Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kimi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kimi

  1. @-makaveli- @jarko Dzisiaj o 12:18 » Chyba jednak już zrobił? I TO jest właśnie TA lista meczy do obstawiania? (18 i 19 września)?
  2. Też tak właśnie pomyślałem. No cóż, jak dla mnie odniosło to efekt odwrotny do zamierzonego (plus teksty "nic nie stuka, pierwszy właściciel itepe").
  3. #2 18 września: Manchester United 2-0 Liverpool 1 Chelsea London 1-1 Blackpool 0 Sunderland 0-1 Arsenal 0 Schalke 0-1 Borusia Dortmund 1 VfB Stuttgard 1-1 Monchengladbach 0 1. FC Kaiserslautern 3-1 TSG Hoffenheim 0 Bordeaux 0-1 Lyon 0 Monaco 2-0 Toulouse 0 Lille 1-2 Auxerre 0 Widzew Łódź 1-1 Śląsk Wrocław 0 Zagłebie Lubin 1-2 Legia Warszawa 0 NK Rijeka 1-2 Hajduk Split 2 Iraklis 0-1 Larissa 0/4 19 września Udinese 1-3 Juventus 1 US Palermo 0-2 Inter Mediolan 1 AC Fiorentina 1-2 Lazio 3 Atletico Madryt 1-2 FC Barcelona 3 Hercules 0-2 Valencia CF 1 Deportivo La Coruna 2-0 Getafe CF 0 Arka Gdynia 1-0 Jagiellonia Białystok 3 NEC Nijmegen 1-1 AZ Alkmar 0 Roda Kerkrade 0-1 PSV Eindhoven 0 Feyenord 1-2 Ajax Amsterdam 3 Terek Grozny 0-3 Zenit St Petersburg 0 Slavia Praga 0-2 Sparta Praga 1 Benfica Lizbona 2-1 Sporting Lizbona 1 Fenerbahce 2-1 Besiktas 0 FC Copenhagen 1-1 Brondby 0/17
  4. Czy tylko mi się wydaje, czy ten egzemplarz ma dwie różne blachy założone? I czemu niby miałoby to służyć? http://otomoto.pl/audi-a4-1-8-20v-grudzien-1996r-lifting-C14672903.html
  5. Nie wiem, czy ktoś już wcześniej wrzucał, ale mój ulubiony serial "drogi" to "Cobra 11" (niemiecki). Jak na niemiecką produkcję, całkiem znośny dowcip, niezła fabuła, sympatyczni głowni bohaterowie (dwóch policjantów z Autobahn Polizei), nawet niezłe jak na Niemki aktorki no i "clou", czyli sceny pościgów z udziałem normalnych, europejskich samochodów po niemieckich miasteczkach oraz oczywiście autostradach (w roli nieoznakowanych radiowozów m.in. BMW E46 oraz Mercedes CLK poprzedniej generacji). Naprawdę sympatyczny serial.
  6. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    'Oh, bejbe, you're so tallented... ' (z "60 sekund" )
  7. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Aaaa, bo już się bałem, że Ty z tych, co bronili :>
  8. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    @kachnazgierz, co Ty się tak tym krzyżem przejęłaś?
  9. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Aha. Ale i tak A4 było nietknięte, bo Fela strzeliła mu z tyłu w hak :> Niestety, ale dla Skodziny skończyło się to o wiele gorzej
  10. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A tak BTW, nie miał ktoś z Was wczoraj stłuczki z Felicią na skrzyżowaniu Włókniarzy i Limanowskiego, około 16:30-17:00 ? :> (granatowa B5 sedan z hakiem holowniczym)
  11. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Poszło na PW
  12. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    2, 5 i 6
  13. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Druga fotka jest druga, a nie trzecia jest druga, jak teraz :>
  14. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dzień dobry wszystkim Zajmuje się wmawianiem ludziom, że potrzebują coś, czego tak naparwdę nie potrzebują :>
  15. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja jestem cały czas, ale się nie wyrywałem
  16. Nie Volvo, tylko Renault, w Poznaniu, podczas wizyty Renault F1 Team i Robcia
  17. Nie chcę Was martwić, ale zgodnie z Rozporządzeniem Min. Infrastruktury z dnia 22 lipca 2002 r. w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów tablice, o których mowa w tym wątku mogą sprawić Wam problemy podczas kontroli drogowej, teoretycznie też auto wyposażone w takie tablice nie powinno przejść przeglądu technicznego. Szczegóły macie tutaj: http://www.legeo.pl/prawo/dziennik-ustaw-2002/133/1123/zal8/?on=2007-10-10
  18. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    W sam raz na "ani razu"
  19. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Aaaleeee laska: http://demotywatory.pl/2087390/Dno
  20. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A, o to chodzi. To fakt. Czytałem ten jego wywiad w Expressie i faktycznie - takiego aroganckiego buca dawno nie widziałem. Ale spoko - jak to mówią: "Na każdego kozaka znajdzie się większy kozak"
  21. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ale co masz na myśli?
  22. Ja też widziałbym ich jako duet, tym bardziej, że Raikkonen to jeden z moich ulubionych kierowców F1. Pożyjemy, zobaczymy. Jak pokazuje praktyka F1 - często gęsto takie sytuacje są niejako "wstępem" do podpisania kontraktu. Podobnie było w przypadku Alonso i Ferrari na początku tego roku.
  23. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Właśnie zacząłem "grzebać" w profilu i popsułem EDIT: Są dziewczynki... ekhm.. znaczy się, S5
  24. Ehh, przegapiłem, maj fałlt, jak mawiają Amerykańcy. Trudno.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.