Treść opublikowana przez Kimi
-
Spociki Łódzkie
No i w związku z tym co?
-
Spociki Łódzkie
Nie wiadomo tylko, czy mu współczuć, czy zazdrościc
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Że Avant 2.5 TDi (seria) z przeznaczeniem na rynek belgijski Tak w największym skrócie :gwizdanie: [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 12:54_________________________________________________http://www.czytoweekend.pl/- Spociki Łódzkie
Skończyłem. A ona pojszla- Spociki Łódzkie
Dwie już. Jeszcze jedna i ta krótka, ostatnia- Spociki Łódzkie
Heh, ciekawe, podają co auto MA w wyposażeniu, ale także podają, czego NIE MA (pozycje zaczynające się od "without")- Spociki Łódzkie
Ale już tłumaczysz? Bo ja tak za bardzo teraz nie mogę...- Spociki Łódzkie
Halo? a ja powiedziałam coś pt teraz i zaraz? Do bycia fachowcem to mi brakuje bardzo bardzo wiele. Ale wszystko przyjdzie z czasem - kwestia doświadczenia.- Spociki Łódzkie
@Magdalenah, ale to chwilkę zajmie, w pracy jestem i nie mogę tak, wiesz, na "żywca" sobie siedziec i tłumaczyć [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 10:12_________________________________________________@Adrenalina: uwielbiam- Spociki Łódzkie
No ba! moje informatyki to bez kompa już nawet nie myślą bez urazy, czasem się zastanawiam czy nie zaszedł już proces zjednoczenia z tymi maszynami. Ja nie jestem typowym informatykiem, zdecydowanie minąłem się z powołaniem, tym bardziej, że przez wiele latek pomagałem znajomemu w warsztacie samochodowym. I w tym kierunku zamierzam dalej iść Ale na razie, jako że muszę uzbierać na autko, jeszcze parę miesięcy będę robił to, co teraz, bo potrzebuję kaski. A w przyszłym roku, jak już kupię Audika, a Nikola skończy przedszkole (czyli a automatu 350 peelenów do przodu będę) - poszukam roboty w jakimś serwisie, na początek nawet jako pomocnik mechanika Miałem już taką możliwość w tym roku, ale finansowo bym nie wydolił na wszystko. A kiedyś, kiedyś, może będę miał własny warsztat- Spociki Łódzkie
to może być nawet lisiczka Dżizas, kobiety... bloorq[małpka]gmail.com [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 09:58_________________________________________________ Ale że co? ty napewno masz taki mail ? nie chciałabym żeby to gdzieś w doope poszlo Na pewno- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Tru. Ale to tylko kawałek, a na Kaczeńcowej to można w piłkę grać, tak pusto jest.[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 09:47_________________________________________________ Zapodawaj daj mail to skany ci wysle bloorq zwierzę z ogonem gmail.com[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 09:47_________________________________________________Idę z/w- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Ja miałem łyżkę do opon :gwizdanie: Tzn. mam nadal, ale czeka w piwnicy na nowy bagażnik :>[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 09:41_________________________________________________ Madzia, to jedź sobie do Kaczeńcowej i tam wylatuj na Aleksandrowską. Tam jest luzik.- Spociki Łódzkie
Heh, skąd ja to znam. Raz takiego kufa miętowego cwaniaczka miałem na lewoskręcie z Aleksandrowskiej w Traktorową. Tam też o 16-17 jest sznureczek do skrętu, ja się nie załapałem na swoim zielonym i zostałem jako pierwszy do skrętu na następnym. Czyli stałem sobie tuż przed przejściem dla pieszych. A tu mi jakiś kutafon w połatanej i powiązanej sznurkami Vectrze A się wpierdziela z pasa do jazdy na wprost. Stanął ZA przejściem i ZA sygnalizatorami, więc świateł nie widział. No i czekałem cierpliwie, aż zapalą się wszędzie czerwone (czyli dla jadących Traktorową miało się zaraz zapalić zielone), jedynka, puściłem sprzęgiełko i lekko potoczyłem się do przodu. W tym samym momencie ruszyły samochody Traktorową, bo zapaliło im się zielone. A ten kretyn w Vectrze patrzył na mnie cały czas w lusterku ( bo sygnalizatorów nie widział, bo wisiały nad nim :> ) i też ruszył :> . Zanim się połapał i cofnął, obtrąbili go i zebrał trochę wiązanek od tych, co im zajechał drogę. Pewnie i tak go to niczego nie nauczyło.- Spociki Łódzkie
Dzień dobry wszystkim Osz w d*pę misia, ja bym się zdrowo wkur...- Spociki Łódzkie
:polew:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 16:40_________________________________________________Lecę do domu- Spociki Łódzkie
Ta, jasne 3k to będzie jedna trzecia kwoty na cały samochód- Spociki Łódzkie
W sumie naparłem się na ten biały, ale inne zestawienia też są ładne: Albo biała, ale w taki deseń: Nie no, białe z czarnym jest jednak debeściarskie... Dobra, zostaję przy białym.- Spociki Łódzkie
Pomyślę. A może będę miał szyberdach, hę?- Spociki Łódzkie
O w tytę... http://www.zmienkolor.pl/folia-karbonowa-matowa-kameleon/category/31-golfdachkarbonowy.html Tak zrobię swoją A4- Spociki Łódzkie
Może broni krzyża? Jest tam jakiś w tym biurowcu?