Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gniady

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gniady

  1. Ulka zgłaszała zaginięcie telefon mi się zepsuł spałem na ławce na kozanowie w domu byłem po 9 rano wódke piję znowu dopiero za pięć lat do widzenia.
  2. Nie wiem co to Emil za poziom - nie raz zapraszałem do dobrej i chętnych nie było na drugi raz sprzedaj auto we wtorek i zaproś na sobotę to każdy zaplanuje wcześniej czas:polew:.Siądziecie sobie z Karolem zapalicie świeczkę pani przyniesie wódkę w lodzie i będzie romantycznie .[Hornet nic do Ciebie]
  3. chyba jednak nie siedziałem ulicę od Ciebie na domkach uprawiając tysking na balkoningu Kaju co do mojego wyjazdu to nie wiem czy jadę do brudasów i nie wiem kiedy jade gdziekolwiek. Za tydzień już będę miał mniej więcej pogląd. Jak mam sie wybulić tylko po to żeby było że za granice to wole nasz zimny bałtyk. Z tego co widze w tym roku na last minute nie ma co liczyć. Kurak dzwoniłem w zeszłym tygodniu do Gobiego to nie odebrał. Bujaj się nie będę chodził po twoich znajomych jak mam kolegów na forum ale wczoraj nie było chętnych.
  4. Ja niestety umówiony jestem z sąsiadem bo mówił że zalega u niego butelka tequili i ruskiej wódki także jedziemy na grubo -wczoraj byłem chętny nawet na dzisiaj wziąłem wolne no ale trudno nie wyszło -gratuluje sprzedania dupowozu.
  5. Chopin ale Emil chce pić tylko z Hornetem-czytasz forum.
  6. Dobra widzę chętnych w hooj to ja idę do kina na Jeżdżca z nikąd.
  7. Ja jadę na wieś dziecioki odebrać będe kolo 20ej
  8. Chodżcie koooooooooorrrrrrrrrwa na piwo chłopaki !!!!!!!!!!!!!
  9. ja jestem gotów na taką akcję , ale jak Goldik robi grilla to może u niego złobimy tą akcję ? Póść sygnał Chopin zadzwonie bo coś tu szwankuje forum 503 103 789
  10. bondziorno jeżeli dzisiaj wszyscy siedzą z kobietami to może jutro zorganizujemy akcję pt.''zimny chmiel'' kto jest chętny :drinks:
  11. Bondziorno jeżeli dzisiaj wszyscy siedzą z kobietami może jutro zorganizujemy akcję pt.''zimny chmiel'' są chętni jacyś twardziele :drinks:
  12. Bondziorno jeżeli dzisiaj wszyscy siedzą z kobietami to można jutro zorganizować akcję pt.''Zimny chmiel'' są na jutro chętni jacyś twardziele:drinks::drinks:.
  13. Kuwa ale pojechaliśmy po bandzie głowa mi pęka jak nigdy chopin piłeś takie cudo jak zielony jonny walker ? ale jak sobie przypomnę jak wystawiałem w autobusie nogi za okno więcej nie opowiadam.
  14. Dlaczego siebie ?
  15. wczoraj ledy zakladał... Pany, ma ktos kupione ramki czarne klubowe w zapasie? bo z zamowienia trzeba dluuugo czekać... A gdzie konkretnie mnie widać? Za dużo nie jeżdżę po Wrocławiu.... Wyłapała Cię klubowa kamera w centrum Wrocławia a na forum nie wchodzisz tylko czytasz to też jest adnotacja ale bez obaw głowa do góry i na spota .
  16. Nikt piwa nie pije nie ma sprawy robie sobie grilla z małżonką a jutro lecimy na wielkie piwo z kolegami z pracy zebrało się siedem osób szykuje się gruba impreza - Karolina gdzie Ty wyjeżdzasz i kto tu teraz będzie przecinki sprawdzał :nabijasie:.
  17. Bo ci bęben urośnie. szczepanpl widać cię.
  18. Ej wahacze może jakie piwo jutro się do ryja powlewa co ?
  19. Przecież chciałeś piórowe żeby było wysoko
  20. A ile sobie ceni za taka przyjemność ? Byliśta wczora na piwie czy szczur Ci swoją jame pokazywał
  21. Oby Ci dupsko nie pękło jak wszyscy wejdziemy:grin: Chopin ma dupke jak 5 złotych. ---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:04 ---------- byłeś u Goldika ? masz ramki ? mam będę na spocie już mi lepiej 17 ?
  22. A ja sobie przyjade a co .
  23. Co chciała ?
  24. A gdzie to gorace morze powiedz przecie ? ---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ---------- I tak griluje sobie popijając piwo na zmianę z whiskaczem .
  25. niniejszym otrzymujesz karnego kutasa pisałem wczoraj na forum Na baze zjechałem około 19 i zajrzałem tylko do lodówki .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.