Treść opublikowana przez kondri
-
Ceny paliwa marzec 2026
Auchan Kraków PB95 4.94 zł
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Drogi jest taki zabieg? czy taniej przejść na półsyntetyk
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
devastation czyli proponujesz 5W40 bo jak sprowadziłem auto to miało wlany 0W40 przy wymianie wlali mi 5W30 i zauważyłem że bierze mi go 250-350 ml na 500km i nie wiem na jaki ma przejść, zastanawiałem się nad tym półsyntetykiem(10W40) i teraz już nie wiem co zrobić...
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
A nie lepiej już ten półsyntetyk? (10w40)
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Obecnie przebieg 178 tys. auto jeździ na Mobil 1 5W30 i bierze go zmienić na 10W40 ??
-
[B5 ADP] Prośba o analizę błędów
17736 - Knock-Control: Cylinder 4: Regulation Limit Exceeded P1328 - 35-10 - - - Intermittent 17735 - Knock-Control: Cylinder 3: Regulation Limit Exceeded P1327 - 35-10 - - - Intermittent 00561 - Mixture Adaptation 12-10 - Adaptation Limit (Mul) Exceeded - Intermittent 16486 - Mass Air Flow Sensor (G70): Signal too Low P0102 - 35-10 - - - Intermittent 17733 - Knock-Control: Cylinder 1: Regulation Limit Exceeded P1325 - 35-10 - - - Intermittent 01367 - Central Locking Pump Run Time Exceeded (Likely Leak)
-
[B5 ADP] Duże zużycie oleju
Nie pamiętam. Przebieg 175 tys. Na 160 km musiałem mu z 150 ml dolać.
-
[B5 ADP] Duże zużycie oleju
Podjechałem do gościa zajmującego się skrzyniami automatycznymi bo zacząłem odczuwać szarpanie. Podpiął auto pod komputer na skrzyni nie było żadnych błędów, natomiast na silniku było ich aż 5. Usunął je. Od tamtego momentu silnik zaczął brać olej bo nigdzie wycieku nie widać. Co mogło się stać?
-
[B5 ADP] Wyciek oleju z odmy
Nigdy nie miałem problemu z ubywaniem oleju. Po ostatnim powrocie do domu i sprawdzeniu stanu oleju zobaczyłem, że znacznie go ubyło. Dolałem do połowy zrobiłem 160 km do Krakowa i znów musiałem dolać. Pod pokrywą zaworów jest delikatne spocenie ale przez to nigdy nie ubywało tego oleju tak dużo żebym musiał dolewać. Zauważyłem wyciek prawdopodobnie z odmy co to może znaczyć?
-
[B5 ADP] Automat dziwny odgłos przy ruszaniu
Po wycofaniu z parkingu i przerzuceniu na "D" i dodawaniu gazu słyszę dziwy odgłos ze skrzyni (porównuję go np. odgłosu powstałego na skutek otarcia felgą o krawężnik) ale po chwili to ustępuje i wszystko wraca do normy. Miałem to już drugi raz w ciągu tygodnia. Filtr i olej w skrzyni wymieniony Co to może być? ;(
-
[B5 ADP] Kondri
Wrzucę tylko fele i to nie przesadnie duże i będę zbierał na coś lepszego
-
[B5 ADP] Kondri
Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma tyle w temacie
-
[B5 ADP] Kondri
Wiem i spryski też no nie?
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Kabaret Polecam ! Kabaret Czesuaf - Narzekanie [EngSub]
-
[B5 ADP] Kondri
Zdjęcia środka pstryknę i dodam na czasie
-
Polecane opony zimowe
Jeśli chodzi o cenę to przebadałem internet i ceny zaczynają się od 197(195/65/15') zł do 329(205/55/16') zł za sztukę, na allegro schodzą i opinie są dobre, zwyciężyły nawet jakieś 3 testy
-
[ALL B8] Łaciata
auto ogień Może fele czarne
-
[B5 ADP] Kondri
wpadnie hajs to będę myślał na pewno przed zakupem zapytam Was o poradę
-
[B5 ADP] Kondri
heh Panowie na początek to dobra i 16' a później będę kombinował ja jak na razie to śmigam na alukołpakach 15'
-
[ALL B6] A4 by Cypis cz.2 xD
piękna b6 i na dodatek ten kolor
-
[B5 ADP] Kondri
Jeździ, mi wystarcza, choć 1.8T bym nie pogardził
-
[B5 ADP] Kondri
A4 B5 1997r. 1.6 ADP Przebieg: 172 000 km Sekwencyjna instalacja gazowa Automatyczna Skrzynia Biegów Elektryczne Szyby (przód) Elektryczny Szyberdach Elektryczne Lusterka 4 Poduszki Powietrzne ABS Plany: Auto 100% seria, na przyszły rok na pewno alufelgi, boczne kierunki przeźroczyste, może ksenon 2011 lekkie ulepszenia: Oryginalne alufelgi (niezniszczone i proste więc okazyjnie kupiłem, wiem że za małe ale ważne że w ogóle są). Pioneer DEH-2300UB(zastąpił fabryczne AUDI BETA, głośniki na razie seria może coś się zmieni, radio bardzo dobrze się sprawuje polecam wszystkim).
-
Demontaż wlewu gazu
Na butli jest zawór i nim zamykasz dopływ gazu do silnika.. a do wlewu chyba też ale nie jestem pewny na 100%
-
Ile pali Wam gazu?
Na początku było 10/100 ale ostatnio wyszło 20/100, a instalacja nie ma nawet miesiąca ;( Mogło się coś tak samo rozregulować ?
-
Ile pali Wam gazu?
Mój w automacie pali ok 20 litrów / 100km w mieście nie jest to za dużo ?