Treść opublikowana przez Gniady
-
F1, Rajdy i Motorsport
Kto jest dzisiaj komentatorem bo głos jakby miał 16 lat ?
-
[ALL B5] Zestaw naprawczy rolety bagażnika A4 Avant
To z prawej to końcówki rolety a to z lewej musisz ''wkomponować'' jeżeli stare masz i tak wyłamane ładnie wypiłować w boczku np. frezem na wiertarce.
-
Spoty wrocławskie
spoko - a Karol to dzisiaj do babci na pączki i ciepłe kakao jedzie ale ma za***iście :polew:
-
Spoty wrocławskie
potwierdzam tylko czemu przez OM ?! raz dwa trzy Gniady furą wszystkich rozwozi ... Wygrałem darmowy transfer z grillika do domu ? [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 10:27_________________________________________________Human VTEC Sound OM to miał być taki chochlik sprawa druga ja stary piwosz na grilla nigdy nie pojadę samochodem bo to będzie nieładnie wyglądać -może twoja połowica???
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Gniady aktywny bo już mu się pracujące soboty skończyły-no i co z tym grillem na wieczór ilu chętnych muszę rodzinkę poinformować trochę wcześniej-dwa bilety mam- [ALL] Nowe letnie na zime ?
Bez przesady- Spoty wrocławskie
:shocked:Karwa fa i fi robić szybko liste muszę zerknać w google gdzie to sem polno- Spoty wrocławskie
Dzisiaj nie bo jeszcze nie wyschła po myciu- Spoty wrocławskie
Niestety syn chory i siedze z nim w domu bo nikogo nie ma.- [ALL] Nowe letnie na zime ?
Najlepszy wybór-niska cena.- [B5 AEB] [ALL B5] rant ochronny jakie opony? 205/55/16
Dunlop sp sport - ale wiem że z jeszcze większym są Toio Proxes ale nie wiem czy będzie ten rozmiar tylko tyle pamiętam bo nie siedze w oponach ale wybór jest.- Spoty wrocławskie
Babcia też ze swoim kubkiem przyjdzie na chwile- Spoty wrocławskie
Trzymaj fason panie moderator [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 16:41_________________________________________________Gadałem z Kurczakiem o tym braku prądu i przypomniało nam się że mieliśmy zrobić u Szczurka na ogródku grilla i każdemu wyleciało z głowy- panowie przecież niedługo jesień ponaglam temat- [B5 ATJ] Auto wpada w rezonans w okolicach 2000rpm
U mnie w rezonans wpada wsadzony pół roku temu licznik z fisem właśnie przy 2200 obr.- Spoty wrocławskie
Może dlatego że dzisiaj jest europejski dzień bez samochodu- [ALL] Nowe letnie na zime ?
Ja w zeszłym roku jezdziłem na dwóch letnich z tyłu i dwóch zimowych z przodu ale nie oddalałem sie daleko od domu ,na ten rok mam już kupiony komplet czterech zimówek-nowe opony letnie mogą być lepsze niż niektóre paroletnie zimówki.- Spoty wrocławskie
Jesteś pewnie, że tu chciałeś napisać ?? Sledzisz wątek???-do Szczurka pisałem- Spoty wrocławskie
Katalizator rok temu sprzedany panie kolego.- Spoty wrocławskie
Siema po kóła zimowe byłem w Bykowie jechałem nową obwodnicą 120 na godzinę- Spoty wrocławskie
Byłem na Slęży i nie dałem rady wrócić przed osiemnastą może kiedy indziej.- Spoty wrocławskie
Staaaary ... to ja za to prawie 300 km przejade ... :gwizdanie: ta stówka na miesiąc by była jeszcze do przełknięcia A co Ty się do Czesji przeprowadziłeś. Ej Karol Ty zrzucisz brzuch oczywiście nie na kolana i będzie git bo podejrzewam że po miesiącu wszystkiego wam się odechce chociaż życze wam powodzenia-mój ojciec ma 65 lat i codziennie o szóstej rano trenuje jak zobaczyłem jak macha sztangą 100 kilo to wymiekłem -jak to Kevin Levrone powiedział : ''wola i ciało dyscyplina i genetyka'' A Ty jak zwykle nic nie będziesz robił ?? Ja żeby zrzucić brzuszek to muszę biegać ale jakoś mi się nie chce.... Rozpaliłem grila i pije carlsbergi bo były w promocji w biedronce :polew:- Spoty wrocławskie
Staaaary ... to ja za to prawie 300 km przejade ... :gwizdanie: ta stówka na miesiąc by była jeszcze do przełknięcia A co Ty się do Czesji przeprowadziłeś. Ej Karol Ty zrzucisz brzuch oczywiście nie na kolana i będzie git bo podejrzewam że po miesiącu wszystkiego wam się odechce chociaż życze wam powodzenia-mój ojciec ma 65 lat i codziennie o szóstej rano trenuje jak zobaczyłem jak macha sztangą 100 kilo to wymiekłem -jak to Kevin Levrone powiedział : ''wola i ciało dyscyplina i genetyka''- Spoty wrocławskie
Bez jaj nie od 15.- [B5 AFB] omyłkowo bęzyna do baku
Nie nie trza - Spoty wrocławskie