Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gniady

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gniady

  1. Kto jest dzisiaj komentatorem bo głos jakby miał 16 lat ?
  2. To z prawej to końcówki rolety a to z lewej musisz ''wkomponować'' jeżeli stare masz i tak wyłamane ładnie wypiłować w boczku np. frezem na wiertarce.
  3. spoko - a Karol to dzisiaj do babci na pączki i ciepłe kakao jedzie ale ma za***iście :polew:
  4. potwierdzam tylko czemu przez OM ?! raz dwa trzy Gniady furą wszystkich rozwozi ... Wygrałem darmowy transfer z grillika do domu ? [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 10:27_________________________________________________Human VTEC Sound OM to miał być taki chochlik sprawa druga ja stary piwosz na grilla nigdy nie pojadę samochodem bo to będzie nieładnie wyglądać -może twoja połowica???
  5. Gniady aktywny bo już mu się pracujące soboty skończyły-no i co z tym grillem na wieczór ilu chętnych muszę rodzinkę poinformować trochę wcześniej-dwa bilety mam
  6. :shocked:Karwa fa i fi robić szybko liste muszę zerknać w google gdzie to sem polno
  7. Dzisiaj nie bo jeszcze nie wyschła po myciu
  8. Niestety syn chory i siedze z nim w domu bo nikogo nie ma.
  9. Najlepszy wybór-niska cena.
  10. Dunlop sp sport - ale wiem że z jeszcze większym są Toio Proxes ale nie wiem czy będzie ten rozmiar tylko tyle pamiętam bo nie siedze w oponach ale wybór jest.
  11. Babcia też ze swoim kubkiem przyjdzie na chwile
  12. Trzymaj fason panie moderator [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 16:41_________________________________________________Gadałem z Kurczakiem o tym braku prądu i przypomniało nam się że mieliśmy zrobić u Szczurka na ogródku grilla i każdemu wyleciało z głowy- panowie przecież niedługo jesień ponaglam temat
  13. U mnie w rezonans wpada wsadzony pół roku temu licznik z fisem właśnie przy 2200 obr.
  14. Może dlatego że dzisiaj jest europejski dzień bez samochodu
  15. Ja w zeszłym roku jezdziłem na dwóch letnich z tyłu i dwóch zimowych z przodu ale nie oddalałem sie daleko od domu ,na ten rok mam już kupiony komplet czterech zimówek-nowe opony letnie mogą być lepsze niż niektóre paroletnie zimówki.
  16. Jesteś pewnie, że tu chciałeś napisać ?? Sledzisz wątek???-do Szczurka pisałem
  17. Katalizator rok temu sprzedany panie kolego.
  18. Siema po kóła zimowe byłem w Bykowie jechałem nową obwodnicą 120 na godzinę
  19. Byłem na Slęży i nie dałem rady wrócić przed osiemnastą może kiedy indziej.
  20. Staaaary ... to ja za to prawie 300 km przejade ... :gwizdanie: ta stówka na miesiąc by była jeszcze do przełknięcia A co Ty się do Czesji przeprowadziłeś. Ej Karol Ty zrzucisz brzuch oczywiście nie na kolana i będzie git bo podejrzewam że po miesiącu wszystkiego wam się odechce chociaż życze wam powodzenia-mój ojciec ma 65 lat i codziennie o szóstej rano trenuje jak zobaczyłem jak macha sztangą 100 kilo to wymiekłem -jak to Kevin Levrone powiedział : ''wola i ciało dyscyplina i genetyka'' A Ty jak zwykle nic nie będziesz robił ?? Ja żeby zrzucić brzuszek to muszę biegać ale jakoś mi się nie chce.... Rozpaliłem grila i pije carlsbergi bo były w promocji w biedronce :polew:
  21. Staaaary ... to ja za to prawie 300 km przejade ... :gwizdanie: ta stówka na miesiąc by była jeszcze do przełknięcia A co Ty się do Czesji przeprowadziłeś. Ej Karol Ty zrzucisz brzuch oczywiście nie na kolana i będzie git bo podejrzewam że po miesiącu wszystkiego wam się odechce chociaż życze wam powodzenia-mój ojciec ma 65 lat i codziennie o szóstej rano trenuje jak zobaczyłem jak macha sztangą 100 kilo to wymiekłem -jak to Kevin Levrone powiedział : ''wola i ciało dyscyplina i genetyka''
  22. Bez jaj nie od 15.
  23. Nie nie trza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.