Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kimi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kimi

  1. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    "Baśka miała fajny biust.... " :gwizdanie:
  2. Dokładnie. Nie ma sensu cudować. Zresztą lepkość oleju nie pozwala mu nigdy na "spłynięcie" w 100%, zawsze troszkę zostanie. I żadne odsysania tu nie pomogą.
  3. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    @Adrenalina, tam jest "Gimmie, gimmie, gimmie...", a nie "Kimi, kimi, kimi"
  4. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  5. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jakoś grzybobranie mnie nie "bierze". A wiecie, czy się różni pizza od ruskiej prostytutki? Pizzę można zamówić bez grzybów :>
  6. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Heh, faktycznie, jakoś tak jesiennie bardzo
  7. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ehh, cześć... Chciałem jakos tak smiesznie się przywitac, ale spojrzałem za okno i straciłem wątek...
  8. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Spadam do wyrka. Narka Panowie, miłego wieczoru
  9. MECZE #4 28 wrzesień Sp. Moscow 2 - 0 Zilina 1 Ajax 1 - 1 AC Milan 3 AS Roma 3 - 1 CFR Cluj 1 Auxerre 1 - 2 Real Madrid 2 Basel 1 - 1 Bayern 0 Braga 0 - 1 Shakhtar 1 Chelsea 2 - 0 Marseille 6 Partizan 1 - 3 Arsenal 3/17 29 wrzesień Kazan 0 - 6 Barcelona 0 H. Tel Aviv 1 - 2 Lyon 1 Inter 2 - 2 Bremen 0 Panathinaikos 2 - 1 FC Copenhagen 0 Rangers 3 - 0 Bursaspor 1 Schalke 2 - 3 Benfica 0 Tottenham 2 - 0 Twente 1 Valencia 1 - 3 Manchester Utd 1/4 30 wrzesień Dortmund 1 - 1 Sevilla 0 Atl. Madrid 2 - 1 Leverkusen 0 Lech Poznań 2 - 1 Salzburg 1 Manchester City 3 - 2 Juventus 0 Villarreal 2 - 2 Club Brugge 0 Steaua Bucharest 1 - 1 Napoli 2 CSKA Moscow 0 - 0 Sparta Praga 0 Hajduk Split 1 - 3 Anderlecht 0/3
  10. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mój samochód naprawiałem fajnymi kluczami w sensie, że jakimi :?: bosch + młot 10 kg hehe <żarcik> To było takie nawiązanie do tego kawału o informatykach: Trzech informatyków siedzi w milczeniu, w końcu jeden mówi: - To może pogadamy o d*pach... Zapada kłopotliwe milczenie, a po paru minutach odzywa się inny: - Moja karta graficzna jest do d*py :>
  11. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mój samochód naprawiałem fajnymi kluczami
  12. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Qrde, zanim sobie skompletuję porządny "warsztat", to mnie emerytura zastanie Ale, jak nauczyło mnie już doświadczenie - bez porządnych narzędzi jest ch...j, nie robota, szczególnie przy autach
  13. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tu co prawda nie ma ceny, ale popatrz, jak ten kluczy jest wykonany. No cudeńko: http://www.kamasa.com/pl/Produkter/Klucze/Klucze-dwustronne/Klucze-dwustronne-pasko-oczkowe-mm/ [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 21:08_________________________________________________O FAK! http://www.narzedziowy.com.pl/product_info.php?products_id=57122 35 PLN za płasko-oczkową 15-kę
  14. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Yato i Kamasa to dwie firmy, które produkują chyba najlepsze narzędzia na świecie. No jest jeszcze Snap-On, Stanley i kilka innych firm, ale Yato i Kamasa to klasa sama dla siebie [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 20:54_________________________________________________Tyle, że jeden głupi kluczyk płasko-oczkowy 10 czy 13 Yato albo Kamasy potrafi kosztowac tyle, co cały "zestaFF dla pro" z Tesco albo innego Carrefoura :> o widzisz przypomniałeś mi bym sobie kupil płaską piętnastke. http://yato24.pl/klucz-plaskooczkowy-satyna-p-12.html :>
  15. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Yato i Kamasa to dwie firmy, które produkują chyba najlepsze narzędzia na świecie. No jest jeszcze Snap-On, Stanley i kilka innych firm, ale Yato i Kamasa to klasa sama dla siebie [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 20:54_________________________________________________Tyle, że jeden głupi kluczyk płasko-oczkowy 10 czy 13 Yato albo Kamasy potrafi kosztowac tyle, co cały "zestaFF dla pro" z Tesco albo innego Carrefoura :>
  16. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kamasa:
  17. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Na Wspólnej :polew: no i Ranczo Ja mam inną rozrywkę - oglądam sobie w internecie narzędzia. Własnie dostałem ślinotoku na stronie z Yato
  18. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie no, naprawdę
  19. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja jestem stateczny, starszy pan, mąż i ojciec. Gdzie ja i takie awantury
  20. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  21. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak dużo palisz ...to Ci nie będzie stawał To był wiersz biały (bez rymów)
  22. Kimi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Masz cztery komplety felg ???
  23. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja nie posuwam jelonków, więc mogę rzucić
  24. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Będę Ci kibicował z caaaałych sił, żeby tak wyglądał :> Spadam do domu, do wieczorka
  25. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie ma to jak zadbany tyłeczek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.