Treść opublikowana przez Kimi
-
Spociki Łódzkie
Czaaaarrrrneeee !!!!
-
Spociki Łódzkie
Czaaaarneee :disgust:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
He he, widzę, że się rozumiemy
-
Spociki Łódzkie
Zrobisz czarny dach ???
-
Spociki Łódzkie
//EDIT: Musze kurna czekać, bo jakąś bajkę chce obejrzeć do końca...
-
Spociki Łódzkie
tak w środku tygodnia? ...ludzie to się bawią Kochana, moja Żona w weekendy albo ma szkołę, albo pracuje, więc tak naprawdę to pada na twarz, jak wraca do domu :> Niech się zresztą bawi, bo jak już będę miał to Audi, to JA wtedy będę się bawił
-
Spociki Łódzkie
Idę wykapać moją Księżniczkę, bo Szanowna Małżonka poszła dzisiaj z koleżankami z pracy się udydłać na jakieś urodziny
-
Spociki Łódzkie
Aaale żeś pojechał teraz BTW, RS4 to też moje marzenie... A marzenie marzeń to S5 albo RS5, ale to chyba dopiero na emeryturze ;( mowie ci o rzeczach osiagalnych w przeciagu 12 miesiecy zobaczycie bedzie to biturbo 2,7 L bo najralem sie na to jak pedofil w sklepie z zabawkami dla dzieci
-
Spociki Łódzkie
Aaale żeś pojechał teraz BTW, RS4 to też moje marzenie... A marzenie marzeń to S5 albo RS5, ale to chyba dopiero na emeryturze ;(
-
Spociki Łódzkie
Będą dwa "Białe Diabły" w Łodzi? :>
-
Spociki Łódzkie
Lecę do domu. Miłego popołudnia
-
Spociki Łódzkie
O rzesz Ty orzeszku... Jak tyś to zrobił?
-
Spociki Łódzkie
Chodzi o kapitał "masy" wiem... dlatego to napisałam po prostu mam daleko idące skojarzenia Albo bogatą wyobraźnię
-
Spociki Łódzkie
Chodzi o kapitał "masy" Dlatego moja małżonka ma obiekcje co do zakupu przez mła Audi tudzież BMW :>
-
Spociki Łódzkie
BTW, ja nie rozumiem tych facetów, co dają się wyrywać galeriankom: jedna para dżinsów jest droższa, niż niejedna laska na telefon (za 100-150 to można mieć naprawdę fajną na godzinę). Uprzedzając fakty - nie, nie korzystam, ale z ciekawości przeglądałem kiedyś taka stronkę z anonsami :> A za parę dżinsów taka małolata zrobi Ci loda na parkingu albo w kiblu - i gdzie tu sens, gdzie logika?
-
Spociki Łódzkie
:> To u mnie, powiedzmy, że "bieda, aż piszczy"
-
Spociki Łódzkie
Masz jakieś kompleksy? :> To jak mnie zobaczysz na żywo, to Ci przejdzie od razu
-
Spociki Łódzkie
Ale na tych zdjęciach dobrze go nie widać w sumie
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Rozwiń proszę... jaka zmiana tematu od razu... :>- Spociki Łódzkie
... ale podoba mi się Twój tok rozumowania, @Adrenalino- Spociki Łódzkie
fajny to Kimi ma podpis Samo życie... skromny ... :gwizdanie: Przecież nie napisałem, że chodzi o mnie Ale nie będę zaprzeczał, przez wrodzoną skromność właśnie- Spociki Łódzkie
fajny to Kimi ma podpis Samo życie...