Treść opublikowana przez Gniady
-
[ALL B5] proszę o pomoc audi concert
Szukać elektronika w okolicy.
-
Stresik przed ślubem ;)
widocznie za wrażliwa ... Wzieła sobie do serca i zrobiło jej się przykro.
-
Spoty wrocławskie
Nie wiem Kurczaku ale możesz przyjechać sprawdzić gąsior wina przytaszcze
-
[B5 AFN] Dziwne stukanie "skrzypienie" przy ruszaniu na luzie i ze sprzeglem.
Oczywiście tylko mniej niż przód.
-
Stresik przed ślubem ;)
więc po co Ci ślub :cool1 więc po co Ci ślub Będa dzieci i będzie męczenie ucha że nieślubne-trafiłem?
-
[ALL B5] kto ogarnie sprężyny w moim wozidle? Prośba.
Jle wołają?
-
Spoty wrocławskie
Na przykład giełda samochodowa.
-
[ALL B5] Jak zdjąć gałkę z skrzyni biegów ?
Jak mnie wyprzedziłeś
-
[ALL B5] Jak zdjąć gałkę z skrzyni biegów ?
a że w lewo kto napisze
-
Stresik przed ślubem ;)
Moim zdaniem jeżeli Ją kochasz i zaprosiłeś fajnych gości to nie wiem skąd stres dla mnie fajna impra tak samo potem porodówka To jest oczywiste ale stres jest czy cos nie wyjdzie czy wszystkim dogodzisz, nie wiesz jak to jest;) Jak będziesz się tak przejmował to potem będziesz żle wspominał a wódkę zostaw na sale nie do kościoła.
-
Stresik przed ślubem ;)
Moim zdaniem jeżeli Ją kochasz i zaprosiłeś fajnych gości to nie wiem skąd stres dla mnie fajna impra tak samo potem porodówka
-
Spoty wrocławskie
Maciek najlepszego-jak Wisła płynie do Gdańska niech Ci stoi jak lanca ułańska :oklaski:
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
ja to nawet pod koniec listopada chyba załoze dopiero Dokładnie -zamknąć temat na 3 tygodnie .
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
szczała pany !
-
Spoty wrocławskie
Kaju przyjedzie do mnie o 19.30 czyli na 20.00 tam -wole wczesniej sie spotkać bo jak sie umówimy na 21.00 to za krótko posiedzimy -przyjeżdżac szybciej nie gapic się w telewizory.
-
Spoty wrocławskie
Cześć nie działa Ci telefon zadzwonie po południu.Wstawać śpiące niedżwiedzie !!!
-
[INNE] Mechanik i jego twórcza wizja odnośnie zawieszenia...
Pewnie byłeś u kowala w kużni
-
Spoty wrocławskie
Przyjedż po mnie na schela potem państwo Szczurków zabierzemy po drodze-nie pękaj jako kierowca byłeś ale na innej liście
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
To chodzmy jutro do Krystiana na wieś zobaczymy czym nas ugości a następnym razem na grunwald jak coś bo nie możemy się tak dzielić .
-
Ceny paliwa marzec 2026
Baryłka ropy tanieje a w polsce paliwo drożeje tak to tylko w polsce moze być
-
Spoty wrocławskie
siema no to sie troche podzieliło część chce tu część chce tam .Ja chce z żoną pod Astre bo:Krystian zapraszał,bo tesciowka na długo z dzieciokami nie zostanie bo chora[mam bliżej ] i dlatego bo pewnie będzie mniej ludzi w hałasie sie nie pogada Szczurki idą i Krystian z żoną .
-
Spoty wrocławskie
W niedziele się okaże koło 12
-
Spoty wrocławskie
U Krystiana koło Astry jest ponoć fajna barówa gadałem z nim w tygodniu-zadzwonie do niego.