Treść opublikowana przez Gniady
-
Spoty wrocławskie
Ale to moje wino grzeje instalacje -może na spota autobusem
-
Spoty wrocławskie
Łaciate sobie kup
-
[ALL] Zabezpieczenie antykorozyjne podwozia.
Ja zabezpieczyłem : wieszak końcowego tłumika ,pasy trzymające zbiornik i coś tam jeszcze.
-
[B5 AVG] Rzuca silnikiem jak odpalam i gasze-poduszki?
Witam. Może ktoś to potwierdzić bo pierwsze słyszę ,że przy gaszeniu silnika należy wciskać sprzęgło Ale numer-może go jakoś obciąża?
-
Spoty wrocławskie
Będziesz ładował jak bedziesz pracował teraz się ucz.
-
[B5 AVG] Pasek klimatyzacji.
Nawet pół roku możesz nie zakładać
-
[B5 AVG] Rzuca silnikiem jak odpalam i gasze-poduszki?
Też mam tak przy gaszeniu.
-
Spoty wrocławskie
Jesteś k**wa lider czy nie ?[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 13:41_________________________________________________dobra pany dzisiaj do kina na 17.20 ostatni termin.
-
[B5 ADP] Czy to wisko pada?
Zablokuj wisko na zimnym silniku i będziesz słyszał czy się dżwięk zmienia.
-
Spoty wrocławskie
Witam !!!Z racji zbliżającego się Mikołaja zapraszam na męskie wyjście do kina kolegów z którymi spożywałem alkohol czyli Szczurka, Horneta, Kurczaka Piotra i Krystiana na jutro na godzinę 17.20 do Arkad Wrocławskich na film ''Zamiana ciał'' + ewentualnie piwo pod nasypem .KINO STAWIAM JA
-
Dostałem list z pogróżkami - co dalej?
Położyłbyś o to głowę pod topór, wiesz dokładnie poza opisem autora ile, jak i na co ten pies szczeka? Pojęcie, że pies szczeka dużo lub mało jest bardzo subiektywne. no przecież szczuraz był w tym domu nie raz... :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232553.msg2775682#msg2775682 Mogę nawet napisać co mu Szczuraz mył jak go kąpali na suto zakrapianej imprezie :polew:
-
Spoty wrocławskie
Dokładnie Mam jeszcze dwa rowery TREK 3900 Rowery prawie nowe. Kilka razy byłem na rowerze i ponieważ to męczące to zaprzestałem tego. Dodatkowo zostały wyposażone w światła led przód i tył, męski ma uchwyt na telefon, torba trójkąt pod ramę, dodatkowo linki do zapinania. cena -3000 za dwa[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 11:12_________________________________________________Szukam czegoś takiego.... Jazda na rowerze jest męczaca bój się Boga chyba że chcesz brzuchem dorównać żonie - ale tak cena wysoka bo używka to używka druga sprawa że po sezonie ale jak zejdziesz jeszcze troche to może na sztuki sprzedasz
-
Spoty wrocławskie
Ostro nie- przedwczoraj zaczęli wczoraj skończyli
-
[B5 AHU] Wymiana napinacza paska wielorowkowego FOTOSTORY
Nic nie naginasz tylko luzujesz dwa imbusy.
-
[B5 AHU] Wymiana napinacza paska wielorowkowego FOTOSTORY
Jeden trzyma ten klucz do rur o jakim była mowa wcześniej drugi kręci imbus i musi pójsć.
-
Spoty wrocławskie
Oj widzę, że jak kota nie ma to myszki harcują......Nabyłem nowy sprzęt XPS L702 i właśnie walczę z WIN 7... no dawno takiego syfu nie widziałem. Ciekawe ile zajmie mi przyzwyczajanie się z Xp ale na XP kiedyś też psioczyłem.... tak czy siak zakup udany. Ze złych wieści to pękła mi sprężyna z przodu lewa.... znalazłem już springi i muszę po nie jechać do środy... [br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 01:57_________________________________________________ Gniady może za osiołka robić :polew: Ty z tym brzuchem mógłbyś robić za buddę sorry kolędnika :polew:
-
Spoty wrocławskie
Dobra wstawać!!!
-
Spoty wrocławskie
szczała pany.
-
Spoty wrocławskie
Widzę strasznie dzisiaj tusz marnujecie
-
Spoty wrocławskie
Wódeczka zagryzana samym śledziem i nic więcej na stole -jestem pierwszy na liście :drool: :drool: :drool:
-
[B5 AFN] Nowy napinacz paska wieloklinowego popiskuje na zimnym
ja mam Contitecha więc pasek odpada.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Też nie wierzę w awarię skrzyni Vetka, dobrze Borowczyk powiedział jak go Weber wyprzedzi to się skrzynia naprawi-gówno nie sport i rywalizacja ustawki jak w polskiej piłce.
-
[B5 AFN] Nowy napinacz paska wieloklinowego popiskuje na zimnym
Czyli prawdopodobnie mamy winowajcę ? Ja mam nowa INA.
-
Spoty wrocławskie
nie wierze ... na serio wypłukałeś kamień ? Nie no jak domestos to chyba lepiej na całą noc? Odnosnie alarmu to do Ciebie Kuraku to koniec świata bo ja to musze współgrać z dzieciakami wiec blisko .U siebie podjadę to co Szczurek pisał .Goldik 600 trochę drogo.odnośnie spota dzisiaj wypiera go F1.
-
[B5 AFN] Nowy napinacz paska wieloklinowego popiskuje na zimnym
Jeżeli ma takie piski jak u mnie, to taki zabieg nic nie wniesie bo przerabiałem już to. A swoją drogą, czy ktoś z Was widział taką rolkę napinającą jak jest skonstruowana w środku ? I co może w niej piszczeć ? Chyba sam rozbiorę tą starą rolkę i zobaczę ją od środka. W samej rolce jest tylko wprasowane łożysko.