Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kimi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kimi

  1. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No i w związku z tym co?
  2. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie wiadomo tylko, czy mu współczuć, czy zazdrościc
  3. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  4. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Peszek
  5. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Że Avant 2.5 TDi (seria) z przeznaczeniem na rynek belgijski Tak w największym skrócie :gwizdanie: [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 12:54_________________________________________________http://www.czytoweekend.pl/
  6. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Skończyłem. A ona pojszla
  7. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dwie już. Jeszcze jedna i ta krótka, ostatnia
  8. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Heh, ciekawe, podają co auto MA w wyposażeniu, ale także podają, czego NIE MA (pozycje zaczynające się od "without")
  9. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ale już tłumaczysz? Bo ja tak za bardzo teraz nie mogę...
  10. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Halo? a ja powiedziałam coś pt teraz i zaraz? Do bycia fachowcem to mi brakuje bardzo bardzo wiele. Ale wszystko przyjdzie z czasem - kwestia doświadczenia.
  11. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    @Magdalenah, ale to chwilkę zajmie, w pracy jestem i nie mogę tak, wiesz, na "żywca" sobie siedziec i tłumaczyć [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 10:12_________________________________________________@Adrenalina: uwielbiam
  12. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No ba! moje informatyki to bez kompa już nawet nie myślą bez urazy, czasem się zastanawiam czy nie zaszedł już proces zjednoczenia z tymi maszynami. Ja nie jestem typowym informatykiem, zdecydowanie minąłem się z powołaniem, tym bardziej, że przez wiele latek pomagałem znajomemu w warsztacie samochodowym. I w tym kierunku zamierzam dalej iść Ale na razie, jako że muszę uzbierać na autko, jeszcze parę miesięcy będę robił to, co teraz, bo potrzebuję kaski. A w przyszłym roku, jak już kupię Audika, a Nikola skończy przedszkole (czyli a automatu 350 peelenów do przodu będę) - poszukam roboty w jakimś serwisie, na początek nawet jako pomocnik mechanika Miałem już taką możliwość w tym roku, ale finansowo bym nie wydolił na wszystko. A kiedyś, kiedyś, może będę miał własny warsztat
  13. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to może być nawet lisiczka Dżizas, kobiety... bloorq[małpka]gmail.com [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 09:58_________________________________________________ Ale że co? ty napewno masz taki mail ? nie chciałabym żeby to gdzieś w doope poszlo Na pewno
  14. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ale że co?
  15. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tru. Ale to tylko kawałek, a na Kaczeńcowej to można w piłkę grać, tak pusto jest.[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 09:47_________________________________________________ Zapodawaj daj mail to skany ci wysle bloorq zwierzę z ogonem gmail.com[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 09:47_________________________________________________Idę z/w
  16. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zapodawaj
  17. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja miałem łyżkę do opon :gwizdanie: Tzn. mam nadal, ale czeka w piwnicy na nowy bagażnik :>[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 09:41_________________________________________________ Madzia, to jedź sobie do Kaczeńcowej i tam wylatuj na Aleksandrowską. Tam jest luzik.
  18. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Heh, skąd ja to znam. Raz takiego kufa miętowego cwaniaczka miałem na lewoskręcie z Aleksandrowskiej w Traktorową. Tam też o 16-17 jest sznureczek do skrętu, ja się nie załapałem na swoim zielonym i zostałem jako pierwszy do skrętu na następnym. Czyli stałem sobie tuż przed przejściem dla pieszych. A tu mi jakiś kutafon w połatanej i powiązanej sznurkami Vectrze A się wpierdziela z pasa do jazdy na wprost. Stanął ZA przejściem i ZA sygnalizatorami, więc świateł nie widział. No i czekałem cierpliwie, aż zapalą się wszędzie czerwone (czyli dla jadących Traktorową miało się zaraz zapalić zielone), jedynka, puściłem sprzęgiełko i lekko potoczyłem się do przodu. W tym samym momencie ruszyły samochody Traktorową, bo zapaliło im się zielone. A ten kretyn w Vectrze patrzył na mnie cały czas w lusterku ( bo sygnalizatorów nie widział, bo wisiały nad nim :> ) i też ruszył :> . Zanim się połapał i cofnął, obtrąbili go i zebrał trochę wiązanek od tych, co im zajechał drogę. Pewnie i tak go to niczego nie nauczyło.
  19. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dzień dobry wszystkim Osz w d*pę misia, ja bym się zdrowo wkur...
  20. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 16:40_________________________________________________Lecę do domu
  21. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ta, jasne 3k to będzie jedna trzecia kwoty na cały samochód
  22. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    W sumie naparłem się na ten biały, ale inne zestawienia też są ładne: Albo biała, ale w taki deseń: Nie no, białe z czarnym jest jednak debeściarskie... Dobra, zostaję przy białym.
  23. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pomyślę. A może będę miał szyberdach, hę?
  24. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    O w tytę... http://www.zmienkolor.pl/folia-karbonowa-matowa-kameleon/category/31-golfdachkarbonowy.html Tak zrobię swoją A4
  25. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Może broni krzyża? Jest tam jakiś w tym biurowcu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.