Treść opublikowana przez Gniady
-
Spoty wrocławskie
Ulka zgłaszała zaginięcie telefon mi się zepsuł spałem na ławce na kozanowie w domu byłem po 9 rano wódke piję znowu dopiero za pięć lat do widzenia.
-
Spoty wrocławskie
Nie wiem co to Emil za poziom - nie raz zapraszałem do dobrej i chętnych nie było na drugi raz sprzedaj auto we wtorek i zaproś na sobotę to każdy zaplanuje wcześniej czas:polew:.Siądziecie sobie z Karolem zapalicie świeczkę pani przyniesie wódkę w lodzie i będzie romantycznie .[Hornet nic do Ciebie]
-
Spoty wrocławskie
chyba jednak nie siedziałem ulicę od Ciebie na domkach uprawiając tysking na balkoningu Kaju co do mojego wyjazdu to nie wiem czy jadę do brudasów i nie wiem kiedy jade gdziekolwiek. Za tydzień już będę miał mniej więcej pogląd. Jak mam sie wybulić tylko po to żeby było że za granice to wole nasz zimny bałtyk. Z tego co widze w tym roku na last minute nie ma co liczyć. Kurak dzwoniłem w zeszłym tygodniu do Gobiego to nie odebrał. Bujaj się nie będę chodził po twoich znajomych jak mam kolegów na forum ale wczoraj nie było chętnych.
-
Spoty wrocławskie
Ja niestety umówiony jestem z sąsiadem bo mówił że zalega u niego butelka tequili i ruskiej wódki także jedziemy na grubo -wczoraj byłem chętny nawet na dzisiaj wziąłem wolne no ale trudno nie wyszło -gratuluje sprzedania dupowozu.
-
Spoty wrocławskie
Chopin ale Emil chce pić tylko z Hornetem-czytasz forum.
-
Spoty wrocławskie
Dobra widzę chętnych w hooj to ja idę do kina na Jeżdżca z nikąd.
-
Spoty wrocławskie
Ja jadę na wieś dziecioki odebrać będe kolo 20ej
-
Spoty wrocławskie
Chodżcie koooooooooorrrrrrrrrwa na piwo chłopaki !!!!!!!!!!!!!
-
Spoty wrocławskie
ja jestem gotów na taką akcję , ale jak Goldik robi grilla to może u niego złobimy tą akcję ? Póść sygnał Chopin zadzwonie bo coś tu szwankuje forum 503 103 789
-
Spoty wrocławskie
bondziorno jeżeli dzisiaj wszyscy siedzą z kobietami to może jutro zorganizujemy akcję pt.''zimny chmiel'' kto jest chętny :drinks:
-
Spoty wrocławskie
Bondziorno jeżeli dzisiaj wszyscy siedzą z kobietami może jutro zorganizujemy akcję pt.''zimny chmiel'' są chętni jacyś twardziele :drinks:
-
Spoty wrocławskie
Bondziorno jeżeli dzisiaj wszyscy siedzą z kobietami to można jutro zorganizować akcję pt.''Zimny chmiel'' są na jutro chętni jacyś twardziele:drinks::drinks:.
-
Spoty wrocławskie
Kuwa ale pojechaliśmy po bandzie głowa mi pęka jak nigdy chopin piłeś takie cudo jak zielony jonny walker ? ale jak sobie przypomnę jak wystawiałem w autobusie nogi za okno więcej nie opowiadam.
-
Spoty wrocławskie
Dlaczego siebie ?
-
Spoty wrocławskie
wczoraj ledy zakladał... Pany, ma ktos kupione ramki czarne klubowe w zapasie? bo z zamowienia trzeba dluuugo czekać... A gdzie konkretnie mnie widać? Za dużo nie jeżdżę po Wrocławiu.... Wyłapała Cię klubowa kamera w centrum Wrocławia a na forum nie wchodzisz tylko czytasz to też jest adnotacja ale bez obaw głowa do góry i na spota .
-
Spoty wrocławskie
Nikt piwa nie pije nie ma sprawy robie sobie grilla z małżonką a jutro lecimy na wielkie piwo z kolegami z pracy zebrało się siedem osób szykuje się gruba impreza - Karolina gdzie Ty wyjeżdzasz i kto tu teraz będzie przecinki sprawdzał :nabijasie:.
-
Spoty wrocławskie
Bo ci bęben urośnie. szczepanpl widać cię.
-
Spoty wrocławskie
Ej wahacze może jakie piwo jutro się do ryja powlewa co ?
-
Spoty wrocławskie
Przecież chciałeś piórowe żeby było wysoko
-
Spoty wrocławskie
A ile sobie ceni za taka przyjemność ? Byliśta wczora na piwie czy szczur Ci swoją jame pokazywał
-
Spoty wrocławskie
Oby Ci dupsko nie pękło jak wszyscy wejdziemy:grin: Chopin ma dupke jak 5 złotych. ---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:04 ---------- byłeś u Goldika ? masz ramki ? mam będę na spocie już mi lepiej 17 ?
-
Spoty wrocławskie
A ja sobie przyjade a co .
-
Spoty wrocławskie
Co chciała ?
-
Spoty wrocławskie
A gdzie to gorace morze powiedz przecie ? ---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ---------- I tak griluje sobie popijając piwo na zmianę z whiskaczem .
-
Spoty wrocławskie
niniejszym otrzymujesz karnego kutasa pisałem wczoraj na forum Na baze zjechałem około 19 i zajrzałem tylko do lodówki .