Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kimi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kimi

  1. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Szczerze? Czy "takie sobie" ?
  2. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Specjalnie dla Ciebie go nie usunę Co do Beyonce - tak, tak, chętnie, ale najchętniej to jednak Alicię Keys ten, tego, no, bym... http://www.100besteverything.com/best-looking-women/i-3-10069_aliciakeys-wp4.jpg fajna fota Egzakly :> Jedna z moich ulubionych tapet na kompie BTW, właśnie rzeźbię w GIMP-ie nową sygnaturkę, łączącą Alicię i Audika, zobaczymy, jak wyjdzie :> // EDIT Gotowe
  3. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Specjalnie dla Ciebie go nie usunę Co do Beyonce - tak, tak, chętnie, ale najchętniej to jednak Alicię Keys ten, tego, no, bym... http://www.100besteverything.com/best-looking-women/i-3-10069_aliciakeys-wp4.jpg
  4. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ...i piękne
  5. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A Wy to niby nie jesteście
  6. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to się nam kolega rozmarzył Trzeba mieć marzenia, bo to nadaje sens naszemu życiu owszem, ale od razu tak wysoko mierzyć :gwizdanie: nie wystarczy Ci na początek jakaś Przybylska albo inna Urbańska Oooo, tu trafiłaś w sedno z tą Przybylską Anią
  7. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to się nam kolega rozmarzył Trzeba mieć marzenia, bo to nadaje sens naszemu życiu
  8. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ale mulatki są fajne Taka na ten przykład, proszę ja Ciebie, Beyonce... Ehhh ten Jay.Z. to ma fajnie, posu.... ekhm, przytulać taką sztukę [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 13:00_________________________________________________ przesadziłeś [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 12:57_________________________________________________co Ci murzyni przeszkadzają ? te kocie ruchy Ta, potomkowie tych, co nie spierdzielili łowcom niewolników
  9. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Oooo to już było chamskie
  10. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Byłem A jak już jetseśmy w temacie: Dlaczego czarny ma białe dłonie? Bo jak go wędzili, to się trzymał drążka :>
  11. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Co mówi ginekolog do wychodzącej z gabinetu pacjentki? - Jeszcze do pani zajrzę :>
  12. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i wątek zniknie z powierzchni ziemi, jak przed chwilą nasz ;( Ale przecież nie zniknął, możemy kontynuować
  13. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  14. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak mnie z nią poznasz, to zdejmę
  15. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ale jest 'offline' ;([br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 11:26_________________________________________________ @rkwon, wybacz, ale nie mogłem sobie odmówić zmiany avatara @rkwon Wybacz, ale nie mogłem sobie odmówić zmiany avatara to jest ta 70-tka co to ją kłysiu widział ? Ja myślę, że to TA: http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201009/1284923067_by_aniakochana_500.jpg
  16. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :> [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 11:00_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=58665 Czyżby nowa koleżanka? 88' - doobry rocznik
  17. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ....a wiesz że niektórzy żydzi bzykają się przez dziurę w prześcieradle? wogóle nie patrząc na partnerkę Słuszny problem, ale ich Ja lubię WSZYSTKO widzieć nie ma się co śmiać, tylko trzeba im współczuć ...i cieszyć, że jest się rasowym polakiem Tru Nie ma to jak polskie dziewczyny, ehh... Sam miodek koneser Cóż począć, taka osobowość Lubię doznania estetyczne: ładne widoki (góry, zachody słońca nad morzem, malownicze krajobrazy), ładne auta (dlatego jak widzę np. taką kupę jak Logan czy inna Tata czy tam Mama, ale mam mokro w majtach na widok każdego jednego pełnokrwistego włoskiego samochodu spod znaku Scuderii Ferrari tudzież Maserati), no i wisienka na torcie - czyli Kobiety
  18. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ....a wiesz że niektórzy żydzi bzykają się przez dziurę w prześcieradle? wogóle nie patrząc na partnerkę Słuszny problem, ale ich Ja lubię WSZYSTKO widzieć nie ma się co śmiać, tylko trzeba im współczuć ...i cieszyć, że jest się rasowym polakiem Tru Nie ma to jak polskie dziewczyny, ehh... Sam miodek
  19. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ....a wiesz że niektórzy żydzi bzykają się przez dziurę w prześcieradle? wogóle nie patrząc na partnerkę Słuszny problem, ale ich Ja lubię WSZYSTKO widzieć
  20. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To potem, najpierw jest sexi bielizna
  21. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No tak, to już ta pora - rano i wieczorem piździ, w środku dnia gorąco, nie wiadomo kurna jak się ubierać, ehh
  22. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Za dużo wody ognistej było...
  23. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bo jestem zbyt piękna i zbyt młoda żeby być 'ciocią' :laghing2: "Too pretty, too young - jazda ma MAKSA" Nowy film drogi, w roli głównej Adrenalina i A4 BTW, powitać
  24. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ok, ja spadam już, do jutra Miłej nocki.
  25. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A plastelina? Bez plasteliny to nie robota

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.