Treść opublikowana przez Kimi
-
Spociki Łódzkie
Na razie tylko GADASZ o poświęcaniu się :> Jak się poświęcisz i efekty będą tego warte - sam wyłożę pierwsze pieniądze na nowy aparat dla Ciebie
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nie wydaje mi się, aby na tym etapie można było coś wywnioskować. Fakt faktem Raikkonen rozmawiał z Renault: http://www.racers-republic.com/f1/news/2309/raikkonen-makes-return-bid Ale pewne jest już to: http://www.formula1.com/news/headlines/2010/9/11257.html
- Spociki Łódzkie
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
#1 Twente - Inter 0-2 Werder - Tottenham 1-1 Ol. Lyon - Schalke 04 1-2 Benfica - Hapoel 3-1 Manchester - Rangers 0-0 Bursaspor - Valencia 0-2 Barcelona - Panathinaikos 4-1 Bayern - Roma 1-1 Cluj - Basel 0-1 Marsylia - Spartak 3-0 Żilina - Chelsea 0-3 Real Madryt - Ajax 3-1 Milan - Auxerre 2-1 Arsenal - Braga 2-0 Szachtar - Partizan 1-1
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
No jeśli to prawda, to trafił Ci się rodzynek Niecałe 10 tyś/rocznie wychodzi - prawie nówka.
-
Spociki Łódzkie
No z tym blisko ziemi to jest dobry pomysł, takie ujęcia "z gleby" na koło są super
-
Spociki Łódzkie
Nie nie, nie przez okno - otwarty bagażnik i fotograf siedzi w bagażniku
-
Spociki Łódzkie
@rkwon, to może inaczej - drugie auto i fotograf wystający z bagażnika, jak w TVN Turbo
-
Spociki Łódzkie
@rkwon, a jak zamocujesz aparat?
-
Bezwypadkowy? Już się robi!
Na chwilkę nawiążę jeszcze do "dziadków", bo tak sobie przeglądam otomoto i znalazłem to: http://otomoto.pl/mercedes-e-200-ladny-merc-od-pierw-wasciciela-C14896871.html
-
[A6 C5] Czarna Kula
Kurczaki, zazdroszczę C5-ki, też chciałbym taką kupić , ale kaski wystarczy jedynie na A4 B5 i to też leciwą... Ale nie będę narzekał, Audik będzie , to najważniejsze. Przyjdzie czas i na A6 Póki co - oby się spisywała jak najlepiej
-
[ALL] Stare i nowe opony... jak założyć na zimę?
Żeby nie stracić przyczepności, lepsze opony ZAWSZE zakłada się na tył, niezależnie od rodzaju napędu.
-
Bezwypadkowy? Już się robi!
Tak się skupiliśmy na tych Niemcach, a co sądzicie o autach np. z Holandii czy Belgii? Przyznam, że będąc w Belgii (przejazdem) oczom nie mogłem uwierzyć - tam prawie nie widać na ulicach aut starszych niż 6, 8-letnie, poza tym samochody z Belgii są jakieś takie charakterystyczne - czyściutkie, zawsze w "wypasionych" wersjach (ale może to tylko moje subiektywne odczucie). Czy ktoś z Was ma doświadczenia z samochodami z tych krajów?
-
Bezwypadkowy? Już się robi!
Z tymi książkami to racja: http://allegro.pl/ksiazka-serwisowa-volkswagen-audi-skoda-nowe-i1210047040.html Albo tu: http://allegro.pl/ksiazka-serwisowa-audi-oryginal-wlochy-i1214879334.html Ręce opadają...
-
Bezwypadkowy? Już się robi!
Przecież nikt nic nikomu nie chce udowadniać, po prostu sobie luźno dyskutujemy.
-
Bezwypadkowy? Już się robi!
Ale po lifcie już? BTW, 66-ty to 44 lata - wcale nie taka "staruszka"
-
[B5 AFN] Sprężyna do klocków ?
http://sklep.intercars.com.pl/9935325643578/3355fhh65/show_pic.php?pro=3&artnr=1414112114141910131417161114&pic=0&lang_id=PL O tę chodzi? IC, niecałe 10 PLN
-
Bezwypadkowy? Już się robi!
No też dlatego napisałem, że nie dosłownie. Ok, nie będę się kłócił, auta od dziadków się skończyły. Ale i tak rozwalają mnie teksty: - "pierwszy właściciel" (ale prawie zawsze zapominają dodać, że chodzi o pierwszego w Polsce); - prawie każdy jest garażowany ( normalnie Niemcy to kraj, gdzie chyba każdy ma garaż ); - bezwypadkowy (to już klasyka, ale jak to kiedyś opisał Tylik - LEGALNIE można napisać, ze auto jest bezwypadkowe, mimo, że jest walone z każdej strony. Czemu? Wg. definicji Kodeksu Drogowego, wypadek to zdarzenie z ofiarami w ludziach bądź rannymi. Tak więc nie ma ofiar lub rannych - nie ma wypadku, jest KOLIZJA A widzieliście kiedyś dopisek w ogłoszeniu: "bezkolizyjne" ? Bo ja nie...) - "przyjechało na kołach" - a na czym miało przyjechać, na płozach? (tak, wiem, że chodzi o przywiezienie ewentualnie na lawecie, ale to i tak brzmi śmiesznie - to tak, jakby w ogłoszeniu o pralce pisać, że pierze kręcąc bębnem - no nieprawdopodobne...) - "do drobnych poprawek lakierniczych" - drobna to może być zaprawka, ale jak widzę na zdjęciu auto, co już na oko nadaje się tylko do lakierni, to dziękuję za takie "drobne" poprawki - "komplet kluczyków" - no po prostu rarytas, nie wiem, może jeszcze mam dopłacić za fakt, że auto ma komplet kluczyków? Chyba obowiązkiem właściciela jest dbać o to, by nie zgubić żadnego, prawda? Więc brak jednego z kluczyków może wskazywać na niedbalstwo właściciela. Niedługo będą pisać, że: "komplet drzwi", "komplet siedzeń", a nawet, że "ma kierownicę" Szkoda gadać :|
-
Bezwypadkowy? Już się robi!
No może nie dosłownie, ale parę cytatów z otomoto: http://otomoto.pl/audi-a4-quattro-klimatronic-okazjia-C14947179.html http://otomoto.pl/audi-a4-C14915539.html http://otomoto.pl/audi-a4-ladne-quattro-okazja-C14001769.html http://otomoto.pl/audi-a4-okazja-C14265276.html To jest niezłe: http://otomoto.pl/audi-a4-model-2000-lift-C14919068.html http://otomoto.pl/audi-a4-i-wlasciciel-ksiazka-serwisowa-C13061695.html
-
Bezwypadkowy? Już się robi!
Dokładnie. Ktoś już wcześniej dał linka do blogu Tylika, więc nie będę się powtarzał, ale jest tam wypowiedź handlarza z Łodzi, który zajmuje się interesem "uczciwie". Jak sam przyznaje, to on jest postrzegany jako oszust i naciągacz, bo oferowane przez niego auta są o kilka-kilkanaście % droższe od porównywalnych "okazji". Tylko, że jego auta nie są bite i mają realny przebieg. A niestety, 99,9% kupców uważa, że chwyciło Pana Boga za nogi, jak trafią 10-letniego diesla z "oryginalnym" przebiegiem 120 tys. km za cenę 10% niższą od reszty takich aut z tego rocznika. Oczywiście standardowo od dziadka, co jeździł w niedzielę do kościoła.
-
[ALL] Nowa KIA - Optima
Też Optima zwróciła moją uwagę - to chyba jedno z najładniejszych koreańskich aut, jakie ostatnio się pojawiły. Generalnie Kia zrobiła niesamowity postęp przez sotatnie kilka lat. Pro-cee'd wg. mnie na głowę bije pod względem stylistyki większość 3-drzwiowych kompaktów europejskich.
-
Spociki Łódzkie
Albo coś takiego: http://demotywatory.pl/2049055/Geniusz
-
F1, Rajdy i Motorsport
W trakcie Q1 musiałem spojrzeć na kalendarz, czy przypadkiem gdzieś nie umknęła mi jedna doba i czy to juz nie jest wyścig Coś niesamowitego Zaczyna się Q3. Chciałbym PP dla Roberta, ale bądźmy realistami. Stawiam na Hamiltona. A Wy?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Wow, na 33 minuty przed końcem 3. treningu Robcio ma drugi czas: 1.46,492. Lepszy jest tylko Lewis Będzie dobrze
-
[B5 ADP] Moja Czarna Miłość '97
O matko... Najlepsze są te wydechy z tyłu. Wieś tańczy i śpiewa.