Treść opublikowana przez raSheed
-
Spoty wrocławskie
będę wdzięczny za namiary na PW
-
Spoty wrocławskie
stara płyta się porysowała i już jej nie czyta, nagrałem nową i nie bangla
-
Spoty wrocławskie
Cześć, jakoś nie udaje mi się dojechać na spota, a potrzebuję pomocy z mapami do RNSe. Zna się ktoś z Was na tym i znajdzie czas w tygodniu, żeby mi pomóc?
-
Pranie aut Wrocław
Szybka akcja we wtorkowe popołudnie OOOO odstawione do Jarka na pranie, ja na trening i po godzinie już wszystko gotowe. Dzięki wielkie i polecam
-
B7 Crew
Cześć, muszę zmienić błotnik po przygodzie parkingowej, mam już 'nowy' i teraz pytanie, czy dam radę to zrobić sam, czy lepiej dać do warsztatu, bo tam to zrobią lepiej? Jeśli zrobienie tego samemu nie jest jakąś kosmiczną technologia, to macie może jakieś schematy gdzie śrubki, ile ich i czy jakieś inne niespodzianki mogą na mnie czekać podczas wymiany? Z góry dzięki za pomoc
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
devastation mam kilka pytań: 1. ori tarcze i klocki 288mm + płyn przód dostanę u Ciebie, jeśli tak to jaka cena? 2. ile za komplet 320mm z zaciskami, jarzmami, płynem i co tam jeszcze potrzebne do swapa? 3. faktury VAT wystawiasz?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Szymon jechałeś może po 18stej Lotniczą w kierunku stadionu? Wydawało mi się, że widziałem białego sedana s6 na wysokości Creatora, a jak potem kierowca dodał gazu za skrzyżowaniem z Bajana, to nogi się pode mną ugięły i mało się nie obsrałem taki dźwięk był
-
B7 Crew
daroo jak nie odrzucasz sedana, to może mój Cię zainteresuje: Audi A4 2.0 TDI 170KM sline polski salon Wrocław Fabryczna ? Tablica.pl nie mam parcia na jego sprzedaż, temu wisi tylko na tablicy, ale jakbyś był zdecydowany, to możemy negocjować. Podam Ci VIN, udostępnie raport DEKRA z 2011 jak je kupowałem
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Moje wtyczki wyglądają tak: jak widać brak wtyczki B czy poza tym pinem, który trzeba wyjąć z C i przełożyć do B jeszcze jakieś inne piny z b będą mi potrzebne? Jeśli tak to gdzie je znajdę? zegary zakodowałem dobrze - dziś w drodze do pracy odpaliłem navi i wyświetla na FISie wskazówki
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Chłopaki mam następujący problem: telefon xperia p z androidem 4 miałem concert III i moduł bt z końcówką K (ten z podobno uszkodzonym softem) i wszystko działało ok - wyświetlanie książki na FISie po wciśnięciu MODE, rozpoznawanie głosowe podłączyłem RNSe (działa, vcds się z nią nie łączy więcej tutaj:http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/all-rns-e-7428/index69.html#post3263479) książka się wyświetla na FISie, przestało działać rozpoznawanie głosowe. (powinienem zmienić kodowanie kierownicy na 04041?) Nie podpiąłem jeszcze SDSa, więc pytanie, jak powinienem zmienić kodowanie BT? 0001422? Dodatkowo dźwięki przy sparowaniu/odłączeniu urządzenia BT a także info przy wybieraniu numeru ma strasznie wysoką głośność? Czy da się to jakoś zmienić?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Korzystając z 'wyprzedaży' kupiłem od kolegi miodzio RNS-e, jemu zostawiając swoje audi concert III. Wtyczka pasowała, antena radiowa też. Próbowaliśmy połączyć się z navi vcds'em, niestety się nie udało. Navi działa i nie wyłącza się po 30 minutach, dobrze byłoby jednak wszystko zakodować jak należy. Może wiecie, czy i jakie kabelki należy zamienić, żeby vcds się połączył z navi? Ja niestety słaby jestem z czytania schematów. Dodam, że moje stare radio nie włączyło się w samochodzie miodzia, więc pewnie to wina kabli.
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
zapytam tutaj, może ktoś będzie wiedział... ostatnio zauważyłem, że ze środkowych kratek nawiewu przy nastawieniu auto powietrze prawie nie leci - dopiero jak wcisnę nawiew na środek, to leci. coś jest nie tak, czy już ja sfiksowałem i szukam wszędzie problemów?
- B7 Crew
- B7 Crew
-
A4 B8 2.0 TDI CAHA by R-Performance
ładny wynik, 2 z przodu pewnie cieszy
-
Polecane opony letnie
kolego u mnie w domu 2 samochody na continentalach śmigają i żadnego ponadprzeciętnego ścierania nie ma
-
VFIZ on Audi B6/B7
Niedobrze...sądząc po zainteresowaniu mógłby to być dobry pomysł na dodatkowy biznes dla autora tematu...ale widocznie ekstra dochód nie jest mu potrzebny :/
-
moje A4 po programie w EcuProject
Do programu podchodziłem 2 razy, na początku kwietnia pojechałem usunąć DPFa, chłopaki poprawili program po jakimś domorosłym specjaliście i wyszło...całe 177KM - pompki lały jak chciały i gdzie chciały. Po wymianie wtrysków w ASO pojechałem na korektę - okazuje się, że korekta robiona przy uwalonym jednym IC, ale i tak jestem zadowolony z wyniku
-
VFIZ on Audi B6/B7
kicoro miesiąc minął, jakieś postępy w produkcji?