Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kimi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kimi

  1. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew:
  2. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nieee, ale pewnie zaraz się dowiemy
  3. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zastanawiam się, czy da się na Męża 2.0 zmodzić na Kochanka 3.0 jasne że tak, tylko czy zdoła obsługiwać dwie użytkowniczki jednocześnie Naa pewno jest jakiś "crack" , że się da tylko żeby wirusa nie załapał Spoko spoko
  4. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zastanawiam się, czy da się na Męża 2.0 zmodzić na Kochanka 3.0 jasne że tak, tylko czy zdoła obsługiwać dwie użytkowniczki jednocześnie Naa pewno jest jakiś "crack" , że się da
  5. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zastanawiam się, czy da się Męża 2.0 zmodzić na Kochanka 3.0
  6. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  7. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bo temat miły i można bez końca...
  8. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wiem wiem :> @Adrenalina: Z racji tego, że jestem użytkownikiem Linucha (Debian i Ubuntu) dodam jeszcze od siebie: Kobieta LINUX: - najlepsza, kiedy można "używać" za darmo :> Sorki za kolejny podtekst, samo jakoś tak wychodzi ...a Twój profil jest coraz bogatszy :gwizdanie: W pozycji: "Myśli tylko o jednym" pięć gwiazdek
  9. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wiem wiem :> @Adrenalina: Z racji tego, że jestem użytkownikiem Linucha (Debian i Ubuntu) dodam jeszcze od siebie: Kobieta LINUX: - najlepsza, kiedy można "używać" za darmo :> Sorki za kolejny podtekst, samo jakoś tak wychodzi
  10. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jasio posuwa swoją siostrę Małgosię. W pewnym momencie Małgosia mówi: - Jesteś lepszy od taty Na to Jaś: - Wiem, mama mi mówiła
  11. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A bo nie tu kliknąłem.... i zacząłem się bawić CTRL+C / CTRL+V
  12. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Byłoby to wieeeeelkiee rozczarowanie ;( Mam nadzieję, że sara88 to jednak Sara, rocznik '88
  13. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie strasz nie strasz BTW, szefo ma Chryslera Grand Voyagera w Dieslu, więc to raczej nie jest "grupa docelowa" klienteli na Audiki A4 :>
  14. troche duzo tych usterek zrobisz jedna glowice to pewnie niedlugo druga sie odezwie No niestety to są uroki używanych samochodów. Tak naprawdę nigdy nie wiesz co kupisz. Ale jak pisałem mam nadzieje że z czasem będzie coraz lepiej. Moim skromnym zdaniem - można "przymknąć" oko na pewne usterki (oczywiście pomijam auto po czterech dzwonach, złożone z pięciu innych) - w przypadku tak rzadkiej wersji, jak S4. Ja też zaryzykowałbym taki zakup i nawet jeśli kosztowałoby mnie to trochę pracy, czasu i kasy - doprowadziłbym go do stanu pełnej sprawności. S4 jest tego wart.
  15. Dla jednych wada, dla innych zaleta, ja też przykładowo preferuję sedany
  16. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Co, nie wierzysz mi? No i w sumie słusznie Generalnie osiągam ostatnio poziom mistrzowski w ściemnianiu ja też całkiem nieźle sobie radzę w tej dyscyplinie Ale mam trochę wyrzuty sumienia, bo szefo fajny, płaci w miarę, a ja się opierdalam :> Ale na usprawiedliwienie dodam, że z obowiązków się wywiązuję, jeno nieco "rozciągam" je w czasie :>
  17. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Co, nie wierzysz mi? No i w sumie słusznie Generalnie osiągam ostatnio poziom mistrzowski w ściemnianiu
  18. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tu się nie śpi, tu się pracuje !!!
  19. Jakoś w najbliższej przyszłości nie mam zamiaru zakładać firmy pogrzebowej więc Avant mi się nie przyda . A tak na poważnie nie podobają mi się avanty dlatego wybór padł na sedana. Dokładnie. Dlatego dla mnie osobiście największym bólem jest brak B5 RS4 w sedanie ;(
  20. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ale naprawdę musicie tak krzyczeć ?
  21. Zobaczcie, jaka jest prognoza pogody na weekend w Singapurze http://www.formula1.com/default.html (box po prawo) Jatka będzie.
  22. ale jaką winę, przecież nie ty prowadziłeś, i nie pamiętasz kto wziął auto tak na poważne ....to można w taki sposób się wybronić??bo dostałem jakieś pismo do wypełnienia dla nich (kto prowadził itp) Jeśli to był "gminny" fotoradar i nie podasz, kto prowadził, dostaniesz "goły" mandat, bez punktów. rozwiń termin "gminny fotoradar" Fotoradar zakupiony bądź wypożyczony od prywatnej firmy przez Urząd Gminy w celu kontroli prędkości na terenie podległym gminie, należący do Straży Miejskiej albo Straży Gminnej (nie policji)
  23. ale jaką winę, przecież nie ty prowadziłeś, i nie pamiętasz kto wziął auto tak na poważne ....to można w taki sposób się wybronić??bo dostałem jakieś pismo do wypełnienia dla nich (kto prowadził itp) Jeśli to był "gminny" fotoradar i nie podasz, kto prowadził, dostaniesz "goły" mandat, bez punktów.
  24. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Uszanowanie Szanownym Paniom i Panom

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.