Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kimi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kimi

  1. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Przydałyby się takie naklejki na auta z tym logo
  2. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Czyli jutro już może być różnie....
  3. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ta, jaaasne...
  4. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Avatarek daje do myślenia Ktoś Ci nadepnął na odcisk? nie nie ... koleżanka lubi takie klimaty :polew: więc uważaj Ja zawsze uważam
  5. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Avatarek daje do myślenia Ktoś Ci nadepnął na odcisk?
  6. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bryczór
  7. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Eheś, i dzieciak w domu Trzeba czekać, aż zaśnie , a potem... [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 17:26_________________________________________________Dobra, na razie spadam, bo mam parę rzeczy do zrobienia. Miłego popołudnia
  8. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Aaaaaa :> O ja guupiiii
  9. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Może to głupie pytanie, ale kto to jest "Gospodarz" ?
  10. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    OK, to się ustawimy na któryś weekend w październiku Będzie okazja poznać się "w realu" BTW, zauważyłem, że bywacie tam często na sesjach zdjęciowych, poznałem po tym wielkim podświetlanym napisie "Witamy" :>
  11. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie omieszkam BTW, jeździłeś tam już? Jeśli tak, pamiętasz, jaki miałeś najlepszy czas?
  12. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    miałem też wczoraj jechać ale pomyślałem ze samemu troche głupio i w końcu odpuściłem gdybym wiedział że będziesz to byśmy jakiś "Singapur" zrobili :kox: Fak Ja teraz jadę dopiero za jakieś dwa tygodnie, po wypłacie Bo to droga impreza jednak jest Ale było za***iście :> [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 16:40_________________________________________________Na usprawiedliwienie dodam, że sytuacja była spontaniczna, bo miałem iść na imprezkę do kolegi z pracy, ale lachony, eeee, tfu, koleżanki z pracy nie dopisały i mielibyśmy gejowski wieczorek, więc wolałem sobie zorganizować wieczór we własnym zakresie Padło na karty. I wiecie co? Zakochałem się w tym
  13. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A ja wczoraj pośmigałem w Porcie na kartach, pierwszy raz w życiu :>
  14. 7 Po wyjechaniu po drugim picie na 13. pozycji i wyprzedzeniu SZEŚCIU bolidów na CZTERECH kółkach, dodajmy. //edit: poprawiłem, bo faktycznie zapomniałem o Alguersuarim
  15. Buemi -> Pietrov -> Massa -> Hulkenberg -> Sutil Robert, JESTEŚ WIELKI !!!! :notworthy: [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 15:53_________________________________________________Ależ różnica na mecie, 0.293 sek :>
  16. Kimi odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://allegro.pl/show_item.php?item=1231221114 :polew:
  17. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 20:24_________________________________________________W mordke misia, nie chciałbym gadać z manekinami [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 20:26_________________________________________________Idę oglądać dalej, jak znam życie, to po tych browarach mnie zmuli i zasnę, także zawczasu "Dobrej nocy" wszystkim
  18. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No staram się byc delikatny i go jakoś pocieszyć, a Ty z grubej rury
  19. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No, nie tak najgorzej nawet, ale i tak szkoda auta
  20. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ano, szkoda... Ale i tak film zaje...y
  21. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Przecież nie rzucam kamieniami w koty albo coś... [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 20:05_________________________________________________BTW, zaczyna się "Jestem legendą" na TVN Mocne kino, lubię ten film
  22. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    na placu zabaw? Ekzakly. W naszym bloku mieszka kilka małżeństw, nasze dzieciaki chodzą razem do przedszkola itepe. Więc jak jest ładna pogoda, całę towarzystwko wylega na plac zabaw przed blokiem. Dzieciaki się bawią, mamusie konwersują, a tatusiowie, po pracy, wiadomo
  23. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No i juz w domku. Oczywiście przy takiej pogodzie był "spot rodzicielski" na placu zabaw No i dwa Carlsbergi poszły
  24. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Także ten, tego, no.... O czym to ja.... Aha. Że weekend... [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 16:44_________________________________________________Lecę do domu.
  25. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 16:39_________________________________________________Jeszcze 18 minut i weeeeekeeeeeend

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.