Treść opublikowana przez Gniady
-
Spoty wrocławskie
Karol. że myśmy się nie zgrali, właśnie leżałbyś na dywanie pijany i śpiewał Ruda z colą to jest to Piję Old Smugglera nalewaj
-
[ALL B5] Zapieczona dolna tulejka w jarzmie
Nalać Mu 50 gram.
-
[ALL B5] Zapieczona dolna tulejka w jarzmie
Dokładnie o trzpienie w jarzmach mi chodziło.
-
[ALL B5] Zapieczona dolna tulejka w jarzmie
Jeden z kolegów pisał o tylnich zaciskach tam się smaruje - czyż nie?
-
[ALL B5] Zapieczona dolna tulejka w jarzmie
Najlepiej zaglądać tam przy każdej wymianie klocków czyszczenie +smarowanie =20min. a remont kilka godzin +nerwy+kasa element narażony na wodę i piasek a dużo osób nie wie że są elementy które podlegają okresowemu smarowaniu
-
[B5 AFN] Wymiana napinacza w AFN
Przyjedż jak będziesz we Wro.
-
Spoty wrocławskie
ciesz sie że jesteś na zdjęciu równie dobrze mogłem zrobić zdjęcie ściany i bym się nie zorientował wysłałem Ci sms bo miałem na pokładzie wasze naczynia i wyjmaki ale nie odpisałeś to poleciałem do domu Ta ... jak żona tel odbiera po 18 to już patologia z chłopa :polew: Co ty się Landryna tak podniecasz ?
-
Spoty wrocławskie
:polew: Taki jesteś.. lustra nie masz w domu??/ Cicho grubasie.
-
Spoty wrocławskie
Karwa fa Szczurek to zdjęcie z powiększeniem dałeś utłukę Cię przecież ja na żywo jestem taki smukły chyba że po tej misce jajek w majonezie którą opendzlowałem mnie tak wzdeło ale zooma i tak dowaliłeś.
-
Spoty wrocławskie
Pomimo tego że jeszcze jestem nawalony muszę powiedzieć że impreza była MEGA MEGA MEGA za***ista KRYSTIAN KAMILA WIELKIE DZIĘKI :hi:
-
Spoty wrocławskie
Czołem bracia i siostry oby 2012 był pod każdym względem lepszy Szczurek ćwicz prawą rękę w podnoszeniu :naughty:nie pisze o Krystianie bo na forum wejdzie pewnie na trzech króli.
-
Spoty wrocławskie
Tak dzwonił ale pan z Dialogu musiał i tak przyjechać bo to oni u siebie mieli błędy siedział u teściowej aż dwie godziny ciekawe chyba ją za kolano trzymał.
-
Spoty wrocławskie
Zdradził nas Zdradził nas niebieskich i zamienił się w różową landrynkę - jestem zniesmaczony i zdegustowany zaistniałą sytuacją liczę na szybkie wyjaśnienie tak fatalnej pomyłki jaka miała miejsce i proszę moderatora o jak najszybsze przemalowanie tej landryny na kolor nadający się do użytku i miły dla oka - wesołych świąt -odnośnie sylwestra może ktoś się jeszcze dopisał Krystian wejdż w tym tygodniu na neta.
-
[ALL] Kolor po malowaniu - jeszcze się zmieni czy źle dobrany ?
No ale i tak jest inny kolor -polerka może pomóc ale nie musi.
-
[ALL] Czy wiecie jak to zrobić ?
Wieś tańczy i śpiewa
-
Spoty wrocławskie
Po kiego grzyba zrobiłeś się na czerwono ? Ile składka roczna 5 dych.
-
[ALL] Ładowanie , alternator , jakby szum ,pisk na zimnym
Ja już przestałem słuchać u siebie.
-
[ALL B5] Przerobienie wentylatora chłodnicy.
To nie lepiej już kocem owinąć
-
[B5 AJM] Drży tylko na 5-tym biegu
Od dwumasy.
-
Spoty wrocławskie
No u mnie po 28 :gwizdanie:
-
Spoty wrocławskie
Na przykład ja-a wy będziecie dzisiaj?
-
Spoty wrocławskie
Ewa chce przyciąć Dobra to w takim razie spotykamy się pod Milenijnym a potem zarządzi się przeprowadzkę. Karol to jakby miał piątkę dzieci taki zalatany a jeszcze się jedno nie urodzło
-
Spoty wrocławskie
Nie wiem a kogo chcesz golić ? swojego małego wacka ??? :polew: Gniady może Ci opalić palnikiem :polew: Ja odpadam. Mieliśmy jechać do znajomych wcześniej ale jakoś jeszcze nie wyskoczyliśmy na zakupy więc na 100 % się nie wyrobię. Za browara
-
Spoty wrocławskie
Nie wiem a kogo chcesz golić ?
-
Spoty wrocławskie
Ja tu zaglądam ale widzę chętnych nie ma za bardzo -jeżeli do 16 nie będzie chętnych ide na rynek.