Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gniady

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gniady

  1. miałem mieć wolne ale awaria była Jaka awaria?
  2. To bardzo dobra wiadomość
  3. Dwójke masz dzisiaj ale hujnia
  4. Spać
  5. Jak pasek spadł to raczej pompa od tego momentu przestaje się zużywać moim zdaniem.
  6. Tam masz takie okrągłe placuszki koło mocowania banana
  7. To przecież napisałem wyraznie. [ wyszczępiony ]
  8. Ja obstawiam odpowietrznik skrzyni korbowej tam jest czarny kruchy plastik.
  9. Trzeba depnąć na trasie żeby się układ wydechowy zagrzał to odparuje.
  10. Co kupujesz ? Pewnie ziemniaki na zimę chce kupić... chyba ze 2 tony Chłop wyżarty pewnie lubi ziemniory.
  11. Co kupujesz ?
  12. A ja obstawiałem w kole pasowym-dzieki.
  13. Panowie co może w wisku hałasować łożysko ?jeżeli tak to w którym dokładnie miejscu w wiskozie ono jest bo hałasuje mi dopóki się nie zagrzeje .
  14. Niech spada teraz nie wiem jak mam się obrazić bo trochę głupio zj***ła mi plan
  15. No co Ty zęby dwa razy nie rosną bała by się.
  16. Panowie jak tu tesciowej nie lubieć właśnie mi podarowała spłacanie kredytu który dla mnie wzięła 7 tysi już mam jeden mniej
  17. Przepraszam ale moja tesciowa naprawdę ma coś z głową -sama w to nie wierzy.
  18. będę po Ciebie po 19 i pojedziemy po Karola[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 18:05_________________________________________________Kurak uruchomiłem ta padlinę ale tylko w trybie awaryjnym działa Krystian po nas przyjedzie!!!
  19. Kurak trzeba będzie ściagać buty bo nie wiem czy wziąść kapcie ?
  20. to czyim jedziemy w końcu ? zdecyduj się i daj znać jak trzeba to ci się zatrzymam. Boczna Borowskiej jest fajny sklepik to Cię tam wyślę. z żoną będziesz ? Ewa się pytała. Jakbym szedł to z Ulką a Karol uhahany to chyba sam :naughty:Może nas by kto wziął noga mnie boli
  21. Ja sie okresle do 18 czy ide
  22. Są gdzieś na forum zdjęcia.
  23. Krystian poczytałeś i poszłeś a nic nie napisałeś :bicz3:
  24. spoko daje rade najgorzej te zapuszczone korzenie po tylu latach popodcinać chyba fadrome zamówie bo szpadlem nie dam rady.
  25. Dobra ide lulać jakas lista obecnosci co do wieczornego wyjścia jutro ? Hornetto to juz w ogóle wielki nieobecny a reszta ? kto będzie bo jak ja ze Szczurkiem to trochę mało na te peryferia dymać.[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 01:15_________________________________________________ Siema co tam porabiasz w Anglii? też niedługo chyba wypierdziele z tej polskiej bidy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.