Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

blandman

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez blandman

  1. blandman odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    kumpel ma asusa od 2,5 roku i nie narzeka. a naprawde go dojeżdża. Jedynie teraz strasznie głośno pracuje wentylator. Osobiście mam della inspiron 1300. Kupiony rok temu w iraq. kilka miesięcy musiał pracować w tramtejszych warunkach (upał, wilgoć i piach) i żadnej awarii więc o czymś to świadczy wg mnie. Paramtery to już każdy musi sobie dobrać pod siebie. tak jak z samochodami: jednym wystarczy 50 KM a inni muszą mieć 300. powodzenia. p.s. przed chwilą okazało się, że żona uprała mi bluze, w której był pendrive. Oczywiście działa
  2. polecam: Dunlop SP SPORT FASTRESPONSE 205/55R16 91 V Osobiscie smigam na takich z tym ze 15 cali i wyższy profil. Zrobilem juz blisko 10 tys i bardzo ladnie sie prowadza zarówno na suchym jak i wczasie deszczu, znacznego zużycia nie zauwazyłem, wyglad też jak dla mnie niezły. Nie wiem czy uda Ci się teraz kupić dużo taniej niż na wiosnę ale może akurat... A jesli chodzi o inne opony to ogólnie polecam strony: opony.pl i opony.com, tam są opinie użytkowników.
  3. ale nie wnikają kto jest na zdjęciu tylko kto prowadził a to ma określić własciciel pojazdu. 3 lata temu dostałem takie zdjęcie, a że samochód miałem zarejestrowany na współwłasność wiec chcieli aby na komendzie stawił się jeden z nas. nie wnikali kto przyjechał. Dla nich ważne było żeby wystawić komuś mandat.
  4. z tego co ja wiem to nie maja ograniczenia czasowego, tzn jak się wyrabiają tak wysyłają. podobno warto iść wtedy w zaparte że nie wiem/nie pamiętam komu wtedy pożyczyłem auto i oni kierują sprawę do sądu grodzkiego a sąd wtedy karze 300 pln za nie okazanie winnego. Tylko nie znam osoby, która by ten manewr przetestowała. Może Twoj kuzyn zechce się poświęcić dla ogółu?
  5. Szkoda że umiejętności kierowców też się nie zmieniają właśnie... skoro jest ograniczenie na autostradzie do 130 km/h - a takie obowiazuję w Polsce- to będą ustawiać tam fotoradary. szkoda tylko ze nie mamy prawdziwych autostrad z minimum trzema pasami w jednym kierunku. wtedy pewnie znieśli by ograniczenia na tych odcinkach. dlaczego w niemczech kazdy pilnuje prędkosci w terenie zabudowanym? bo nie potrzebuje szaleć w miescie skoro ma mozliwość jazdy z maksymalną predkoscią na autostradzie! od jakiegos czasu czesto spotykam na E7 z Warszawy do Nowego Dworu Mazowieckiego misków w srebrnej vectrze i jakos wydaje mi sie ze jest mniej debili, którzy piratują na tym odcinku. moze to jednak coś pomoga.... zresztą sam się bardziej pilnuję bo szkoda mi kasy na tak krótki film
  6. 1.9 tdi 90 KM na trasie 5.2 l/100km a warszawskie korki 6.2 l/100km wczesniej passat kombi b5 1.9 tdi 110 KM spalał mi podobnie na trasie a w miescie doszło do 7.5
  7. oczywiście google pomogły mi tu trafic i jestem za to wdzięczny
  8. Witam wszystkich Forumowiczów!! Od kilku miesiecy jestem posiadaczem a4. narazie szczesliwym pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.