Treść opublikowana przez neoeinz
-
Analiza logow + problem z trybem awaryjnym
Sztanga rusza się bez zacięć.
-
Analiza logow + problem z trybem awaryjnym
Czołem. Pacjent Passat b5fl 4M, AVF+BRD+AL+FMIC i program Od jakis 2-3tyg auto łapie tryb awaryjny, 17964 Charge Pressure Control, negative deviation, P1556-35-10 intermittent, zauważyłem, że dzieje się to szczególnie na 5 i 6 biegu przy 2-2,5tys, dzisiaj udało mi się trafić ten błąd na podpiętym kompie, na kanale 011 http://vaglog.pl/log_252535.html pod koniec loga widać. Starałem się złapać moment w którym się to dzieje, czy jest jakieś przeładowanie czy cuś, ale wygląda to nijak Sprawdzałem czy grucha trzyma ciśnienie i trzyma, chodzi płynnie. Podmieniłem n75 z n18 i dalej to samo. Zastanawiam się czy cięgno od gruchy mogło się poluzować i trzeba by teraz wyregulować, czy to dawało by takie efekty. Wężyki niby szczelne od podciśnień. Porobiłem jeszcze logi w międzyczasie http://vaglog.pl/log_249841.html - 010/011 http://vaglog.pl/log_249527.html - 003 http://vaglog.pl/log_249525.html - 008 http://vaglog.pl/log_249832.html - 011BS dla mnie dziwna praca, jakiś mały zakres, tu jakiś wczesniejszy dla porownania http://vaglog.pl/log_125366.html I generalnie jakiś słabszy dół mi sie zrobił, szczególnie 1 i 2 bieg Pozdrawiam
-
V-tech Szczecin, zwiększenie mocy o ok 30km, jest ryzyko?
Leo Jacek - 606155933
-
V-tech Szczecin, zwiększenie mocy o ok 30km, jest ryzyko?
jedz do Leo lepiej
-
Gwizd z tłumika w A6 C5 2.5TDI
turbo gwizda i tyle.
-
Co dalej z tym parchem 280 300 hp??
ale dlugo nie wytrzymala :]
-
Prośba o ocene logów silnik
a co z logiem 008 gdzie ogranicznik dymienia jest najwyzszy od 3tys ?
-
Proszę o analizę logów (notlauf)
no to ważne że działa
-
Proszę o analizę logów (notlauf)
a nie wyrwales przypadkiem wezyka od turbiny do n75 ?
-
Proszę o analizę logów (notlauf)
ale po 3500tys robi sie normalnie...szukaj wezkow na poczatek, wątpie ze od wyminy oliwy i filtra nagle cos sie spier... ---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:39 ---------- bledy jakies miales ?
-
Proszę o analizę logów (notlauf)
tak akby cos z EGR ? nie odczepil sie wezyk zaden ? i n75 tez dziwnie dziala ..
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
ale jak robimy przelot to już lepiej robić większej średnicy niż ori wydech mamy. Wtedy pewnie jakas różnica jest miedzy przelotem a wywaleniem tylko kata
-
Dobrzy chiptunerzy
Potwierdzam bardzo spoko chlopaki, w zeszlym tygoniu bylem u nich na grubszej robocie, walek, szklanki, rozrzad program... z czystym sumeniem polecam
-
Zmiana turbiny z BRD do BPW BARDZO PILNE!!!
z tego co pamietam ten kolega http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=22436455 sprzedaje takie dmuchawki, olek_wroc z forum passata.
-
Po wymianie wałka rozrządu duże spalanie
no to mechanik ma naprawic a nie mowic ze msz czekac aż zacznie sie cos dziać...coś widocznie zle ustawil, moze pompki zle ustawil...daj logi jak pisza chlopaki.
-
Po wymianie wałka rozrządu duże spalanie
a co na to osoba która wymieniała Ci wałek ?
-
Fale na wykresie :)
to tuner nie robil logow ?
-
Jaki wałek rozrządu rozrządu i popychacze do 1.9 tdi AVF ?
ja skyszalem ze tylko Kolbenschmidt lub ori nic innego. Szklanki natomiast ina ---------- Post added at 15:22 ---------- Previous post was at 15:21 ---------- Ja wałek juz mam (kolbenschmidta) i w maju prawdopodobnie wymiana. Co do wałka to maja go w auto partnerze, lub kolega dzik (elemenateur) ma go w dobrej cenie !
-
Zaślepienie EGR B6 Awx
jak poszukasz to może i na forum znajdziesz jak zaślepić EGR i zrobisz to sam
-
Zaślepienie EGR B6 Awx
ja pie...e weź koledze wal w papę !! jak tak robi. Kupujesz taka zaslepke http://allegro.pl/zaslepka-egr-tdi-vw-audi-seat-skoda-3mm-promocja-i2191727739.html i przykręcasz. Zawsze jest możliwość dostania się czegoś do silnika.
-
Zaślepienie EGR B6 Awx
eeee a wywalił tylko egr czy egr i klapę gasząca też ? Do czego ten silikon miałby być ? Ja wywaliłem u siebie całą klapę gaszącą i zaślepiłem EGR blaszka ale żadnego silikonu nie dawałem nigdzie !! Jedynie zatelepie buda ale to przez wywalenie całej klapy gaszącej.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
nie trzeba. ja ostatnio tylko wyjelem cala uszczelke przeczyscilem pokrywe benz.ekst rowek na uszczelke i zalozylem spowrotem iwszystko ok.
-
[B6 AWX] Po wymianie turbo muł
a sprawdzałeś pod macha czy wszystko masz podpięte jak pisaliśmy ?
-
[B6 AWX] Po wymianie turbo muł
sprawdz czy wszystko masz podlaczone, wezyki, kostki od przeplywki itd itd...
-
[B6 AVF] Wybór wałka rozrządu
Teraz to co napisales ma wkoncu jakis sens, co nie zmienia fatu ze wczoraj usilnie dowodziles ze kazde auto z wymienianym walkiem bylo sprzedane bo ktos juz cos wczesniej wiedzial i staral sie zatuszowac ze cos jest nei tak...z mojej strony to tyle...kupilem walek kolbenschmidta i zobaczymy jak sie bedzie sprawowal Jak ktoś chce taki walek odsylam do dzika - elemenatuera - pro choice on dla mnie sprowadzal...