Treść opublikowana przez Kimi
-
Spociki Łódzkie
Przydałyby się takie naklejki na auta z tym logo
-
Spociki Łódzkie
Czyli jutro już może być różnie....
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Avatarek daje do myślenia Ktoś Ci nadepnął na odcisk? nie nie ... koleżanka lubi takie klimaty :polew: więc uważaj Ja zawsze uważam
-
Spociki Łódzkie
Avatarek daje do myślenia Ktoś Ci nadepnął na odcisk?
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Eheś, i dzieciak w domu Trzeba czekać, aż zaśnie , a potem... [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 17:26_________________________________________________Dobra, na razie spadam, bo mam parę rzeczy do zrobienia. Miłego popołudnia
-
Spociki Łódzkie
Aaaaaa :> O ja guupiiii
-
Spociki Łódzkie
Może to głupie pytanie, ale kto to jest "Gospodarz" ?
-
Spociki Łódzkie
OK, to się ustawimy na któryś weekend w październiku Będzie okazja poznać się "w realu" BTW, zauważyłem, że bywacie tam często na sesjach zdjęciowych, poznałem po tym wielkim podświetlanym napisie "Witamy" :>
-
Spociki Łódzkie
Nie omieszkam BTW, jeździłeś tam już? Jeśli tak, pamiętasz, jaki miałeś najlepszy czas?
-
Spociki Łódzkie
miałem też wczoraj jechać ale pomyślałem ze samemu troche głupio i w końcu odpuściłem gdybym wiedział że będziesz to byśmy jakiś "Singapur" zrobili :kox: Fak Ja teraz jadę dopiero za jakieś dwa tygodnie, po wypłacie Bo to droga impreza jednak jest Ale było za***iście :> [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 16:40_________________________________________________Na usprawiedliwienie dodam, że sytuacja była spontaniczna, bo miałem iść na imprezkę do kolegi z pracy, ale lachony, eeee, tfu, koleżanki z pracy nie dopisały i mielibyśmy gejowski wieczorek, więc wolałem sobie zorganizować wieczór we własnym zakresie Padło na karty. I wiecie co? Zakochałem się w tym
-
Spociki Łódzkie
A ja wczoraj pośmigałem w Porcie na kartach, pierwszy raz w życiu :>
-
F1, Rajdy i Motorsport
7 Po wyjechaniu po drugim picie na 13. pozycji i wyprzedzeniu SZEŚCIU bolidów na CZTERECH kółkach, dodajmy. //edit: poprawiłem, bo faktycznie zapomniałem o Alguersuarim
-
F1, Rajdy i Motorsport
Buemi -> Pietrov -> Massa -> Hulkenberg -> Sutil Robert, JESTEŚ WIELKI !!!! :notworthy: [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 15:53_________________________________________________Ależ różnica na mecie, 0.293 sek :>
-
Strefa Śmiechu
http://allegro.pl/show_item.php?item=1231221114 :polew:
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 20:24_________________________________________________W mordke misia, nie chciałbym gadać z manekinami [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 20:26_________________________________________________Idę oglądać dalej, jak znam życie, to po tych browarach mnie zmuli i zasnę, także zawczasu "Dobrej nocy" wszystkim
-
Spociki Łódzkie
No staram się byc delikatny i go jakoś pocieszyć, a Ty z grubej rury
-
Spociki Łódzkie
No, nie tak najgorzej nawet, ale i tak szkoda auta
-
Spociki Łódzkie
Ano, szkoda... Ale i tak film zaje...y
-
Spociki Łódzkie
Przecież nie rzucam kamieniami w koty albo coś... [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 20:05_________________________________________________BTW, zaczyna się "Jestem legendą" na TVN Mocne kino, lubię ten film
-
Spociki Łódzkie
na placu zabaw? Ekzakly. W naszym bloku mieszka kilka małżeństw, nasze dzieciaki chodzą razem do przedszkola itepe. Więc jak jest ładna pogoda, całę towarzystwko wylega na plac zabaw przed blokiem. Dzieciaki się bawią, mamusie konwersują, a tatusiowie, po pracy, wiadomo
-
Spociki Łódzkie
No i juz w domku. Oczywiście przy takiej pogodzie był "spot rodzicielski" na placu zabaw No i dwa Carlsbergi poszły
-
Spociki Łódzkie
Także ten, tego, no.... O czym to ja.... Aha. Że weekend... [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 16:44_________________________________________________Lecę do domu.
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 16:39_________________________________________________Jeszcze 18 minut i weeeeekeeeeeend