Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kimi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kimi

  1. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Powitać Zaczynamy nowy dzień w pracy , ale to oznacza, że do zakupu Audika jeden dzień mniej :>
  2. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja też :> Sedan-benzyna-manual. To jest dla mnie ideał :>
  3. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mariusz, to coby się nie powtarzać, zerknij tu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22268.msg1823966#msg1823966 :>
  4. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Żartujesz. "Auta" Pixara oglądaliśmy razem ze sto razy :> Jak jeszcze miałem Cytrynę, jeździła ze mną na myjkę na BP. Po parkingu też sama prowadziła siedząc mi na kolanach :> A ulubioną rozrywką jest, jak tatuś już przeczyta "Motor", wycinanie zdjęć samochodów Moja krew :> Dzięki, będę miał na uwadze.
  5. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Fotki są zajebiaszcze Ciekawe, czy moja córka też będzie chciała ze mną jeździć na spoty/zloty, jak już kupię Audiczkę
  6. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Uhm, online :> Mamy dzieci w tym samym wieku :> Wyszło z Waszych zdjęć na Lublinku 11-go
  7. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Będzie mi niezmiernie miło :>
  8. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam serdecznie, Rafał z Teofilowa z tej strony :> Ja już chyba miałem przyjemność dzisiaj po południu z Szanowną Małżonką Znaczy się = poznać Szanowną Małżonkę i porozmawiać na forum :>
  9. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dzięks, meen Będę bardzo wdzięczny :>
  10. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A czy jeśli taki "świerzak" jak ja, no i bez własnej A4 chciałby się zabrać, to jest szansa, że ktoś się ulituje i go zabierze? ;(
  11. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Trzeba mieć w życiu jakiś cel :> Dobra, ja uciekam do domu. Miłego popołudnia
  12. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    E tam. Do snu mogłaby mi śpiewać.... Uwielbiam ją
  13. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A ja ją: http://themusicslut.com/wp-content/uploads/2009/10/alicia_keys66.jpg
  14. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Olejną malowałeś? :> Bo po emulsji chyba nie ma odlotów...
  15. Tylko niech pamięta, że Sauber z 2011 to już nie ten Sauber, do którego był przyzwyczajony w sezonach 2006-2009 Nie poszaleje chłopak za bardzo...
  16. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Cześć, Tomku, miło poznać
  17. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A masz już pomysła, jak umocować statyw do auta?
  18. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tru. :> Agaty nie kojarzę, musiała odejść przed moim przyjściem.
  19. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Super Ja próbowałem swoich sił jako freelancer, ale niestety, nie wyszło Cóż, jeden się nadaje, innemu pozostaje etat
  20. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    @rkwon, a Ty? Jaka firma?
  21. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A co jedno drugiemu przeszkadza? To nie mydło, nie wymydli się... A ja jestem zaaaawsze otwarty na wszelkie propozycje @rkwon: energe21
  22. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To jak już tak oficjalnie, to chyba wypada napisać trochę więcej o sobie Na forum zarejestrowałem się jakiś miesiąc temu, gdyż jestem zagorzałym fanem Audi. Generalnie mam kręćka na punkcie samochodów i wszystkiego, co się z nimi wiąże. Jestem szczęśliwie (naprawdę !!! :> ) żonaty, mam cudowną córkę (nieusłuchanego rozrabiaka takiego, że szkoda gadać... ), pracuję jako webdeveloper w jednej z łódzkich agencji interaktywnych. Mieszkam na Teofilowie. Aktualnie jestem "spieszony", w styczniu tego roku z żalem musiałem sprzedać moją ukochaną Cytrynkę ZX 1.4 Avantage rocznik 92 (miałem ją prawie 6 lat, w momencie, gdy ją kupowałem, mogłem jedynie pomarzyć o kupnie Audika, taki lajf niestety, a trafił się naprawdę super egzemplarz ZX-a, facet z komisu przy mnie wjechał nią na plac w komisie prosto z Berlina, więc nie zdążył ani skręcić licznika, ani nawet umyć silnika , nawet puszek po Red Bullach nie wyrzucił ). Aktualnie zbieram kaskę na A4 B5, zakup planuję na wiosnę przyszłego roku, zgromadzone do tej pory fundusze oraz "prognoza" na kolejne miesiące wskazuje, że osiągalny będzie egzemplarz z lat 95-97. Na nowsze niestety nie będzie mnie stać. Tym bardziej, że przewiduję, iż w momencie zakupu czekają mnie spore inwestycje, jak to przy używanym aucie, koszty rejestracji, ubezpieczenia itd., więc gołej gotówki na samo auto będzie akurat tyle, by starczyło własnie na taki, a nie inny rocznik. Celuję w benzynę (1.6, 1.8, może 1.8T, ale tu obawiam się o turbinę) z manualem. Reszta wyposażenia jest dla mnie nieistotna - najważniejsze, by auto było technicznie sprawne, w miarę zadbane, no i co oczywiste bez przygód. Trochę dłużyzna wyszła :>
  23. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Aaaaa, to Pani od 'E0 MISIE' Moja jeszcze w "pszeczkolu"
  24. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Rafał, miło mi A rozbiłeś już stary ? BTW, co do zdjęć: są super Ten chłopiec na zdjęciach - to Twój synek może? I żeby nie było, że jakiś pedofil jestem, czy coś - po prostu mam córkę w wieku 6 lat i takie mam już "tatusiowe" spojrzenie :>
  25. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zaraz nadrobię zaległości Jestem nowy, więc wybacz, nie wiedziałem, że już takie rzeczy robiłeś @rkwon, o te foty chodzi? : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22268.msg1823258#msg1823258

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.