Treść opublikowana przez Kimi
-
Spociki Łódzkie
Szczerze? Czy "takie sobie" ?
-
Spociki Łódzkie
Specjalnie dla Ciebie go nie usunę Co do Beyonce - tak, tak, chętnie, ale najchętniej to jednak Alicię Keys ten, tego, no, bym... http://www.100besteverything.com/best-looking-women/i-3-10069_aliciakeys-wp4.jpg fajna fota Egzakly :> Jedna z moich ulubionych tapet na kompie BTW, właśnie rzeźbię w GIMP-ie nową sygnaturkę, łączącą Alicię i Audika, zobaczymy, jak wyjdzie :> // EDIT Gotowe
-
Spociki Łódzkie
Specjalnie dla Ciebie go nie usunę Co do Beyonce - tak, tak, chętnie, ale najchętniej to jednak Alicię Keys ten, tego, no, bym... http://www.100besteverything.com/best-looking-women/i-3-10069_aliciakeys-wp4.jpg
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
A Wy to niby nie jesteście
-
Spociki Łódzkie
to się nam kolega rozmarzył Trzeba mieć marzenia, bo to nadaje sens naszemu życiu owszem, ale od razu tak wysoko mierzyć :gwizdanie: nie wystarczy Ci na początek jakaś Przybylska albo inna Urbańska Oooo, tu trafiłaś w sedno z tą Przybylską Anią
-
Spociki Łódzkie
to się nam kolega rozmarzył Trzeba mieć marzenia, bo to nadaje sens naszemu życiu
-
Spociki Łódzkie
Ale mulatki są fajne Taka na ten przykład, proszę ja Ciebie, Beyonce... Ehhh ten Jay.Z. to ma fajnie, posu.... ekhm, przytulać taką sztukę [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 13:00_________________________________________________ przesadziłeś [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 12:57_________________________________________________co Ci murzyni przeszkadzają ? te kocie ruchy Ta, potomkowie tych, co nie spierdzielili łowcom niewolników
-
Spociki Łódzkie
Oooo to już było chamskie
-
Spociki Łódzkie
Byłem A jak już jetseśmy w temacie: Dlaczego czarny ma białe dłonie? Bo jak go wędzili, to się trzymał drążka :>
-
Spociki Łódzkie
Co mówi ginekolog do wychodzącej z gabinetu pacjentki? - Jeszcze do pani zajrzę :>
-
Spociki Łódzkie
i wątek zniknie z powierzchni ziemi, jak przed chwilą nasz ;( Ale przecież nie zniknął, możemy kontynuować
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Jak mnie z nią poznasz, to zdejmę- Spociki Łódzkie
Ale jest 'offline' ;([br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 11:26_________________________________________________ @rkwon, wybacz, ale nie mogłem sobie odmówić zmiany avatara @rkwon Wybacz, ale nie mogłem sobie odmówić zmiany avatara to jest ta 70-tka co to ją kłysiu widział ? Ja myślę, że to TA: http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201009/1284923067_by_aniakochana_500.jpg- Spociki Łódzkie
:> [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 11:00_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=58665 Czyżby nowa koleżanka? 88' - doobry rocznik- Spociki Łódzkie
....a wiesz że niektórzy żydzi bzykają się przez dziurę w prześcieradle? wogóle nie patrząc na partnerkę Słuszny problem, ale ich Ja lubię WSZYSTKO widzieć nie ma się co śmiać, tylko trzeba im współczuć ...i cieszyć, że jest się rasowym polakiem Tru Nie ma to jak polskie dziewczyny, ehh... Sam miodek koneser Cóż począć, taka osobowość Lubię doznania estetyczne: ładne widoki (góry, zachody słońca nad morzem, malownicze krajobrazy), ładne auta (dlatego jak widzę np. taką kupę jak Logan czy inna Tata czy tam Mama, ale mam mokro w majtach na widok każdego jednego pełnokrwistego włoskiego samochodu spod znaku Scuderii Ferrari tudzież Maserati), no i wisienka na torcie - czyli Kobiety- Spociki Łódzkie
....a wiesz że niektórzy żydzi bzykają się przez dziurę w prześcieradle? wogóle nie patrząc na partnerkę Słuszny problem, ale ich Ja lubię WSZYSTKO widzieć nie ma się co śmiać, tylko trzeba im współczuć ...i cieszyć, że jest się rasowym polakiem Tru Nie ma to jak polskie dziewczyny, ehh... Sam miodek- Spociki Łódzkie
....a wiesz że niektórzy żydzi bzykają się przez dziurę w prześcieradle? wogóle nie patrząc na partnerkę Słuszny problem, ale ich Ja lubię WSZYSTKO widzieć- Spociki Łódzkie
To potem, najpierw jest sexi bielizna- Spociki Łódzkie
No tak, to już ta pora - rano i wieczorem piździ, w środku dnia gorąco, nie wiadomo kurna jak się ubierać, ehh- Spociki Łódzkie
Za dużo wody ognistej było...- Spociki Łódzkie
bo jestem zbyt piękna i zbyt młoda żeby być 'ciocią' :laghing2: "Too pretty, too young - jazda ma MAKSA" Nowy film drogi, w roli głównej Adrenalina i A4 BTW, powitać- Spociki Łódzkie
Ok, ja spadam już, do jutra Miłej nocki.- Spociki Łódzkie
A plastelina? Bez plasteliny to nie robota - Spociki Łódzkie