Treść opublikowana przez Kimi
-
Ogłoszenie A4 B5 z otomoto - różne tablice rejestracyjne p/t?
Qrde, faktycznie
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
@-makaveli- @jarko Dzisiaj o 12:18 » Chyba jednak już zrobił? I TO jest właśnie TA lista meczy do obstawiania? (18 i 19 września)?
-
Ogłoszenie A4 B5 z otomoto - różne tablice rejestracyjne p/t?
Też tak właśnie pomyślałem. No cóż, jak dla mnie odniosło to efekt odwrotny do zamierzonego (plus teksty "nic nie stuka, pierwszy właściciel itepe").
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
#2 18 września: Manchester United 2-0 Liverpool 1 Chelsea London 1-1 Blackpool 0 Sunderland 0-1 Arsenal 0 Schalke 0-1 Borusia Dortmund 1 VfB Stuttgard 1-1 Monchengladbach 0 1. FC Kaiserslautern 3-1 TSG Hoffenheim 0 Bordeaux 0-1 Lyon 0 Monaco 2-0 Toulouse 0 Lille 1-2 Auxerre 0 Widzew Łódź 1-1 Śląsk Wrocław 0 Zagłebie Lubin 1-2 Legia Warszawa 0 NK Rijeka 1-2 Hajduk Split 2 Iraklis 0-1 Larissa 0/4 19 września Udinese 1-3 Juventus 1 US Palermo 0-2 Inter Mediolan 1 AC Fiorentina 1-2 Lazio 3 Atletico Madryt 1-2 FC Barcelona 3 Hercules 0-2 Valencia CF 1 Deportivo La Coruna 2-0 Getafe CF 0 Arka Gdynia 1-0 Jagiellonia Białystok 3 NEC Nijmegen 1-1 AZ Alkmar 0 Roda Kerkrade 0-1 PSV Eindhoven 0 Feyenord 1-2 Ajax Amsterdam 3 Terek Grozny 0-3 Zenit St Petersburg 0 Slavia Praga 0-2 Sparta Praga 1 Benfica Lizbona 2-1 Sporting Lizbona 1 Fenerbahce 2-1 Besiktas 0 FC Copenhagen 1-1 Brondby 0/17
-
Ogłoszenie A4 B5 z otomoto - różne tablice rejestracyjne p/t?
Czy tylko mi się wydaje, czy ten egzemplarz ma dwie różne blachy założone? I czemu niby miałoby to służyć? http://otomoto.pl/audi-a4-1-8-20v-grudzien-1996r-lifting-C14672903.html
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Nie wiem, czy ktoś już wcześniej wrzucał, ale mój ulubiony serial "drogi" to "Cobra 11" (niemiecki). Jak na niemiecką produkcję, całkiem znośny dowcip, niezła fabuła, sympatyczni głowni bohaterowie (dwóch policjantów z Autobahn Polizei), nawet niezłe jak na Niemki aktorki no i "clou", czyli sceny pościgów z udziałem normalnych, europejskich samochodów po niemieckich miasteczkach oraz oczywiście autostradach (w roli nieoznakowanych radiowozów m.in. BMW E46 oraz Mercedes CLK poprzedniej generacji). Naprawdę sympatyczny serial.
-
Spociki Łódzkie
'Oh, bejbe, you're so tallented... ' (z "60 sekund" )
-
Spociki Łódzkie
Aaaa, bo już się bałem, że Ty z tych, co bronili :>
-
Spociki Łódzkie
@kachnazgierz, co Ty się tak tym krzyżem przejęłaś?
-
Spociki Łódzkie
Aha. Ale i tak A4 było nietknięte, bo Fela strzeliła mu z tyłu w hak :> Niestety, ale dla Skodziny skończyło się to o wiele gorzej
-
Spociki Łódzkie
A tak BTW, nie miał ktoś z Was wczoraj stłuczki z Felicią na skrzyżowaniu Włókniarzy i Limanowskiego, około 16:30-17:00 ? :> (granatowa B5 sedan z hakiem holowniczym)
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Druga fotka jest druga, a nie trzecia jest druga, jak teraz :>
-
Spociki Łódzkie
Dzień dobry wszystkim Zajmuje się wmawianiem ludziom, że potrzebują coś, czego tak naparwdę nie potrzebują :>
-
Spociki Łódzkie
Ja jestem cały czas, ale się nie wyrywałem
-
[ALL] Czy tylko volvo potrafi bić rekord Guinnessa?
Nie Volvo, tylko Renault, w Poznaniu, podczas wizyty Renault F1 Team i Robcia
-
[ALL] Tłoczona tablica rejestracyjna wymiary z USA pomocy!
Nie chcę Was martwić, ale zgodnie z Rozporządzeniem Min. Infrastruktury z dnia 22 lipca 2002 r. w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów tablice, o których mowa w tym wątku mogą sprawić Wam problemy podczas kontroli drogowej, teoretycznie też auto wyposażone w takie tablice nie powinno przejść przeglądu technicznego. Szczegóły macie tutaj: http://www.legeo.pl/prawo/dziennik-ustaw-2002/133/1123/zal8/?on=2007-10-10
-
Spociki Łódzkie
W sam raz na "ani razu"
-
Spociki Łódzkie
Aaaleeee laska: http://demotywatory.pl/2087390/Dno
-
Spociki Łódzkie
A, o to chodzi. To fakt. Czytałem ten jego wywiad w Expressie i faktycznie - takiego aroganckiego buca dawno nie widziałem. Ale spoko - jak to mówią: "Na każdego kozaka znajdzie się większy kozak"
-
Spociki Łódzkie
Ale co masz na myśli?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ja też widziałbym ich jako duet, tym bardziej, że Raikkonen to jeden z moich ulubionych kierowców F1. Pożyjemy, zobaczymy. Jak pokazuje praktyka F1 - często gęsto takie sytuacje są niejako "wstępem" do podpisania kontraktu. Podobnie było w przypadku Alonso i Ferrari na początku tego roku.
-
Spociki Łódzkie
Właśnie zacząłem "grzebać" w profilu i popsułem EDIT: Są dziewczynki... ekhm.. znaczy się, S5
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
Ehh, przegapiłem, maj fałlt, jak mawiają Amerykańcy. Trudno.