Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kimi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kimi

  1. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja na razie nie mam co chipować ;( Ale, tak właściwie, to jestem zwolennikiem tradycyjnego tuningu mechanicznego, jakoś zabawa elektroniką mnie nie kręci.
  2. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    standard No właśnie od kiedy sprzedałem auto, ten "standard" za bardzo wszedł mi w krew Nawet ojciec mi już powtarza: "Weź kup już to auto wreszcie, bo się rozpiłeś"
  3. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    I już w domeczku, Carlsberg pod ręką, jest fajnie :>
  4. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Lecę do domu. Do wieczora Panowie i jeszcze Piękniejsze Panie
  5. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  6. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wiem wiem.
  7. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :slina: Ale że BP, czy piweczko? :> heheheh, a jak myślisz? Stawiam, że chodzi o BP - zalewasz swoją A4 Dieslem Ultimate
  8. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :slina: Ale że BP, czy piweczko? :>
  9. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No dobra, ten tego, no... A w Łodzi jest ładna pogoda, znowu zawadzę o BP na Aleksandrowskiej jak będę wracał z pracy i jakieś zimne piweczko z lodóweczki spacerkiem do domu wypiję sobie... :gwizdanie:.
  10. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tzn. nołbady nołs, zapytaj nołbadiego [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 16:30_________________________________________________ No to pięknie. ;( A tak chciałem zrobić dobre pierwsze wrażenie, a znowu wyszło jak zwykle... ;( a kto powiedział że profil jest nie teges ? Czyli jest jakaś nadzieja
  11. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    @Adrenalina No to pięknie. ;( A tak chciałem zrobić dobre pierwsze wrażenie, a znowu wyszło jak zwykle... ;(
  12. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tu masz całkowitą rację, dlatego moja filozofia życiowa wyklucza np. pracę w jakiejkolwiek korpo, żeby praca nie stała się wyznacznikiem mojego życia. To nie ja jestem dla pracy, ale praca dla mnie
  13. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    uuuaaaa CHYBA TY !!! :bicz3: tak mi dobrze, tak mi rób @Adrenalina, czyli lubisz te klimaty -> http://streemo.pl/Image/3468_m.jpg pogięło Cię ? O Jezu, żartuję przecież... ale Ty lubisz strzelać fochy Kimi uśmiechnij się czasem zamiast wrzucać te grymasy [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 16:20_________________________________________________BTW, ja mam za daleko nad morze Nie nie, ja się nie foszę, tylko nie chciałem, żebys pomyślała, że ja jakiś zboczony jestem czy coś, no
  14. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    E tam. Zobaczymy w 2012 Kto jedzie ze mną na taki weekend na plaży? for all - uffff już po pracy Kimi ja chętniusio tylko czy dożyjemy ??? No a czemu mielibyśmy nie dożyć? BTW, ja jeszcze 41 minut i też "iti goł hołm"
  15. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    uuuaaaa CHYBA TY !!! :bicz3: tak mi dobrze, tak mi rób @Adrenalina, czyli lubisz te klimaty -> http://streemo.pl/Image/3468_m.jpg pogięło Cię ? O Jezu, żartuję przecież...
  16. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    uuuaaaa CHYBA TY !!! :bicz3: tak mi dobrze, tak mi rób @Adrenalina, czyli lubisz te klimaty -> http://streemo.pl/Image/3468_m.jpg
  17. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    E tam. Zobaczymy w 2012 Kto jedzie ze mną na taki weekend na plaży? ale ja miałam na myśli spoty łódzkie No też mówię - spot łódzki na plaży np. w Chałupach ( bardzo fajna plaża)
  18. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    E tam. Zobaczymy w 2012 Kto jedzie ze mną na taki weekend na plaży?
  19. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pomysł oceniaj, a nie opis
  20. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    BTW, czy zdajecie sobie sprawę z faktu, że gdy dociągną A-1 do Strykowa, nad morze będzie można śmignąć w jakieś 4 godziny (pół godziny na dojazd do Strykowa, 2,5 godziny A1 + 1 godzinę liczę na dojazd z Gdyni do np. którejś z miejscowości na Helu, do Karwii, Jastrzębiej Góry, czy Władysławowa) ??? Co oznacza, że np. po śniadaniu, o 8, jedziemy, o 12 jesteśmy na miejscu, pluskamy się, opalamy, podziwiamy laseczki, jakas rybka i fryteczki, te sprawy i o 18-19 ruszamy z powrotem. O 23 jesteśmy w domu, ząbki, paciorek i spać, a rano można iść do pracy Na upartego po dojechaniu można od razu nawet jakiegoś małego browca na plaży wypić, bo do 18-tej spokojnie się "ulotni" Pomijając koszty takiego wypadu (paliwo+opłata za A1) - sam fakt takiej możliwości działa mi mocno na wyobraźnię... Tak właściwie możnaby wtedy było pomyśleć np. o spociku sobotnio-niedzielnym (sobota jedziemy, bawimy się, ognisko NA PLAŻY, podziwiamy zachód słońca, niedzielę do wieczora spędzamy również na plaży i wieczorem wracamy do Łodzi. Przecież od biedy można się nawet kimnąć tę jedną nockę w autach, żeby ograniczyć koszty do minimum, nie? ) Co Wy na to?
  21. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ooo, ja to też bym się przekąpał teraz w jakimś morzu :>
  22. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No to już Cię lubię :>
  23. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Teraz lepiej? no co? chciałeś szczerze lepiej lepiej No chciałem, chciałem. Zawsze wolę szczerość,nawet jam mam się wkurzyć Nienawidzę krętactwa, nieszczerości, mataczenia, dwulicowości itp. Zresztą chyba jak każdy.
  24. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Teraz lepiej?
  25. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Co "nie" ???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.