Treść opublikowana przez raSheed
-
B7 Crew
przebieg okolo 160 000km? przebieg 204tys, w sumie zastanawiałem się, czy przy okazji zmiany rozrządu miesiąc temu nie zrobić przy okazji wałków i tej pompy oleju, ale liczyłem, że 2007 rok, to już poprawili te błędy - cóż pomyliłem się :] zobaczymy co zaproponują chłopaki z EcuProject, ale myślę, że będzie dobrze - nie wydałem na pompki, to się inne podzespoły odezwały
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[ALL B7] Pompowtryski siemensa BRD-dobra nowina
Napiszę tutaj, żeby nie zaczynać nowego tematu. W zeszłym tygodniu EcuProject wrzuciło info na FB o akcji fabrycznej dla pompek siemensa. Zadzwoniłem do ASO, podałem VIN i na dziś umówiłem się na diagnostykę i ewentualną wymianę. Po 3h od odstawienia miły pan z serwisu zadzwonił z informacją, że wszystkie 4 pompki wraz z listwą wtryskową zostały wymienione Polecam więc dzwonić i umawiać się na akcję 23K1
-
VFIZ on Audi B6/B7
kicoro widzę ze zmianą samochodu postanowiłeś i w nim swój projekt kontynuować miałem zamontowany u siebie w leonie licznik FIS z passata przerobiony przez kicoro i wszystko działało ok, a przy sprzedaży oczy świeciły się kupującemu jakie to cudo dostał razem z autem. teraz w A4 FIS był już w standardzie, to może i ja zapiszę się w kolejce do VFIZa.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Poproszę o dopisanie: raSheed A4 2.0 TDI BRD
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć, możecie polecić jakiś warsztat w Poznaniu, w którym szybko i bezboleśnie wymienię olej z filtrami? Niby prosta sprawa, ale nie chciałbym zostawić samochodu jakiemuś kowalowi i żałować tej decyzji
-
[B7 BRD] Black Pearl 2.0 TDI s-line by raSheed
Po 3 latach przygody z Oplem Vectrą, a następnie 2 z Seatem Leonem przyszedł czas spełnić swoje kolejne motoryzacyjne marzenie i zakupić Audi A4. Po kilku miesiącach poszukiwań stałem się posiadaczem Audi A4 z silnikiem 2.0 TDI o oznaczeniu BRD z listopada 2007 roku. Autko pochodzi z polskiego salonu Audi, jest bezwypadkowe i dotychczas przejechało 182tys. km. Nie wyróżnia się specjalnie z tłumu, ale ze względu na zewnętrzny i częściowo wewnętrzny pakiet s-line nie jest też totalnym golasem Dodatkowo poprzedni właściciel zmienił końcowe tłumiki czym też przyczynił się moim zdaniem do poprawy wizerunku tej aczwórki. We wnętrzu poza ciemną podsufitką s-linową oko cieszą aluminiowe dekory, listwy progowe s-line i radyjko concert III z blutoothem, sterowane z multifunkcyjnej kierownicy (niestety 4 ramiennej). O komfortową jazdę dbają kubełkowe fotele z wysuwanym podudziem, tempomat i fotochromatyczne lusterko wsteczne. A4 toczy się na fabrycznych 17" alusach, drogę oświetlają lampy xenonowe, bądź DRL. Zawieszenie standardowe 1BA. Pod maską podobno 20KM więcej niż fabrycznie w BRD, ale bez sprawdzenia na hamowni tego wyniku jestem sceptycznie nastawiony do tego typu rewelacji poprzedniego właściciela. Planów modyfikacji jak zwykle sporo, ale czy i które wejdą w życie to czas pokaże: 18" felgi na lato, a na zimę dotychczasowe alusy zawiecha w dół większe hamulce jak dotychczasowe się skończą DRL LED + postojówki LED RNS-E kierownica 3 ramienna s-line + gałka biegów s-line siedzenia z s-line w półskórze, bądź też recaro jak się uda jakieś trafić dyskretny montaż CB sprawdzenie programu + ewentualnie jego poprawa
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Jeśli to ta A4, która stoi przy Bulwarze Ikara, to świetnie wygląda na żywo. Za każdym razem jak koło niej przechodzę, to stwierdzam, że taką A4 chcę na następne auto
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć wszystkim jestem w trakcie poszukiwania A4 dla siebie, mam nadzieję, że znajdę tutaj pomocne informacje pozdrawiam raSh