Treść opublikowana przez Kimi
-
Spociki Łódzkie
Nooo, jak na takie obijanie się, to nieźle, nieźle.... :gwizdanie: najważniejsze to odpowiednio ustawić sobie przełożonych :> Tudzież odpowiedni "reagować" na pojawienie się przełożonego w pobliżu :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Nooo, jak na takie obijanie się, to nieźle, nieźle.... :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
dobre podejście //EDIT: idę
-
Spociki Łódzkie
W sumie, to zakryte działa bardziej na wyobraźnię
-
Spociki Łódzkie
Ale "kontekst" jest jednoznaczny :>
-
Spociki Łódzkie
Lukałem, lukałem, już wcześniej Zresztą, w pracy siedzę tak, że za plecami mam dwie osoby, które dość dobrze widzą, co mam na monitorze. Więc świecenie gołymi d*pami nie wchodzi w grę :>
-
Spociki Łódzkie
Zawsze mam w odwodzie forum :> Zresztą, i tak mam cały czas odpalone
-
Spociki Łódzkie
W pracy. Pracuję, że jaaa cieeee.... Już się spociłem od tego "pracowania" ...
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Jesteś kobietą, więc mogłaś nie skojarzyć- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Geneza ma się tak: F1 - Ferrari - Mistrzostwo Świata 2007 -> Kimi Raikkonen Mój ulubiony drajwer F1 :>- Spociki Łódzkie
Nie ja to napisałem !!! Ja CHCĘ SPOTY !!!! ale to nie była odpowiedź dla Ciebie A to sorry :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
Nie ja to napisałem !!! Ja CHCĘ SPOTY !!!!- Spociki Łódzkie
Pogdybać sobie nawet nie można, ehhh... Ale jak już kupię, to Wam oko "zbieleje"- Spociki Łódzkie
Nie nie, całość odpada. Tylko dach, ewentualnie czarna klapa, ale też nie cała. Dokładnie tak, jak na tym zdjęciu w moim podpisie- Spociki Łódzkie
@Adrenalina O, o,o !!! Ten klimat :>- Spociki Łódzkie
:> Fajny pomysł z tą folią, nie pomyślałem o tym. Mogę wtedy zaryzykować klapę na czarno, jak będzie "wsiursko", to zerwę, trudno. Co do kół - nie mogę przedobrzyć z glebą i profilem, bo to będzie auto do jazdy na co dzień i żona mnie "obije" jak będą dziewczyny latać po całym aucie na każdej nierówności :> Zresztą, jak znam życie, budżet zweryfikuje moje plany i "rozłoży" taki projekt na wiele miesięcy ciułania na każdy element. Ale nie dam się :> Będzie piękna ta moja Audiczka, eh, będzie.- Spociki Łódzkie
Ostatnio dużo zastanawiam się nad tym, co będe chciał zrobić ze swoim A4, gdy już go kupię Od kilku dni mam następującą koncepcję: - kupię białą A-czwórkę - przyciemnię tylną oraz tylne boczne szyby - dach oraz tylną klapę do przełamania nad światłami polakieruję na czarno - do tego postaram się znaleźć jakieś ładne czarne felgi - wymienię przedni zderzak na zderzak od RS4, albo S4 - tylny zderzak zaopatrzę w czarny dyfuzor Efekt, jaki chcę osiągnąć, ma być zbliżony do tego: Uploaded with ImageShack.us Lub ewentualnie do tego: Uploaded with ImageShack.us W tym drugim przypadku odpada malowanie tylnej klapy, ale podstawowa koncepcja pozostaje taka sama, czyli: białe auto z czarnym dachem Jak sądzicie, jak to będzie wyglądać? Aha, ewentualnie dopuszczam jeszcze inne kolory nadwozia, ale tylko takie, które w zestawieniu z czarnym dachem (i ewentualnie czarną tylną klapą) dadzą maksymalnie "kosiasty" efekt. EDIT: znalazłem już nawet przykładową "bazę" do czegoś takiego: http://otomoto.pl/audi-a4-1-8-125-ps-klimatronik-zobacz-C15241061.html- Spociki Łódzkie
Powitać W niedzielę wieczorem oglądałem Wasze fotki Bardzo fajnie wyszły- Spociki Łódzkie
Lecę. Dobrej nocy życzę- Spociki Łódzkie