Treść opublikowana przez zajec
-
[ALL] Skarga na Cyfrowy Polsat
Masz Polsat Sport w Cyfrze? U mnie nie działa, na liście na stronie cyfry też nic nie piszą...
-
RS4 B5 Sedan
Chciałbym to zobaczyć na żywo Pierwsze auto, w którym za bardzo nie rażą chromowane lusterka. Gratuluje
-
[B5 AEB] Wiśniowa Audiczka
Bez naklejek od razu lepiej Jeszcze tylko wydech i zderzak, a może będzie jeszcze lepiej Z tych 'neonów' to ja bym spróbował zrobić coś jakby pakiet doświetlenia, tzn odpala się po otwarciu drzwi. Mi czasami brakuje czegoś takiego, jak zaparkuje po deszczu na nieutwardzonym. Tylko nie wiem czy i tak nie będzie zbyt rażące... może mniej tych diod dać? Z tego, co słyszę, to środek na żywo wygląda ok, więc też się nie ma co przyczepić, na zdjęciach dużo rzeczy wychodzi inaczej.
-
[ALL B5] Dobre fele z drewna
To chyba jakiś s-line?
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
W moim AFNie wychodzi średnie jakieś 6,3-6,4. Ale jest to typowo miejska jazda (Warszawa), czyli stanie w korkach, a jak jest chwila wolnego to można pocisnąć do następnych świateł. Słyszałem, że to powinno palić <6, ale z tego co widzę, to i tak nie jest najgorzej
-
[ALL] Potrzebna pomoc w programowaniu C++
Na kiedy masz to zrobić? Chętnie pomogę, ale dzisiaj nie dam już rady, a jutro też trochę roboty mam, ale może chwila się znajdzie. Wygląda na początek programowania
-
[ALL] Uszkodzony FIS
Łatwiej byłoby coś powiedzieć jakbyś dał zdjęcie. W aceef za 100zł dają nowy klej i to pomaga jak nie widzisz całych linii (zobacz zdjęcia na ich stronie), jak u Ciebie widać cyfre ze stopniami, a nie widać samej literki C to będzie to raczej uszkodzenie mechaniczne wyświetlacza i trzeba by go wymienić. Ale możesz się do nich odezwać, może wymienią jakoś tanio. I jak założysz nowy, to będziesz miał pewność, że nie zacznie blaknąć za pół roku, a jak kupisz cały licznik na allegro to nigdy nie wiadomo...
-
Czy rzeczywiście 200tys przebiegu w TDI to dużo?
Niestety Niestety nie pomogę, jeździłem ze znajomym mechanikiem, udawało mu się odczytać przebieg w jakiś 80%, czasami wyskakiwał błąd, że nie da rady. Zadzwoniłbym do niego i się zapytał, ale właśnie siedzi w Zakopanym, więc nie chce mu przeszkadzać Ogólnie dobra opcja jeździć z komputerem Ludzie się inaczej patrzą, można znaleźć więcej błędów przydatnych do negocjacji ceny :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Wymiana panelu radio CONCERT I
Samego wyświetlacza nie przylutujesz, one są chyba klejone, więc pewnie musiałbyś się odezwać do kolegi krzychold (klei fisy, ale pewnie ten wyświetlacz też by przykleił), ale wtedy będzie pewnie drożej niż całe radio Najtaniej to pewnie będzie kupić takie radio z kodem/walniętym prockiem.
-
Pakiety stylistyczne w Audi A4 B5
Te samochody wyglądają zupełnie inaczej w tych pakietach... nie w moim guście, wyglądają jak połączenie b5 z jakimś bmw/civikiem
-
[ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.
Ostatnio sam szukałem tych listew, ale najtaniej co znalazłem do avanta to chcieli 400zł + wysyłka. A samochód mam w ciemnym granacie, więc myślę, że całkiem fajnie by to wyglądało. Może poszukam na szrotach okolicznych.
-
Czy rzeczywiście 200tys przebiegu w TDI to dużo?
Ja jak niedawno szukałem samochodu (a4 b5, 1.9tdi, 99-01), to obejrzałem koło 15 sztuk. Minimum co było kręcone, to 60k, max koło 150k, realnego przebiegu nie miał żaden. Sprawdzane po vinie albo komputerem, niektórzy przyznawali się, inni szli w zaparte, że to ktoś wcześniej musiał kręcić. Ale najlepsi to byli tacy, co jak zobaczyli, że możemy odczytać przebieg z komputera, to zapytali się czy nie cofniemy licznika w samochodzie, który właśnie przyjechał.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Jako niezalogowany widziałem, że jest tutaj całkiem sporo ciekawych informacji o A4