Treść opublikowana przez Gniady
-
Spoty wrocławskie
miałem mieć wolne ale awaria była Jaka awaria?
-
Ceny paliwa marzec 2026
To bardzo dobra wiadomość
-
Spoty wrocławskie
Dwójke masz dzisiaj ale hujnia
- Spoty wrocławskie
-
[B5 AFN] Pompa padła po 20tyś?
Jak pasek spadł to raczej pompa od tego momentu przestaje się zużywać moim zdaniem.
-
[ALL B5] Gdzie podłożyć bloczek po podniesieniu auta
Tam masz takie okrągłe placuszki koło mocowania banana
-
[B5 AHU] Czarne opiłki w misce olejowej.
To przecież napisałem wyraznie. [ wyszczępiony ]
-
[B5 AHU] Czarne opiłki w misce olejowej.
Ja obstawiam odpowietrznik skrzyni korbowej tam jest czarny kruchy plastik.
-
[B5 ADP] Pluje woda z tłumika
Trzeba depnąć na trasie żeby się układ wydechowy zagrzał to odparuje.
-
Spoty wrocławskie
Co kupujesz ? Pewnie ziemniaki na zimę chce kupić... chyba ze 2 tony Chłop wyżarty pewnie lubi ziemniory.
-
Spoty wrocławskie
Co kupujesz ?
-
[B5 ADR] Wymiana sprzęgła wiskotycznego w ADR bez ściągania przodu - manual
A ja obstawiałem w kole pasowym-dzieki.
-
[B5 ADR] Wymiana sprzęgła wiskotycznego w ADR bez ściągania przodu - manual
Panowie co może w wisku hałasować łożysko ?jeżeli tak to w którym dokładnie miejscu w wiskozie ono jest bo hałasuje mi dopóki się nie zagrzeje .
-
Spoty wrocławskie
Niech spada teraz nie wiem jak mam się obrazić bo trochę głupio zj***ła mi plan
-
Spoty wrocławskie
No co Ty zęby dwa razy nie rosną bała by się.
-
Spoty wrocławskie
Panowie jak tu tesciowej nie lubieć właśnie mi podarowała spłacanie kredytu który dla mnie wzięła 7 tysi już mam jeden mniej
-
Spoty wrocławskie
Przepraszam ale moja tesciowa naprawdę ma coś z głową -sama w to nie wierzy.
-
Spoty wrocławskie
będę po Ciebie po 19 i pojedziemy po Karola[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 18:05_________________________________________________Kurak uruchomiłem ta padlinę ale tylko w trybie awaryjnym działa Krystian po nas przyjedzie!!!
-
Spoty wrocławskie
Kurak trzeba będzie ściagać buty bo nie wiem czy wziąść kapcie ?
-
Spoty wrocławskie
to czyim jedziemy w końcu ? zdecyduj się i daj znać jak trzeba to ci się zatrzymam. Boczna Borowskiej jest fajny sklepik to Cię tam wyślę. z żoną będziesz ? Ewa się pytała. Jakbym szedł to z Ulką a Karol uhahany to chyba sam :naughty:Może nas by kto wziął noga mnie boli
-
Spoty wrocławskie
Ja sie okresle do 18 czy ide
-
[B5 AFN] Oznaczenie sprężyn 1BE do Avanta
Są gdzieś na forum zdjęcia.
-
Spoty wrocławskie
Krystian poczytałeś i poszłeś a nic nie napisałeś :bicz3:
-
Spoty wrocławskie
spoko daje rade najgorzej te zapuszczone korzenie po tylu latach popodcinać chyba fadrome zamówie bo szpadlem nie dam rady.
-
Spoty wrocławskie
Dobra ide lulać jakas lista obecnosci co do wieczornego wyjścia jutro ? Hornetto to juz w ogóle wielki nieobecny a reszta ? kto będzie bo jak ja ze Szczurkiem to trochę mało na te peryferia dymać.[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 01:15_________________________________________________ Siema co tam porabiasz w Anglii? też niedługo chyba wypierdziele z tej polskiej bidy.