Treść opublikowana przez Kimi
-
Spociki Łódzkie
Może się laska nie myła? no juz w takie szczegoly nie wnikalem On za to wnikał, i jak to się skończyło? Bezcennym doświadczeniem
-
[ALL B6] Czarna folia( nie carbon) z połyskiem na dach a4 avant
a jestes w stanie podac mi wymiary? tu wszystko zalezne jest od ilosci folii. Z oklejeniem nie ma problemu... mysle mniej wiecej ze 400pln ale konkretny koszt po wymierzeniu... Jak będę miał okazję, to wymierzę :> Bo na razie to pytanie było czysto retoryczne, bo i tak na tę chwilę nie mam CO oklejać :>
-
Spociki Łódzkie
Może się laska nie myła?
-
Spociki Łódzkie
Jak już tak o tej czerni, to ja lubię, jak kobieta ma czarną bieliznę
-
[ALL B6] Czarna folia( nie carbon) z połyskiem na dach a4 avant
A pytanie małe: B5 w sedanie - oklejenie w taki sposób, jak ten w mojej stopce (dach+pokrywa bagażnika do załamania) - jaki to byłby koszt orientacyjnie?
-
Spociki Łódzkie
Słuchajcie, ta piłka w niedzielę to aktualna jest?
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
To ja poproszę rozpuszczalną, z mlekiem
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
No co racja to racja Grafik ze mnie jak z koziej d*py trąbka
-
Spociki Łódzkie
I tak szacun, bo ja bym takiego loga nie wymyślił :>
-
Spociki Łódzkie
:> No mówiłem, że gołąbek, to się śmialiście...
-
Spociki Łódzkie
Czekaj, zaraz... Dajcie mi chwilkę...[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 09:52_________________________________________________No to macie: Uploaded with ImageShack.us
-
Spociki Łódzkie
Nosz kufa, jak nie widziałem, jak widziałem Ale że ten gołąbek to łódka jest, tak?
-
Spociki Łódzkie
yyyy... Ty to masz wyobraźnię Przecież tam jest gołąbek... A wyobraźnię to mam, oj mam, żebyś wiedziała
-
Spociki Łódzkie
Tak teraz patrzę na to logo i tak się zastanawiam... Co symbolizuje ten gołąbek?
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ponieslo Cie w stolicy jest jak w pupie ciemno i mokro Tu jeszcze dochodzi: "zimno i do domu daleko"- Spociki Łódzkie
Powitać w ten piękny, ciepły, słoneczny poranek Eeee, coś mi się chyba pomyliło...- Spociki Łódzkie
Życzę wszystkim dobrej nocki. Idę odespać weekend- Spociki Łódzkie
Nie widzę Czaderskie Już się nie moge doczekać, jak zobaczę taką na swojej A4- [B5 AHU] Napinacze pasów wystrzelone, a poduszki nie - mozliwe?
Musisz wyjąć poduszkę z kierownicy.- F1, Rajdy i Motorsport
Tru. I dlatego śmiem twierdzić, że powrót Kimi'ego Raikkonena do F1 jak dla mnie, jest pewny W innym przypadku w ogóle nie byłoby tematu i rozmów Raikkoenna z szefem Renault. Chyba, że gadali o pogodzie albo reniferach :>- Spociki Łódzkie
- F1, Rajdy i Motorsport
ale Petrov musi się jeszcze dużo nauczyć... Może już nie mieć okazji do nauki, bo jak tak będzie jeździł, to zostały mu jeszcze 4 GP w F1 - Spociki Łódzkie