Treść opublikowana przez rslj
-
Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012
Ja mam AE i tez jest FULL, a naklejka na sterowniku Q.
-
B8 TrOOOOp
Jak chcesz to z sedana Ci wyślę? mam oryginał
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
To wymieniłem i był spokój z drganiami (2.0 TDI, poprzednie auto) 8K0 407 689 G
-
B8 TrOOOOp
Nie wiem czy pomogę, ale kolega w BMW 5 miał takie objawy i to był dwumas.
-
Zmiana lamp w Audi A4 B8
Tak jak to mnie zrobili w Rzeszowie , nic nie zakodowali tylko wszystkie kodowania skasowali. Sprawdzałem potem w ASO to nie mam ani telefonu, ani B&O, ani ledów.
-
Stuki z bagażnika????A4 B8
U mnie pomogło oklejenie szmacianką prętów które trzymają dzielone oparcie kanapy, teraz nic nie stuka.
-
B8 TrOOOOp
Ori nówki sztuki kosztują coś koło 280 PLN w ASO.
-
Słabe wspomaganie w Audi A4 B8
No to rezaj, miałem wczesniej B8 bez i powiem, że porażka
-
Słabe wspomaganie w Audi A4 B8
Grzesiek a Ty masz servotronica?
-
B8 TrOOOOp
Ręcę opadają Włoż do kieszeni Znajdź Ty sobie inne miejse do swoich przekrętów! co to przestępstwo ze człowiek chce zaoszczedzic? leca w kulki z podróbami.... miałem dobre chce miec zwrocone za dobre, a co z tym zrobie moja sprawa ... zreszta włąśnie odebrałem mail ze w tej wlasnie firmie nie trzeba miec fv zrodłowej.. kazdy ma prawo komentowac i sie udzielac, ale ja uwazam ze jesli miałeś cos dobrego, ktoś Tobie wjechał to powinienes dostac wartosc czesci ori , a co z tym zrobisz (bixa:kox:) czy lampki choinkowe to twoja rzecz. A napewno wporzadku jest to, ze wciskaja nam lampy firmy(tyc) ktore swiecą jak chca, i na to juz fv nie chca:facepalm: Ja komentowałem sposób uzyskania kopii faktury, a nie Twojego zdarzenia, bo go nie opisałeś wcześniej. Pozdrawiam.
-
B8 TrOOOOp
Ręcę opadają Włoż do kieszeni Znajdź Ty sobie inne miejse do swoich przekrętów!
- B8 TrOOOOp
-
[ALL B8] Allroad a4 B8 177
Ciekawe czy ktoś napisze, że przydałaby się większa gleba
-
B8 TrOOOOp
Zobacz tutaj Eibach -
-
B8 TrOOOOp
Ja w intercarsie eibachy wyrwałem za 430 PLN Z ciekawości zapytałem u Bełtowskiego ile za wymianę sprężyn i przednich hamulców i usłyszałem 2000 PLN
-
[B8 CAGA] czarny kot
Wszystkie elemnty trzeba wyciągać, czy idzie okleić bez demontażu?
-
B8 TrOOOOp
do samych sprezyn wystarczy kolo sciagnac i potrzebne sa sciagacze, jesli bys wymienial amortyzator, to trzeba blotnik zdjac. Błotnik z tyłu, jakim cudem?
-
B8 TrOOOOp
Panowie, Jaki jest dostęp do tylnych sprężyn, trzeba coś od strony bagaznika rozbierać?
-
Przód od S4
Do 11.2010 wentylowane zewnętrznie, potem wewnętrznie. Ma to jakieś znaczenie?
-
Przód od S4
Jak to samo? Tarcze sa inne!
-
Przód od S4
A teraz pytanie odnośnie tylnych hamulców, które tarcze? OZ 100.3358.20 czy OZ 100.3334.20 ?
- B8 TrOOOOp
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Bezsensowny wydatek kasy.... Grzesia rozumiem bo głupio nie miec jak sie ma wszystko inne ale dla samego jej działania to bez sensu bo to tak naprawdę nie jest 3 strefowa tylko 2.5 Z tylnych kratek nie poleci nic dopóki nie ustawi sie z przodu nadmuchu na kratki w konsoli U mnie w pozycji na AUTO ładnie z tylnych kratek wieje.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
WEBASTO to mnie się podobuje , będę następny, wentylacje już mam
-
[B8 CAG] Audi A4 B8 Avant 2.0TDI Szary Lava MY09
Rok temu lepiej wyposażoną sprzedałem za 59 tys, będzie Ci ciężko w tych pieniądzach sprzedać.