Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

raSheed

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez raSheed

  1. będę wdzięczny za namiary na PW
  2. stara płyta się porysowała i już jej nie czyta, nagrałem nową i nie bangla
  3. Cześć, jakoś nie udaje mi się dojechać na spota, a potrzebuję pomocy z mapami do RNSe. Zna się ktoś z Was na tym i znajdzie czas w tygodniu, żeby mi pomóc?
  4. Szybka akcja we wtorkowe popołudnie OOOO odstawione do Jarka na pranie, ja na trening i po godzinie już wszystko gotowe. Dzięki wielkie i polecam
  5. raSheed odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Cześć, muszę zmienić błotnik po przygodzie parkingowej, mam już 'nowy' i teraz pytanie, czy dam radę to zrobić sam, czy lepiej dać do warsztatu, bo tam to zrobią lepiej? Jeśli zrobienie tego samemu nie jest jakąś kosmiczną technologia, to macie może jakieś schematy gdzie śrubki, ile ich i czy jakieś inne niespodzianki mogą na mnie czekać podczas wymiany? Z góry dzięki za pomoc
  6. devastation mam kilka pytań: 1. ori tarcze i klocki 288mm + płyn przód dostanę u Ciebie, jeśli tak to jaka cena? 2. ile za komplet 320mm z zaciskami, jarzmami, płynem i co tam jeszcze potrzebne do swapa? 3. faktury VAT wystawiasz?
  7. Szymon jechałeś może po 18stej Lotniczą w kierunku stadionu? Wydawało mi się, że widziałem białego sedana s6 na wysokości Creatora, a jak potem kierowca dodał gazu za skrzyżowaniem z Bajana, to nogi się pode mną ugięły i mało się nie obsrałem taki dźwięk był
  8. raSheed odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    daroo jak nie odrzucasz sedana, to może mój Cię zainteresuje: Audi A4 2.0 TDI 170KM sline polski salon Wrocław Fabryczna ? Tablica.pl nie mam parcia na jego sprzedaż, temu wisi tylko na tablicy, ale jakbyś był zdecydowany, to możemy negocjować. Podam Ci VIN, udostępnie raport DEKRA z 2011 jak je kupowałem
  9. raSheed odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie potrzebuję założyć do sedana w s-line hak holowniczy. Czy poza samym hakiem muszę założyć też moduł haka? Czy jak znajdę oryginalny, to nie będę musiał wycinać dziury w dokładce s-linowej?
  10. raSheed odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie krótkie pytanie, jak wymontować tylną lampę w sedanie? wystarczy odkręcić tą 1 śrubkę co jest pod zaślepką w bagażniku i wyjąć lampę, czy jeszcze jakieś dodatkowe patenty tam są?
  11. Moje wtyczki wyglądają tak: jak widać brak wtyczki B czy poza tym pinem, który trzeba wyjąć z C i przełożyć do B jeszcze jakieś inne piny z b będą mi potrzebne? Jeśli tak to gdzie je znajdę? zegary zakodowałem dobrze - dziś w drodze do pracy odpaliłem navi i wyświetla na FISie wskazówki
  12. Chłopaki mam następujący problem: telefon xperia p z androidem 4 miałem concert III i moduł bt z końcówką K (ten z podobno uszkodzonym softem) i wszystko działało ok - wyświetlanie książki na FISie po wciśnięciu MODE, rozpoznawanie głosowe podłączyłem RNSe (działa, vcds się z nią nie łączy więcej tutaj:http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/all-rns-e-7428/index69.html#post3263479) książka się wyświetla na FISie, przestało działać rozpoznawanie głosowe. (powinienem zmienić kodowanie kierownicy na 04041?) Nie podpiąłem jeszcze SDSa, więc pytanie, jak powinienem zmienić kodowanie BT? 0001422? Dodatkowo dźwięki przy sparowaniu/odłączeniu urządzenia BT a także info przy wybieraniu numeru ma strasznie wysoką głośność? Czy da się to jakoś zmienić?
  13. Korzystając z 'wyprzedaży' kupiłem od kolegi miodzio RNS-e, jemu zostawiając swoje audi concert III. Wtyczka pasowała, antena radiowa też. Próbowaliśmy połączyć się z navi vcds'em, niestety się nie udało. Navi działa i nie wyłącza się po 30 minutach, dobrze byłoby jednak wszystko zakodować jak należy. Może wiecie, czy i jakie kabelki należy zamienić, żeby vcds się połączył z navi? Ja niestety słaby jestem z czytania schematów. Dodam, że moje stare radio nie włączyło się w samochodzie miodzia, więc pewnie to wina kabli.
  14. raSheed odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    oryginały z mojego 2.0 TDI BRD
  15. raSheed odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    jak ktoś chce tylko ostatnie tłumiki na 2 strony, to u mnie się gdzieś walają w piwnicy, oddam za stówkę, jak ktoś przyjedzie i sam je sobie weźmie
  16. raSheed odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    heh 6,7 to dużo? u mnie w BRD średnio 7.7l za ostatnie 22tys. km. Teraz więcej w mieście jeżdżę, więc od razu 8.5l, a wcześniej przy trasach WRO-POZ-WRO spokojnie do 7.3 można było zejść.
  17. raSheed odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ok thx antonio. coś jestem przewrażliwiony po ostatniej awarii pompy oleju i innych kwiatkach, które wyszły przy tym tj. IC, chłodnicy klimy, poduszce silnika
  18. raSheed odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    zapytam tutaj, może ktoś będzie wiedział... ostatnio zauważyłem, że ze środkowych kratek nawiewu przy nastawieniu auto powietrze prawie nie leci - dopiero jak wcisnę nawiew na środek, to leci. coś jest nie tak, czy już ja sfiksowałem i szukam wszędzie problemów?
  19. raSheed odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    sprawdzę w domu na fakturze, bo to jakieś 2 miesiące temu było
  20. raSheed odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja zamówiłem wycieraczki valeo u tego samego kolegi, który sprzedaje na forum olej motula (dzik/ementaleur). Spisują się bez zarzutu
  21. ładny wynik, 2 z przodu pewnie cieszy
  22. kolego u mnie w domu 2 samochody na continentalach śmigają i żadnego ponadprzeciętnego ścierania nie ma
  23. raSheed odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    Niedobrze...sądząc po zainteresowaniu mógłby to być dobry pomysł na dodatkowy biznes dla autora tematu...ale widocznie ekstra dochód nie jest mu potrzebny :/
  24. Do programu podchodziłem 2 razy, na początku kwietnia pojechałem usunąć DPFa, chłopaki poprawili program po jakimś domorosłym specjaliście i wyszło...całe 177KM - pompki lały jak chciały i gdzie chciały. Po wymianie wtrysków w ASO pojechałem na korektę - okazuje się, że korekta robiona przy uwalonym jednym IC, ale i tak jestem zadowolony z wyniku
  25. raSheed odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    kicoro miesiąc minął, jakieś postępy w produkcji?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.