Treść opublikowana przez Kimi
-
Spociki Łódzkie
Siemanko Seba, zadzwonię do Ciebie za parę minetek w pewnej nie cierpiącej zwłoki sprawie
-
Spociki Łódzkie
Uuu, no to niedobrze :/
-
Spociki Łódzkie
Siemanko, zaczynamy nowy tydzień, tak?
-
Spociki Łódzkie
Właśnie zaczął padać deszcz ze sniegiem. Czadowo.
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Siemano Panda, zajebiaszczy filmik
-
Spociki Łódzkie
Siemano, Jak tam co tam
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Mam prośbę, jakby ktoś mógł mi zerknąć w ETKE, czy mam z przodu tarcze 288 litą czy wentylowaną - numer podwozia: 8DZTA278089, bo z katalogu InterCarsu mi wychodzi, że mam 288 litą (do numeru podwozia: 8D-V-054061) ---------- Post added at 08:12 ---------- Previous post was at 08:10 ---------- nr. katalogowy BREMBO - 08.5747.14 (288, lita) - to te będą?
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Trzeba było podjechać i osobiście pozdrowić :grin::grin:
-
Spociki Łódzkie
No dobra, to ja się urywam, do zobaczenia o 18 pod REALem
-
Spociki Łódzkie
Halo halo Bukowina odbiór - jak tam co tam
-
Spociki Łódzkie
No czyżbym się doczekał spotkania z Tobą na spocie? :naughty:
-
Spociki Łódzkie
Siemano Spocimy? REAL 18?
-
Spociki Łódzkie
Siemano Kłysiu - GRATULACJE :thumbup1::thumbup1:
-
Spociki Łódzkie
Siemano, Czyżby Fiacik wjechał Wam w kramik? :decayed:
-
Spociki Łódzkie
Jestem jestem Mario 18:00 Port karty - też mam ochotę polatać Jakby ktoś coś poczebował, to informacyjnie piszę, że biorę VAG-a
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Ja chcę! Ja chcę! Pierwszy !!! :banan::banan: ---------- Post added at 10:25 ---------- Previous post was at 10:22 ---------- Żartowałem
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Siemano Ja odpadam - sobota 13 to u mnie w domu "godziny szczytu" spraw sprzątaniowo-zakupowo-praniowo-prasowaniowo-ogólnoworodzinnych ---------- Post added at 23:07 ---------- Previous post was at 23:07 ---------- A na niedzielę na karty w porcie ktoś reflektuje? Czy standardowo REAL 18?
-
Spociki Łódzkie
Siemano. Wiosna idzie
-
Spociki Łódzkie
Zajebiaszczy tor :kox:
-
Spociki Łódzkie
Gizmo, piknik zdązymy zrobić, jak naprawdę będzie ciepło Wbijamy na karty :banan: