Treść opublikowana przez Kimi
-
Spociki Łódzkie
He he :> No moja córka zawsze jest otwarta na inne dzieciaki i uwielbia się bawić z nimi. Dzieci to nie mają takich problemów jak dorośli - podejdzie, zagada o jakimś misiu czy jakiejś bajce i po dwóch minutach już ma nowego "kolegę" :>
-
Spociki Łódzkie
Qrcze, chętnie bym się z Wami zabrał, przy okazji wziąłbym też moją latorośl, ale w sobotę ma dżamprezkę urodzinową, bo właśnie miała 6 urodziny Może następnym razem...
-
Spociki Łódzkie
@Adrenalina, dokładnie to samo miałem napisać, o dowcipie z gatunku "śmieszących 0,23% społeczeństwa" :>
-
Spociki Łódzkie
I zaczynamy kolejny dzień
-
Spociki Łódzkie
Czego to nie wymyślą... Chyba wolałbym zainwestować te pieniądze w jakiś całodniowy kurs w Szkole Skody albo podobnej
-
Spociki Łódzkie
Bry wieczór wszystkim
-
Spociki Łódzkie
Lecę do domu Miłego popołudnia
-
Spociki Łódzkie
http://photos03.otomoto.pl/photos/original/C14/70/80/C14708026_5.jpg :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
Wieniec to ta okrągła część kierownicy, na której trzymasz łapki Fotki zaraz znajdę Ale też tak myślałem, że to nie jest normalne i wskazuje na atrapę zamiast ori-niewystrzelonej poduszki O, mam: http://photos01.otomoto.pl/photos/original/C13/68/28/C13682824_5.jpg No jak byk wieniec jest innego koloru A tu już ewidentnie inny kolor poduchy i wieńca: http://photos02.otomoto.pl/photos/original/C15/11/53/C15115305_5.jpg ...albo tu: (widać na tym fragmencie w słońcu) http://photos02.otomoto.pl/photos/original/C15/13/23/C15132369_4.jpg WTF???
-
Spociki Łódzkie
Tak sobie teraz przeglądam ogłoszenia na otomoto i już co prawda kiedyś zwróciłem na to uwagę, ale wciąż mnie to zastanawia: czy to normalne, że w B5 kierownica (wieniec) oraz poducha są w RÓŻNYCH kolorach?
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Nie nie, nie wyciągaj pochopnych wniosków !!!- Spociki Łódzkie
Dostanę wtedy klapsa- Spociki Łódzkie
Ja już sie tu dobrze czuję :>- Spociki Łódzkie
Nie wie. I może lepiej niech tak zostanie- Spociki Łódzkie
Ona wie, co ja lubię- Spociki Łódzkie
O, o kociakach to można duuuuużo- Spociki Łódzkie
Musi być "gładziutki" kociak wszędzie- Spociki Łódzkie
No z szacunkiem do kobiet się odnoszę...- Spociki Łódzkie
Kłaniam się Szanownej Pani- Spociki Łódzkie
Zmieniaj zmieniaj, bo mam wrażenie, że mi ten Haselhof zaraz wyskoczy z ekranu :> OOO TAAAK !!! Teraz to jest TO- F1, Rajdy i Motorsport
Fajnie by było, jakby to doszło do skutku. Bardzo lubię Kimiego. Skubany, to mistrzostwo w 2007 to wywalczył w pięknym stylu - objechał Lewiska w trzech ostatnich GP po prostu "na miękko".- Spociki Łódzkie
A nie masz jakiejś idolki na stanie? Nie ma to, jak fajna du... znaczy się ładna dziewoja- Spociki Łódzkie
Jeezu @rkwon, co Ty masz za awatara- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie