, żeby we właściwej pozycji było dużo gwiazdek... :gwizdanie: A z tym rzucaniem - właściwie to zacznę od razu. Wypalę to, co mam i koniec. uuuuu, no to grubo trzymam kciuki [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 16:16_________________________________________________ ja też mam swoje postanowienie :gwizdanie: Jakież to? od października wracam na fitness [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 16:34_________________________________________________ Wow Ja chyba też zacznę jakieś ćwiczenia, bo na razie to tak oklapłem, że szkoda gadać... Kawa, papierochy, siedząca praca, praktycznie zero ruchu - i kiszka, jak pociągnę 100 metrów za autobusem, to płuca mi chcą rozerwać żebra To co, bierzemy się za siebie?
  4. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Egzakly No to co to za postanowienie, hę ?
  5. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    I tam. Podstawa to silna wola ...której niestety czasem nieco mi brakuje...
  6. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Najważniejsze, żeby we właściwej pozycji było dużo gwiazdek... :gwizdanie: A z tym rzucaniem - właściwie to zacznę od razu. Wypalę to, co mam i koniec. uuuuu, no to grubo trzymam kciuki [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 16:16_________________________________________________ ja też mam swoje postanowienie :gwizdanie: Jakież to?
  7. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Najważniejsze, żeby we właściwej pozycji było dużo gwiazdek... :gwizdanie: A z tym rzucaniem - właściwie to zacznę od razu. Wypalę to, co mam i koniec.
  8. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wiem wiem Muszę rzucić wreszcie. Może od 1-go?
  9. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kawkę se strzel... a nie jarasz i jarasz Siódmą???
  10. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja chyba pójdę w kimono jak wrócę do domu, a potem znowu będę klincował do drugiej w nocy
  11. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A ja idę Zaraz kurna usnę. Z ciśnieniem coś jest czy jak?
  12. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    O, Lniana ile? Bo ja 7
  13. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Aha, czyli można Ale mam problem, bowiem jestem obecnie "spieszony". Czy jeśli w grę wchodziłby dojazd gdzieś, mogę liczyć, że ktoś mnie zabierze? a z kad pochodzisz zolnierzu ??? Melduję Panie Generale, że z Teofilowa pochodzę :>
  14. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  15. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Aha, czyli można Ale mam problem, bowiem jestem obecnie "spieszony". Czy jeśli w grę wchodziłby dojazd gdzieś, mogę liczyć, że ktoś mnie zabierze?
  16. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A czy ja napisałem, że napina w bieliźnie? W każdych ciuchach wygląda fajnie heheh no dobrze wyglada zgadzam sie ale tu jest lizgana wiesz trzeba gonic idealy Oj się czepiasz detali Dobra, to co z tą piłką w niedzielę? Będzie można się załapać jakoś?
  17. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A czy ja napisałem, że napina w bieliźnie? W każdych ciuchach wygląda fajnie
  18. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nosz kurna, przecież jej nie fotoszopują na żywca w Meteo A na żywo wygląda nooo.... apetycznie
  19. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Rozmarzyłem raczej... TVN Meteo to moja ulubiona stacja: Mensahowa, Dorotka Gardias... ehhh... [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 13:14_________________________________________________ TU zrób łabędzia:
  20. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A Omenka?
  21. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A ją? Ja bym ją "ogarnął" w każdej, hmm... pozycji Że już nie wspomnę o Rihannie:
  22. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no sympatyczna ale jak dla mnie ma za duze ... walory Zawsze możesz ją oprzeć o ścianę i zajść od tyłu, to nie będą ci przeszkadzać :gwizdanie: No co? No co?
  23. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no sympatyczna ale jak dla mnie ma za duze ... walory Zawsze możesz ją oprzeć o ścianę i zajść od tyłu, to nie będą ci przeszkadzać
  24. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    O matko, murzynka z dickiem...
  25. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie wygląda na to, żeby śmierdziała

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.