Treść opublikowana przez Kimi
-
Spociki Łódzkie
Powiadasz? W końcu wiesz lepiej, bo to Twój tyłek
-
Spociki Łódzkie
Najważniejsze, żeby we właściwej pozycji było dużo gwiazdek... :gwizdanie: A z tym rzucaniem - właściwie to zacznę od razu. Wypalę to, co mam i koniec. uuuuu, no to grubo trzymam kciuki [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 16:16_________________________________________________ ja też mam swoje postanowienie :gwizdanie: Jakież to? od października wracam na fitness [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 16:34_________________________________________________ Wow Ja chyba też zacznę jakieś ćwiczenia, bo na razie to tak oklapłem, że szkoda gadać... Kawa, papierochy, siedząca praca, praktycznie zero ruchu - i kiszka, jak pociągnę 100 metrów za autobusem, to płuca mi chcą rozerwać żebra To co, bierzemy się za siebie? ja to muszę .... trochę przerwy i tyłek mi objechał piętro niżej Staram sobie to jakoś wyobrazić....
-
Spociki Łódzkie
Najważniejsze, żeby we właściwej pozycji było dużo gwiazdek... :gwizdanie: A z tym rzucaniem - właściwie to zacznę od razu. Wypalę to, co mam i koniec. uuuuu, no to grubo trzymam kciuki [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 16:16_________________________________________________ ja też mam swoje postanowienie :gwizdanie: Jakież to? od października wracam na fitness [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 16:34_________________________________________________ Wow Ja chyba też zacznę jakieś ćwiczenia, bo na razie to tak oklapłem, że szkoda gadać... Kawa, papierochy, siedząca praca, praktycznie zero ruchu - i kiszka, jak pociągnę 100 metrów za autobusem, to płuca mi chcą rozerwać żebra To co, bierzemy się za siebie?
-
Spociki Łódzkie
Egzakly No to co to za postanowienie, hę ?
-
Spociki Łódzkie
I tam. Podstawa to silna wola ...której niestety czasem nieco mi brakuje...
-
Spociki Łódzkie
Najważniejsze, żeby we właściwej pozycji było dużo gwiazdek... :gwizdanie: A z tym rzucaniem - właściwie to zacznę od razu. Wypalę to, co mam i koniec. uuuuu, no to grubo trzymam kciuki [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 16:16_________________________________________________ ja też mam swoje postanowienie :gwizdanie: Jakież to?
-
Spociki Łódzkie
Najważniejsze, żeby we właściwej pozycji było dużo gwiazdek... :gwizdanie: A z tym rzucaniem - właściwie to zacznę od razu. Wypalę to, co mam i koniec.
-
Spociki Łódzkie
Wiem wiem Muszę rzucić wreszcie. Może od 1-go?
-
Spociki Łódzkie
kawkę se strzel... a nie jarasz i jarasz Siódmą???
-
Spociki Łódzkie
Ja chyba pójdę w kimono jak wrócę do domu, a potem znowu będę klincował do drugiej w nocy
-
Spociki Łódzkie
A ja idę Zaraz kurna usnę. Z ciśnieniem coś jest czy jak?
-
Spociki Łódzkie
O, Lniana ile? Bo ja 7
-
Spociki Łódzkie
Aha, czyli można Ale mam problem, bowiem jestem obecnie "spieszony". Czy jeśli w grę wchodziłby dojazd gdzieś, mogę liczyć, że ktoś mnie zabierze? a z kad pochodzisz zolnierzu ??? Melduję Panie Generale, że z Teofilowa pochodzę :>
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Aha, czyli można Ale mam problem, bowiem jestem obecnie "spieszony". Czy jeśli w grę wchodziłby dojazd gdzieś, mogę liczyć, że ktoś mnie zabierze?- Spociki Łódzkie
A czy ja napisałem, że napina w bieliźnie? W każdych ciuchach wygląda fajnie heheh no dobrze wyglada zgadzam sie ale tu jest lizgana wiesz trzeba gonic idealy Oj się czepiasz detali Dobra, to co z tą piłką w niedzielę? Będzie można się załapać jakoś?- Spociki Łódzkie
A czy ja napisałem, że napina w bieliźnie? W każdych ciuchach wygląda fajnie- Spociki Łódzkie
Nosz kurna, przecież jej nie fotoszopują na żywca w Meteo A na żywo wygląda nooo.... apetycznie- Spociki Łódzkie
Rozmarzyłem raczej... TVN Meteo to moja ulubiona stacja: Mensahowa, Dorotka Gardias... ehhh... [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 13:14_________________________________________________ TU zrób łabędzia:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
A ją? Ja bym ją "ogarnął" w każdej, hmm... pozycji Że już nie wspomnę o Rihannie:- Spociki Łódzkie
no sympatyczna ale jak dla mnie ma za duze ... walory Zawsze możesz ją oprzeć o ścianę i zajść od tyłu, to nie będą ci przeszkadzać :gwizdanie: No co? No co?- Spociki Łódzkie
no sympatyczna ale jak dla mnie ma za duze ... walory Zawsze możesz ją oprzeć o ścianę i zajść od tyłu, to nie będą ci przeszkadzać- Spociki Łódzkie
O matko, murzynka z dickiem...- Spociki Łódzkie
Nie wygląda na to, żeby śmierdziała - Spociki Łódzkie