Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gniady

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gniady

  1. Ale to moje wino grzeje instalacje -może na spota autobusem
  2. Łaciate sobie kup
  3. Ja zabezpieczyłem : wieszak końcowego tłumika ,pasy trzymające zbiornik i coś tam jeszcze.
  4. Witam. Może ktoś to potwierdzić bo pierwsze słyszę ,że przy gaszeniu silnika należy wciskać sprzęgło Ale numer-może go jakoś obciąża?
  5. Będziesz ładował jak bedziesz pracował teraz się ucz.
  6. Nawet pół roku możesz nie zakładać
  7. Też mam tak przy gaszeniu.
  8. Jesteś k**wa lider czy nie ?[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 13:41_________________________________________________dobra pany dzisiaj do kina na 17.20 ostatni termin.
  9. Zablokuj wisko na zimnym silniku i będziesz słyszał czy się dżwięk zmienia.
  10. Witam !!!Z racji zbliżającego się Mikołaja zapraszam na męskie wyjście do kina kolegów z którymi spożywałem alkohol czyli Szczurka, Horneta, Kurczaka Piotra i Krystiana na jutro na godzinę 17.20 do Arkad Wrocławskich na film ''Zamiana ciał'' + ewentualnie piwo pod nasypem .KINO STAWIAM JA
  11. Położyłbyś o to głowę pod topór, wiesz dokładnie poza opisem autora ile, jak i na co ten pies szczeka? Pojęcie, że pies szczeka dużo lub mało jest bardzo subiektywne. no przecież szczuraz był w tym domu nie raz... :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232553.msg2775682#msg2775682 Mogę nawet napisać co mu Szczuraz mył jak go kąpali na suto zakrapianej imprezie :polew:
  12. Dokładnie Mam jeszcze dwa rowery TREK 3900 Rowery prawie nowe. Kilka razy byłem na rowerze i ponieważ to męczące to zaprzestałem tego. Dodatkowo zostały wyposażone w światła led przód i tył, męski ma uchwyt na telefon, torba trójkąt pod ramę, dodatkowo linki do zapinania. cena -3000 za dwa[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 11:12_________________________________________________Szukam czegoś takiego.... Jazda na rowerze jest męczaca bój się Boga chyba że chcesz brzuchem dorównać żonie - ale tak cena wysoka bo używka to używka druga sprawa że po sezonie ale jak zejdziesz jeszcze troche to może na sztuki sprzedasz
  13. Ostro nie- przedwczoraj zaczęli wczoraj skończyli
  14. Nic nie naginasz tylko luzujesz dwa imbusy.
  15. Jeden trzyma ten klucz do rur o jakim była mowa wcześniej drugi kręci imbus i musi pójsć.
  16. Oj widzę, że jak kota nie ma to myszki harcują......Nabyłem nowy sprzęt XPS L702 i właśnie walczę z WIN 7... no dawno takiego syfu nie widziałem. Ciekawe ile zajmie mi przyzwyczajanie się z Xp ale na XP kiedyś też psioczyłem.... tak czy siak zakup udany. Ze złych wieści to pękła mi sprężyna z przodu lewa.... znalazłem już springi i muszę po nie jechać do środy... [br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 01:57_________________________________________________ Gniady może za osiołka robić :polew: Ty z tym brzuchem mógłbyś robić za buddę sorry kolędnika :polew:
  17. Dobra wstawać!!!
  18. szczała pany.
  19. Widzę strasznie dzisiaj tusz marnujecie
  20. Wódeczka zagryzana samym śledziem i nic więcej na stole -jestem pierwszy na liście :drool: :drool: :drool:
  21. ja mam Contitecha więc pasek odpada.
  22. Też nie wierzę w awarię skrzyni Vetka, dobrze Borowczyk powiedział jak go Weber wyprzedzi to się skrzynia naprawi-gówno nie sport i rywalizacja ustawki jak w polskiej piłce.
  23. Czyli prawdopodobnie mamy winowajcę ? Ja mam nowa INA.
  24. nie wierze ... na serio wypłukałeś kamień ? Nie no jak domestos to chyba lepiej na całą noc? Odnosnie alarmu to do Ciebie Kuraku to koniec świata bo ja to musze współgrać z dzieciakami wiec blisko .U siebie podjadę to co Szczurek pisał .Goldik 600 trochę drogo.odnośnie spota dzisiaj wypiera go F1.
  25. Jeżeli ma takie piski jak u mnie, to taki zabieg nic nie wniesie bo przerabiałem już to. A swoją drogą, czy ktoś z Was widział taką rolkę napinającą jak jest skonstruowana w środku ? I co może w niej piszczeć ? Chyba sam rozbiorę tą starą rolkę i zobaczę ją od środka. W samej rolce jest tylko wprasowane łożysko.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.