Treść opublikowana przez Kimi
-
Spociki Łódzkie
"Baśka miała fajny biust.... " :gwizdanie:
-
[ALL] Sposoby wymiany oleju.
Dokładnie. Nie ma sensu cudować. Zresztą lepkość oleju nie pozwala mu nigdy na "spłynięcie" w 100%, zawsze troszkę zostanie. I żadne odsysania tu nie pomogą.
-
Spociki Łódzkie
@Adrenalina, tam jest "Gimmie, gimmie, gimmie...", a nie "Kimi, kimi, kimi"
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Jakoś grzybobranie mnie nie "bierze". A wiecie, czy się różni pizza od ruskiej prostytutki? Pizzę można zamówić bez grzybów :>- Spociki Łódzkie
Heh, faktycznie, jakoś tak jesiennie bardzo- Spociki Łódzkie
Ehh, cześć... Chciałem jakos tak smiesznie się przywitac, ale spojrzałem za okno i straciłem wątek...- Spociki Łódzkie
Spadam do wyrka. Narka Panowie, miłego wieczoru- Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
MECZE #4 28 wrzesień Sp. Moscow 2 - 0 Zilina 1 Ajax 1 - 1 AC Milan 3 AS Roma 3 - 1 CFR Cluj 1 Auxerre 1 - 2 Real Madrid 2 Basel 1 - 1 Bayern 0 Braga 0 - 1 Shakhtar 1 Chelsea 2 - 0 Marseille 6 Partizan 1 - 3 Arsenal 3/17 29 wrzesień Kazan 0 - 6 Barcelona 0 H. Tel Aviv 1 - 2 Lyon 1 Inter 2 - 2 Bremen 0 Panathinaikos 2 - 1 FC Copenhagen 0 Rangers 3 - 0 Bursaspor 1 Schalke 2 - 3 Benfica 0 Tottenham 2 - 0 Twente 1 Valencia 1 - 3 Manchester Utd 1/4 30 wrzesień Dortmund 1 - 1 Sevilla 0 Atl. Madrid 2 - 1 Leverkusen 0 Lech Poznań 2 - 1 Salzburg 1 Manchester City 3 - 2 Juventus 0 Villarreal 2 - 2 Club Brugge 0 Steaua Bucharest 1 - 1 Napoli 2 CSKA Moscow 0 - 0 Sparta Praga 0 Hajduk Split 1 - 3 Anderlecht 0/3- Spociki Łódzkie
Mój samochód naprawiałem fajnymi kluczami w sensie, że jakimi :?: bosch + młot 10 kg hehe <żarcik> To było takie nawiązanie do tego kawału o informatykach: Trzech informatyków siedzi w milczeniu, w końcu jeden mówi: - To może pogadamy o d*pach... Zapada kłopotliwe milczenie, a po paru minutach odzywa się inny: - Moja karta graficzna jest do d*py :>- Spociki Łódzkie
Mój samochód naprawiałem fajnymi kluczami- Spociki Łódzkie
Qrde, zanim sobie skompletuję porządny "warsztat", to mnie emerytura zastanie Ale, jak nauczyło mnie już doświadczenie - bez porządnych narzędzi jest ch...j, nie robota, szczególnie przy autach- Spociki Łódzkie
Tu co prawda nie ma ceny, ale popatrz, jak ten kluczy jest wykonany. No cudeńko: http://www.kamasa.com/pl/Produkter/Klucze/Klucze-dwustronne/Klucze-dwustronne-pasko-oczkowe-mm/ [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 21:08_________________________________________________O FAK! http://www.narzedziowy.com.pl/product_info.php?products_id=57122 35 PLN za płasko-oczkową 15-kę- Spociki Łódzkie
Yato i Kamasa to dwie firmy, które produkują chyba najlepsze narzędzia na świecie. No jest jeszcze Snap-On, Stanley i kilka innych firm, ale Yato i Kamasa to klasa sama dla siebie [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 20:54_________________________________________________Tyle, że jeden głupi kluczyk płasko-oczkowy 10 czy 13 Yato albo Kamasy potrafi kosztowac tyle, co cały "zestaFF dla pro" z Tesco albo innego Carrefoura :> o widzisz przypomniałeś mi bym sobie kupil płaską piętnastke. http://yato24.pl/klucz-plaskooczkowy-satyna-p-12.html :>- Spociki Łódzkie
Yato i Kamasa to dwie firmy, które produkują chyba najlepsze narzędzia na świecie. No jest jeszcze Snap-On, Stanley i kilka innych firm, ale Yato i Kamasa to klasa sama dla siebie [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 20:54_________________________________________________Tyle, że jeden głupi kluczyk płasko-oczkowy 10 czy 13 Yato albo Kamasy potrafi kosztowac tyle, co cały "zestaFF dla pro" z Tesco albo innego Carrefoura :>- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Na Wspólnej :polew: no i Ranczo Ja mam inną rozrywkę - oglądam sobie w internecie narzędzia. Własnie dostałem ślinotoku na stronie z Yato- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Ja jestem stateczny, starszy pan, mąż i ojciec. Gdzie ja i takie awantury- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Jak dużo palisz ...to Ci nie będzie stawał To był wiersz biały (bez rymów)- [ALL] [ALL] [ALL B5] A4 1.8t quattro
Masz cztery komplety felg ???- Spociki Łódzkie
Ja nie posuwam jelonków, więc mogę rzucić- Spociki Łódzkie
Będę Ci kibicował z caaaałych sił, żeby tak wyglądał :> Spadam do domu, do wieczorka- Spociki Łódzkie
Nie ma to jak zadbany tyłeczek - Spociki Łódzkie