Treść opublikowana przez Gniady
-
Spoty wrocławskie
Kużwa ładowaliście wczoraj całkiem zapomniałem a jeszcze dzisiaj mam wolne gdzie byliście w ''niedobrej''- sam ładowałem browary ale ze mnie truteń.
-
Spoty wrocławskie
Normalnie jakiego cennika cza bedzie zrobić tatuśku ha ha
-
Spoty wrocławskie
Grecja kreta Byłem kiedyś na Rodos i bardzo mi się podobało podejrzewam że Kreta też ciekawa tyle że bardziej kamienista bynajmniej nie ma tych brudnych natrętnych hindusów jak ich zobaczyłem pod krzywą wieżą w Pizie a miejsce mnie zauroczyło bo nie wiedziałem że na żywo wieża+bazylika wygląda :shock3: a naokoło hindusi męczą cie i zadręczają kup badziewie kup szmelc wydaj kase h*j za tobą będzie szedł bo na chwile zawiesiłeś oko na jego śmieci prawie cie zamęczy- stoi radiowóz mają to gdzieś- przez Tunezję i Egipt mam ich serdecznie dość na lata.
-
Spoty wrocławskie
Każdy chce coś napisać ale nie każdemu wychodzi. Emil gdzie aeroplanem leciałeś poza Wrocław ?
-
Spoty wrocławskie
Fryderyk ale jesteś za***isty.
-
Spoty wrocławskie
Kogo udało Ci się wytargać ?Paciulok znowu chory? był ...on nie zawodzi.. był Emil i chopen popili, pogadali na spokojnie....jutro dyżuruje z małym a raczej dzisiaj Umówiliście się u Paciuloka pod bramą nic dziwnego że zszedł
-
Spoty wrocławskie
Kogo udało Ci się wytargać ?Paciulok znowu chory?
-
Spoty wrocławskie
Z Ulą byłem w kinie a potem w greco jebnąłem dwa browary gyrosa i właśnie zjechałem na baze. ---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:28 ---------- Siedzę na tarasie ładuję browary a tu nikogo na forum tylko komary
-
Spoty wrocławskie
zajedź do mnie na minutę po drodze z lotniska ten granatowy skuter co mi się wala po garażu od 2 lat a mi ciągle nie chce się go na allegro wystawić Kaju nie jedż do niego do domu bo on jeszcze parapetu nie postawił nie zapeszaj
-
F1, Rajdy i Motorsport
Witam czy ktoś wybiera się na wyścig na Hungaroring i miałby wolne miejsce jestem z Wrocławia pojechałbym ale chętnych brak:hi:
-
Spoty wrocławskie
Pany jak wy mówicie o wymianach żon na blaszaki to macie fajnie- słuchajcie czy ktoś byłby chętny na wyjazd na Węgry na wyścig formuły 1 wyścig jest 28 lipca w niedzielę ale pojechało by się w sobotę rano żeby zwiedzić piękny Budapeszt potem nocne rozmowy przy alkoholu i spanie aby tanio żeby tylko nikt butów nie zajebał potem rano śniadanie wyścig i do domu -słucham ?
-
Spoty wrocławskie
ale doyebał !!!!!! :polew::polew::polew::grin::polew::polew: Szefie chyba byłeś letko najebawszy karwa fa i fi:grin:
-
Spoty wrocławskie
już w domu ?? udał się wyjazd ? Zajebioza wrocław- wenecja 260 złoty ropka-śmiech na sali prawda?Ogólnie to Wenecja. Florencja .Piza Lamporecio. San Giminiano .Siena. Verona .Ca Savio, Filgine Valdarno. Vinci .Modena-pogoda, włoszki,widoki wszystko mega!
-
Spoty wrocławskie
Strzała panowie Emil pisałeś ostatnio że swoją nową skodą zrobiłeś 1200 i dała rade ja swoja poczciwą b5 zrobiłem 3700 pozdrawiam.
-
Spoty wrocławskie
Wróciłem z wesela -nikt się nie bił nikt nie kłócił nikt nikogo nie przewrócił,pozdrawiam poobijanych.
-
Spoty wrocławskie
Karol my jak podjęliśmy temat picia na forum zawsze sie coś wychyliło a wy co
-
Spoty wrocławskie
Ja mam kumpla mechanika na Białej
-
Spoty wrocławskie
Kuwa pany jebłem się 110 segregowane , 160 nie segregowane h w d*pę cały materiał
-
Spoty wrocławskie
Panowie temat z d*py ale każdego dotyczy teściowa męczy mi ucho bo nie wie jaką umowę śmieciową podpisać bo nie wie czy puszki po piwie będę do jednego wora wrzucał czy segregował u mnie niby wychodzi 110 pln nie segregowane 160 segregowane cena wysoka bo liczone od głowy z drugiej strony myć słoik po majonezie przed wyrzuceniem do kubła ro***erdala mi serce i pół wątroby -piszcie jak u was.
-
Spoty wrocławskie
Można przyjechać na rowerze.
-
Spoty wrocławskie
pomierz diody w regulatorze
-
Spoty wrocławskie
Panowie na wyro i włączać polsat.
-
Spoty wrocławskie
Nie pier**lić - Karol pijesz coś dzisiaj ciekawego bo ja gin ale z colą bo z tonikiem hoojowy -spalanie żeby nie było że nie w temacie 0,5 /38%
-
Spoty wrocławskie
Poważnie szczur kupuje diesla? Normalnie musiałem wejść na forum jak się dowiedziałem ale obciach:banan:
-
[ALL B5] Zapieczona dolna tulejka w jarzmie
Wrzuć z ciekawości oblukamy.