Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rslj

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rslj

  1. Ja mam AE i tez jest FULL, a naklejka na sterowniku Q.
  2. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak chcesz to z sedana Ci wyślę? mam oryginał
  3. To wymieniłem i był spokój z drganiami (2.0 TDI, poprzednie auto) 8K0 407 689 G
  4. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie wiem czy pomogę, ale kolega w BMW 5 miał takie objawy i to był dwumas.
  5. rslj odpowiedział(a) na arek776 temat w Audi A4 B8
    Tak jak to mnie zrobili w Rzeszowie , nic nie zakodowali tylko wszystkie kodowania skasowali. Sprawdzałem potem w ASO to nie mam ani telefonu, ani B&O, ani ledów.
  6. U mnie pomogło oklejenie szmacianką prętów które trzymają dzielone oparcie kanapy, teraz nic nie stuka.
  7. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ori nówki sztuki kosztują coś koło 280 PLN w ASO.
  8. No to rezaj, miałem wczesniej B8 bez i powiem, że porażka
  9. Grzesiek a Ty masz servotronica?
  10. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ręcę opadają Włoż do kieszeni Znajdź Ty sobie inne miejse do swoich przekrętów! co to przestępstwo ze człowiek chce zaoszczedzic? leca w kulki z podróbami.... miałem dobre chce miec zwrocone za dobre, a co z tym zrobie moja sprawa ... zreszta włąśnie odebrałem mail ze w tej wlasnie firmie nie trzeba miec fv zrodłowej.. kazdy ma prawo komentowac i sie udzielac, ale ja uwazam ze jesli miałeś cos dobrego, ktoś Tobie wjechał to powinienes dostac wartosc czesci ori , a co z tym zrobisz (bixa:kox:) czy lampki choinkowe to twoja rzecz. A napewno wporzadku jest to, ze wciskaja nam lampy firmy(tyc) ktore swiecą jak chca, i na to juz fv nie chca:facepalm: Ja komentowałem sposób uzyskania kopii faktury, a nie Twojego zdarzenia, bo go nie opisałeś wcześniej. Pozdrawiam.
  11. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ręcę opadają Włoż do kieszeni Znajdź Ty sobie inne miejse do swoich przekrętów!
  12. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ręcę opadają
  13. Ciekawe czy ktoś napisze, że przydałaby się większa gleba
  14. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zobacz tutaj Eibach -
  15. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja w intercarsie eibachy wyrwałem za 430 PLN Z ciekawości zapytałem u Bełtowskiego ile za wymianę sprężyn i przednich hamulców i usłyszałem 2000 PLN
  16. Wszystkie elemnty trzeba wyciągać, czy idzie okleić bez demontażu?
  17. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    do samych sprezyn wystarczy kolo sciagnac i potrzebne sa sciagacze, jesli bys wymienial amortyzator, to trzeba blotnik zdjac. Błotnik z tyłu, jakim cudem?
  18. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, Jaki jest dostęp do tylnych sprężyn, trzeba coś od strony bagaznika rozbierać?
  19. rslj odpowiedział(a) na rslj temat w Układ Jezdny
    Do 11.2010 wentylowane zewnętrznie, potem wewnętrznie. Ma to jakieś znaczenie?
  20. rslj odpowiedział(a) na rslj temat w Układ Jezdny
    Jak to samo? Tarcze sa inne!
  21. rslj odpowiedział(a) na rslj temat w Układ Jezdny
    A teraz pytanie odnośnie tylnych hamulców, które tarcze? OZ 100.3358.20 czy OZ 100.3334.20 ?
  22. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A są takie wogóle?
  23. Bezsensowny wydatek kasy.... Grzesia rozumiem bo głupio nie miec jak sie ma wszystko inne ale dla samego jej działania to bez sensu bo to tak naprawdę nie jest 3 strefowa tylko 2.5 Z tylnych kratek nie poleci nic dopóki nie ustawi sie z przodu nadmuchu na kratki w konsoli U mnie w pozycji na AUTO ładnie z tylnych kratek wieje.
  24. WEBASTO to mnie się podobuje , będę następny, wentylacje już mam
  25. Rok temu lepiej wyposażoną sprzedałem za 59 tys, będzie Ci ciężko w tych pieniądzach sprzedać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.