Treść opublikowana przez neoeinz
-
[B6 AVF] Wybór wałka rozrządu
Napisalem Ci PW... mysle ze w tym temacie juz nie ma co gadac o pewnosci aut ...
-
[B6 AVF] Wybór wałka rozrządu
czyli stwierdzasz ze każdy kto wymieniał w 1.9 wałek, kupil auto od kogoś kto chcial uniknąć naprawy ?
-
[B6 AVF] Wybór wałka rozrządu
nie wyciagam zadnych wniosków, ot jak zaczely mi sie problemy, zacząłem szukac i widze po prostu, ze w tych silnikach tez cos sie dzieje i tyle...chyba zużycie wałka i szklanek nie ma jedej przyczyny...sam sataram sie szukać przyczyny dlaczego tak się dzieje. Może po XXX km ma prawo tak się dziać i ma na to wplyw czestosc wymian oleju, jakosc oleju... nie wiem, dlatego szukam i pytam i czytam...
-
[B6 AVF] Wybór wałka rozrządu
wczesniej 1.9 110 na VP, a pozniej a3 z 1.9 PD dlubniety na 210KM i tam nigdy nie zagladalem, nie interesowalo mnie to. Teraz Passat 1.9 avf I ja np zaczelem cos weszyć w tm kierunku bo zaczal mi silnik w pewnych zakresach obr klekotac...sciagnelem pokrywe i okazalo sie ze walek ma juz rysy choc nie ma zadnych dziwnych odksztalcen (to bylo w listopadzie-grudniu) teraz pod koniec lutego znowu sprawdzilem jak sie ma walek, i okazuje sie ze krawedz krzywki jest juz chropowata a sama krzywka tez zaczyna sie oksztalcać czuć wyraznie pod palcem schodek... i pytanie skad to ? Nie mam pewnosci ze ktos nie wyciagal PD ale zalozmy ze tak nie ma, Zawsze mialem zalany motul obecny pasztet byl serwisowany do konca u helmuta.
-
[B6 AVF] Wybór wałka rozrządu
no niby nie każdy, ale nie można tylko brać pod uwagę tego, że wytarty wałek jest tylko przez to, że ktoś wyjmował PD...wychodzi poprostu na to, że 1.9 TDI nie są też idealnymi silnikami, choć chyba są najmniej awaryjne.
-
[B6 AVF] Wybór wałka rozrządu
ale jak zaczac szukac czegos nt walkow w PD 1.9 to okazuje sie, że to nie jest nic nowego...jest masa osób które to spotyka ;/ chyba ze samo wyrobienie oringow tez ma na to wplyw (jezeli nikt nigdy nie wyciagal PD)
-
[B6 AVF] Wybór wałka rozrządu
kpl szklanek, sruby, uszczelniacz walka i pompy vacu, panewki, dobrze ponoc zrobic uszcezlniacze PD, rozrzad mozna przy okazji :]
-
[B6 AVF] Wybór wałka rozrządu
U mnie w passacie podobny problem, jedna krzywka ma juz powoli dosc zaczyna byc poszczerbiona na krawedzi jak i sama krzywka ma juz ostrzejsza krawedz. Ja kupilem nowy walek firmy kolbenschmidt, W kwietniu przewiduje montaż ;]
-
[ALL B5] Dźwięk turbiny na tipie
No to ja mam podobna sytuacje z turbina BRD, jak wrzuce np na 3 bieg i dam mocniej gazu najlepiej tak z 1,5tys to mniejwiecej z okolic nóg pasażera slysze ten szum :/
-
[ALL B5] Dźwięk turbiny na tipie
w którym momencie szumi to turbo ? przy jeździe i przyspieszeniu ( dynamiczniejszym ) ?
-
[ALL TDI] Turbosprężarki od TOP TUNE PARTS z Wrocławia ktoś słyszał?
tak to jest olekwroc !
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
A jaka cena za vw b5fl 4motion + brd + ic ?
-
zwykłe A4 czy RS4
no ja tez fotki nie mialem teraz juz jest.
-
zwykłe A4 czy RS4
a co
-
Na jakim oleju jeżdzisz?
Motul 8100 x-cess 5w-40
-
Strefa Śmiechu
Po tym filmiku lezalem i plakalem ze smiechu kiedys byl juz ten filmik ale teraz wersja long http://video.interia.pl/obejrzyj,film,40846,sortuj,p,st,24H,pozycja,13,zajefajna_papuga
-
Nie lacze sie z samochodem...
pisz dzwon do viaken.pl i powiedz co jest grane.
-
dane z ETKI różnia się z rzeczywistym stanem
ono, no jak mi sie nie chcialo zainstalowac to zaczelem odpalac wszystkie pliki exe z tego katalogu etka7 i zje....alem winde hehe na szczescie bylo przywracanie systemu :diabel:
-
dane z ETKI różnia się z rzeczywistym stanem
no to nie wiem mam andzieje ze nie jestescie zli na mnie chcialem dobrze :|
-
dane z ETKI różnia się z rzeczywistym stanem
zobacz to, dostalem od jednego z was mam rozwiązanie waszego problemu no w każdym razie u mnie zadzaiałało jeżeli chcesz zainstalować etka 7 na dysku c to przerzuć tam cały katalog etka7 oraz skopiuj z katalogu etka 7 bezpośrednio na dysk c katalog et_inst i teraz odpal plik instalacyjny...
-
Folia zdziera podgrzewanie?!
SLOVIAN, ile z ta folia juz jezdzisz ??
-
Folia zdziera podgrzewanie?!
ja gdy obklejalem auto powiedziano mi odrazu ze przy pozniejszym sciaganiu jest mozliwosc ze podgrzewnie zerwie sie razem z folia.
-
System BOSE - Jak to wyglada?
to moze byc tez skrzynia nokii ...
-
Moc przybyła - powered by CTV Tuning i MT
ehh szkoda gadac, szczecin to wiocha z tramwajami !! :|
-
Moc przybyła - powered by CTV Tuning i MT
humax, na tej wisoce nic nie ma ;/ najblizej to chyba gdansk. i ostatnio dowiedzialem sie cytuje "Witam wszystkich zainteresowanych hamownią - pomiarem mocy w Szczecinie podaję swój nr 0601 735 090 Zbyszek. Moc + moment 70 zł, kompleksowe pomiary np. przyśpieszenie, droga hamowania, czas przejazdu odcinka od 100zł. Hamownia jest przenośna montowana do koła samochodu, auto mierzymy na drodze więc musimy znależć odpowiedni odcinek, najlepiej w okolicach drogi na Chociwel. Warsztat mój mieści się na ul Szczepowej 4a w Szczecinie"