Treść opublikowana przez Kimi
-
Spociki Łódzkie
Ja na razie nie mam co chipować ;( Ale, tak właściwie, to jestem zwolennikiem tradycyjnego tuningu mechanicznego, jakoś zabawa elektroniką mnie nie kręci.
-
Spociki Łódzkie
standard No właśnie od kiedy sprzedałem auto, ten "standard" za bardzo wszedł mi w krew Nawet ojciec mi już powtarza: "Weź kup już to auto wreszcie, bo się rozpiłeś"
-
Spociki Łódzkie
I już w domeczku, Carlsberg pod ręką, jest fajnie :>
-
Spociki Łódzkie
Lecę do domu. Do wieczora Panowie i jeszcze Piękniejsze Panie
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
:slina: Ale że BP, czy piweczko? :> heheheh, a jak myślisz? Stawiam, że chodzi o BP - zalewasz swoją A4 Dieslem Ultimate- Spociki Łódzkie
:slina: Ale że BP, czy piweczko? :>- Spociki Łódzkie
No dobra, ten tego, no... A w Łodzi jest ładna pogoda, znowu zawadzę o BP na Aleksandrowskiej jak będę wracał z pracy i jakieś zimne piweczko z lodóweczki spacerkiem do domu wypiję sobie... :gwizdanie:.- Spociki Łódzkie
tzn. nołbady nołs, zapytaj nołbadiego [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 16:30_________________________________________________ No to pięknie. ;( A tak chciałem zrobić dobre pierwsze wrażenie, a znowu wyszło jak zwykle... ;( a kto powiedział że profil jest nie teges ? Czyli jest jakaś nadzieja- Spociki Łódzkie
@Adrenalina No to pięknie. ;( A tak chciałem zrobić dobre pierwsze wrażenie, a znowu wyszło jak zwykle... ;(- Spociki Łódzkie
Tu masz całkowitą rację, dlatego moja filozofia życiowa wyklucza np. pracę w jakiejkolwiek korpo, żeby praca nie stała się wyznacznikiem mojego życia. To nie ja jestem dla pracy, ale praca dla mnie- Spociki Łódzkie
uuuaaaa CHYBA TY !!! :bicz3: tak mi dobrze, tak mi rób @Adrenalina, czyli lubisz te klimaty -> http://streemo.pl/Image/3468_m.jpg pogięło Cię ? O Jezu, żartuję przecież... ale Ty lubisz strzelać fochy Kimi uśmiechnij się czasem zamiast wrzucać te grymasy [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 16:20_________________________________________________BTW, ja mam za daleko nad morze Nie nie, ja się nie foszę, tylko nie chciałem, żebys pomyślała, że ja jakiś zboczony jestem czy coś, no- Spociki Łódzkie
E tam. Zobaczymy w 2012 Kto jedzie ze mną na taki weekend na plaży? for all - uffff już po pracy Kimi ja chętniusio tylko czy dożyjemy ??? No a czemu mielibyśmy nie dożyć? BTW, ja jeszcze 41 minut i też "iti goł hołm"- Spociki Łódzkie
uuuaaaa CHYBA TY !!! :bicz3: tak mi dobrze, tak mi rób @Adrenalina, czyli lubisz te klimaty -> http://streemo.pl/Image/3468_m.jpg pogięło Cię ? O Jezu, żartuję przecież...- Spociki Łódzkie
uuuaaaa CHYBA TY !!! :bicz3: tak mi dobrze, tak mi rób @Adrenalina, czyli lubisz te klimaty -> http://streemo.pl/Image/3468_m.jpg- Spociki Łódzkie
E tam. Zobaczymy w 2012 Kto jedzie ze mną na taki weekend na plaży? ale ja miałam na myśli spoty łódzkie No też mówię - spot łódzki na plaży np. w Chałupach ( bardzo fajna plaża)- Spociki Łódzkie
E tam. Zobaczymy w 2012 Kto jedzie ze mną na taki weekend na plaży?- Spociki Łódzkie
Pomysł oceniaj, a nie opis- Spociki Łódzkie
BTW, czy zdajecie sobie sprawę z faktu, że gdy dociągną A-1 do Strykowa, nad morze będzie można śmignąć w jakieś 4 godziny (pół godziny na dojazd do Strykowa, 2,5 godziny A1 + 1 godzinę liczę na dojazd z Gdyni do np. którejś z miejscowości na Helu, do Karwii, Jastrzębiej Góry, czy Władysławowa) ??? Co oznacza, że np. po śniadaniu, o 8, jedziemy, o 12 jesteśmy na miejscu, pluskamy się, opalamy, podziwiamy laseczki, jakas rybka i fryteczki, te sprawy i o 18-19 ruszamy z powrotem. O 23 jesteśmy w domu, ząbki, paciorek i spać, a rano można iść do pracy Na upartego po dojechaniu można od razu nawet jakiegoś małego browca na plaży wypić, bo do 18-tej spokojnie się "ulotni" Pomijając koszty takiego wypadu (paliwo+opłata za A1) - sam fakt takiej możliwości działa mi mocno na wyobraźnię... Tak właściwie możnaby wtedy było pomyśleć np. o spociku sobotnio-niedzielnym (sobota jedziemy, bawimy się, ognisko NA PLAŻY, podziwiamy zachód słońca, niedzielę do wieczora spędzamy również na plaży i wieczorem wracamy do Łodzi. Przecież od biedy można się nawet kimnąć tę jedną nockę w autach, żeby ograniczyć koszty do minimum, nie? ) Co Wy na to?- Spociki Łódzkie
Ooo, ja to też bym się przekąpał teraz w jakimś morzu :>- Spociki Łódzkie
No to już Cię lubię :>- Spociki Łódzkie
Teraz lepiej? no co? chciałeś szczerze lepiej lepiej No chciałem, chciałem. Zawsze wolę szczerość,nawet jam mam się wkurzyć Nienawidzę krętactwa, nieszczerości, mataczenia, dwulicowości itp. Zresztą chyba jak każdy.- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie