Treść opublikowana przez Kimi
-
Spociki Łódzkie
Powitać Zaczynamy nowy dzień w pracy , ale to oznacza, że do zakupu Audika jeden dzień mniej :>
-
Spociki Łódzkie
Ja też :> Sedan-benzyna-manual. To jest dla mnie ideał :>
-
Spociki Łódzkie
Mariusz, to coby się nie powtarzać, zerknij tu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22268.msg1823966#msg1823966 :>
-
Spociki Łódzkie
Żartujesz. "Auta" Pixara oglądaliśmy razem ze sto razy :> Jak jeszcze miałem Cytrynę, jeździła ze mną na myjkę na BP. Po parkingu też sama prowadziła siedząc mi na kolanach :> A ulubioną rozrywką jest, jak tatuś już przeczyta "Motor", wycinanie zdjęć samochodów Moja krew :> Dzięki, będę miał na uwadze.
-
Spociki Łódzkie
Fotki są zajebiaszcze Ciekawe, czy moja córka też będzie chciała ze mną jeździć na spoty/zloty, jak już kupię Audiczkę
-
Spociki Łódzkie
Uhm, online :> Mamy dzieci w tym samym wieku :> Wyszło z Waszych zdjęć na Lublinku 11-go
-
Spociki Łódzkie
Będzie mi niezmiernie miło :>
-
Spociki Łódzkie
Witam serdecznie, Rafał z Teofilowa z tej strony :> Ja już chyba miałem przyjemność dzisiaj po południu z Szanowną Małżonką Znaczy się = poznać Szanowną Małżonkę i porozmawiać na forum :>
-
Spociki Łódzkie
Dzięks, meen Będę bardzo wdzięczny :>
-
Spociki Łódzkie
A czy jeśli taki "świerzak" jak ja, no i bez własnej A4 chciałby się zabrać, to jest szansa, że ktoś się ulituje i go zabierze? ;(
-
Spociki Łódzkie
Trzeba mieć w życiu jakiś cel :> Dobra, ja uciekam do domu. Miłego popołudnia
-
Spociki Łódzkie
E tam. Do snu mogłaby mi śpiewać.... Uwielbiam ją
-
Spociki Łódzkie
A ja ją: http://themusicslut.com/wp-content/uploads/2009/10/alicia_keys66.jpg
-
Spociki Łódzkie
Olejną malowałeś? :> Bo po emulsji chyba nie ma odlotów...
-
F1, Rajdy i Motorsport
Tylko niech pamięta, że Sauber z 2011 to już nie ten Sauber, do którego był przyzwyczajony w sezonach 2006-2009 Nie poszaleje chłopak za bardzo...
-
Spociki Łódzkie
Cześć, Tomku, miło poznać
-
Spociki Łódzkie
A masz już pomysła, jak umocować statyw do auta?
-
Spociki Łódzkie
Tru. :> Agaty nie kojarzę, musiała odejść przed moim przyjściem.
-
Spociki Łódzkie
Super Ja próbowałem swoich sił jako freelancer, ale niestety, nie wyszło Cóż, jeden się nadaje, innemu pozostaje etat
-
Spociki Łódzkie
@rkwon, a Ty? Jaka firma?
-
Spociki Łódzkie
A co jedno drugiemu przeszkadza? To nie mydło, nie wymydli się... A ja jestem zaaaawsze otwarty na wszelkie propozycje @rkwon: energe21
-
Spociki Łódzkie
To jak już tak oficjalnie, to chyba wypada napisać trochę więcej o sobie Na forum zarejestrowałem się jakiś miesiąc temu, gdyż jestem zagorzałym fanem Audi. Generalnie mam kręćka na punkcie samochodów i wszystkiego, co się z nimi wiąże. Jestem szczęśliwie (naprawdę !!! :> ) żonaty, mam cudowną córkę (nieusłuchanego rozrabiaka takiego, że szkoda gadać... ), pracuję jako webdeveloper w jednej z łódzkich agencji interaktywnych. Mieszkam na Teofilowie. Aktualnie jestem "spieszony", w styczniu tego roku z żalem musiałem sprzedać moją ukochaną Cytrynkę ZX 1.4 Avantage rocznik 92 (miałem ją prawie 6 lat, w momencie, gdy ją kupowałem, mogłem jedynie pomarzyć o kupnie Audika, taki lajf niestety, a trafił się naprawdę super egzemplarz ZX-a, facet z komisu przy mnie wjechał nią na plac w komisie prosto z Berlina, więc nie zdążył ani skręcić licznika, ani nawet umyć silnika , nawet puszek po Red Bullach nie wyrzucił ). Aktualnie zbieram kaskę na A4 B5, zakup planuję na wiosnę przyszłego roku, zgromadzone do tej pory fundusze oraz "prognoza" na kolejne miesiące wskazuje, że osiągalny będzie egzemplarz z lat 95-97. Na nowsze niestety nie będzie mnie stać. Tym bardziej, że przewiduję, iż w momencie zakupu czekają mnie spore inwestycje, jak to przy używanym aucie, koszty rejestracji, ubezpieczenia itd., więc gołej gotówki na samo auto będzie akurat tyle, by starczyło własnie na taki, a nie inny rocznik. Celuję w benzynę (1.6, 1.8, może 1.8T, ale tu obawiam się o turbinę) z manualem. Reszta wyposażenia jest dla mnie nieistotna - najważniejsze, by auto było technicznie sprawne, w miarę zadbane, no i co oczywiste bez przygód. Trochę dłużyzna wyszła :>
-
Spociki Łódzkie
Aaaaa, to Pani od 'E0 MISIE' Moja jeszcze w "pszeczkolu"
-
Spociki Łódzkie
Rafał, miło mi A rozbiłeś już stary ? BTW, co do zdjęć: są super Ten chłopiec na zdjęciach - to Twój synek może? I żeby nie było, że jakiś pedofil jestem, czy coś - po prostu mam córkę w wieku 6 lat i takie mam już "tatusiowe" spojrzenie :>
-
Spociki Łódzkie
Zaraz nadrobię zaległości Jestem nowy, więc wybacz, nie wiedziałem, że już takie rzeczy robiłeś @rkwon, o te foty chodzi? : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22268.msg1823258#msg1823258