Treść opublikowana przez Kimi
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Nieee, ale pewnie zaraz się dowiemy
-
Spociki Łódzkie
Zastanawiam się, czy da się na Męża 2.0 zmodzić na Kochanka 3.0 jasne że tak, tylko czy zdoła obsługiwać dwie użytkowniczki jednocześnie Naa pewno jest jakiś "crack" , że się da tylko żeby wirusa nie załapał Spoko spoko
-
Spociki Łódzkie
Zastanawiam się, czy da się na Męża 2.0 zmodzić na Kochanka 3.0 jasne że tak, tylko czy zdoła obsługiwać dwie użytkowniczki jednocześnie Naa pewno jest jakiś "crack" , że się da
-
Spociki Łódzkie
Zastanawiam się, czy da się Męża 2.0 zmodzić na Kochanka 3.0
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Bo temat miły i można bez końca...- Spociki Łódzkie
Wiem wiem :> @Adrenalina: Z racji tego, że jestem użytkownikiem Linucha (Debian i Ubuntu) dodam jeszcze od siebie: Kobieta LINUX: - najlepsza, kiedy można "używać" za darmo :> Sorki za kolejny podtekst, samo jakoś tak wychodzi ...a Twój profil jest coraz bogatszy :gwizdanie: W pozycji: "Myśli tylko o jednym" pięć gwiazdek- Spociki Łódzkie
Wiem wiem :> @Adrenalina: Z racji tego, że jestem użytkownikiem Linucha (Debian i Ubuntu) dodam jeszcze od siebie: Kobieta LINUX: - najlepsza, kiedy można "używać" za darmo :> Sorki za kolejny podtekst, samo jakoś tak wychodzi- Spociki Łódzkie
Jasio posuwa swoją siostrę Małgosię. W pewnym momencie Małgosia mówi: - Jesteś lepszy od taty Na to Jaś: - Wiem, mama mi mówiła- Spociki Łódzkie
A bo nie tu kliknąłem.... i zacząłem się bawić CTRL+C / CTRL+V- Spociki Łódzkie
Byłoby to wieeeeelkiee rozczarowanie ;( Mam nadzieję, że sara88 to jednak Sara, rocznik '88- Spociki Łódzkie
Nie strasz nie strasz BTW, szefo ma Chryslera Grand Voyagera w Dieslu, więc to raczej nie jest "grupa docelowa" klienteli na Audiki A4 :>- [B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din
troche duzo tych usterek zrobisz jedna glowice to pewnie niedlugo druga sie odezwie No niestety to są uroki używanych samochodów. Tak naprawdę nigdy nie wiesz co kupisz. Ale jak pisałem mam nadzieje że z czasem będzie coraz lepiej. Moim skromnym zdaniem - można "przymknąć" oko na pewne usterki (oczywiście pomijam auto po czterech dzwonach, złożone z pięciu innych) - w przypadku tak rzadkiej wersji, jak S4. Ja też zaryzykowałbym taki zakup i nawet jeśli kosztowałoby mnie to trochę pracy, czasu i kasy - doprowadziłbym go do stanu pełnej sprawności. S4 jest tego wart.- [B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din
Dla jednych wada, dla innych zaleta, ja też przykładowo preferuję sedany- Spociki Łódzkie
Co, nie wierzysz mi? No i w sumie słusznie Generalnie osiągam ostatnio poziom mistrzowski w ściemnianiu ja też całkiem nieźle sobie radzę w tej dyscyplinie Ale mam trochę wyrzuty sumienia, bo szefo fajny, płaci w miarę, a ja się opierdalam :> Ale na usprawiedliwienie dodam, że z obowiązków się wywiązuję, jeno nieco "rozciągam" je w czasie :>- Spociki Łódzkie
Co, nie wierzysz mi? No i w sumie słusznie Generalnie osiągam ostatnio poziom mistrzowski w ściemnianiu- Spociki Łódzkie
Tu się nie śpi, tu się pracuje !!!- [B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din
Jakoś w najbliższej przyszłości nie mam zamiaru zakładać firmy pogrzebowej więc Avant mi się nie przyda . A tak na poważnie nie podobają mi się avanty dlatego wybór padł na sedana. Dokładnie. Dlatego dla mnie osobiście największym bólem jest brak B5 RS4 w sedanie ;(- Spociki Łódzkie
Ale naprawdę musicie tak krzyczeć ?- [B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din
O rzesz w tytę- F1, Rajdy i Motorsport
Zobaczcie, jaka jest prognoza pogody na weekend w Singapurze http://www.formula1.com/default.html (box po prawo) Jatka będzie.- Fotki Zlotowe z Fotoradarów
ale jaką winę, przecież nie ty prowadziłeś, i nie pamiętasz kto wziął auto tak na poważne ....to można w taki sposób się wybronić??bo dostałem jakieś pismo do wypełnienia dla nich (kto prowadził itp) Jeśli to był "gminny" fotoradar i nie podasz, kto prowadził, dostaniesz "goły" mandat, bez punktów. rozwiń termin "gminny fotoradar" Fotoradar zakupiony bądź wypożyczony od prywatnej firmy przez Urząd Gminy w celu kontroli prędkości na terenie podległym gminie, należący do Straży Miejskiej albo Straży Gminnej (nie policji)- Fotki Zlotowe z Fotoradarów
ale jaką winę, przecież nie ty prowadziłeś, i nie pamiętasz kto wziął auto tak na poważne ....to można w taki sposób się wybronić??bo dostałem jakieś pismo do wypełnienia dla nich (kto prowadził itp) Jeśli to był "gminny" fotoradar i nie podasz, kto prowadził, dostaniesz "goły" mandat, bez punktów.- Spociki Łódzkie
Uszanowanie Szanownym Paniom i Panom - Spociki Łódzkie