Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gniady

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gniady

  1. Trochę mnie dzisiaj zawiasy w szczence bolały od tego wczorajszego śmiechu - trochę ci Kaju obrobiliśmy dupkę ale na wesoło także spoko:grin:
  2. mam pełen pakiet światło, ale w tylną lampkę chcę to jeszcze adaptować Kaju niedziela dzisiaj zostaw to forum i idż na spacer.
  3. Masternak przegrał trudno i tak wrzuciłem 1,5 kilo skrzydełek na grilla .Jak ktoś kupuje cichobieżki w gino rossi to jest promocja druga para za zeta...Klitschko wchodzi na ring.
  4. trochę ta czerwień na firankach nie pasuje ale ogólnie spoko.
  5. Kaju no wsiądż k**wa na ten rower. gniady k**wa no lej te cole lej! bo chce mi sie pić Jak żeś mnie wypatrzył piję Tullamore Dew z colą .
  6. Kaju no wsiądż k**wa na ten rower.
  7. Kolega miał taką wersję ''GT'' z czterema małymi kwadratowymi lampami z przodu piękny odgłos dawał . Ale tyle kasy to przesada.
  8. Dzisiaj ze łzami w oczach zwinąłem z tarasu domek,stół ,krzesła,huśtawkę -akcja zima -ale grilla jeszcze zostawiłem :grin:.Szczurkow trochę obsmarkany jestem w tym tygodniu także... Ty masz dla mnie to co się przykręca do czołówki [15 zeta]?
  9. A dzisiaj chyba ze cztery dzwonki były
  10. Pidżej szatan chyba 120 cisnął ze spota po gondowiance, Oca dzięki za zakup osłony jest ok.
  11. chodziłem do klasy z jednym z tych kowbojów oni skończyli szkołę a Ty nie ? podstawówke tylko niestety w Oleśnicy skończyłem. Reszta u mnie i Ostrów... Fajne gimnazjum czy lipa kolesie .Panowie jadę w góry..........................na Slęże!
  12. Łożysko 5 dych wymienisz sam.
  13. Tak są zamienne. Możesz założyć jedną lub drugą. Tą co sprzedaje kolega na forum za 4 dychy.
  14. Czy raczej łożysko w kole pasowym sprężarki ?
  15. Cześć Goldik nie zakładam osłony pod skrzynie bo tam nie ma co zasłaniać wybierak jest od góry a reszta niech się brudzi bez przesady.
  16. Tą ma koleś z forum 150+przesyłka a teraz na alegro widziałem 150+przesyłka ale dwie osłony dolne oczywiście obie ori.
  17. Ja działam z pompą wody za tydzień ale ja się kładę na grubą gąbkę i ściągam tylko wisko i osłonę pod silnikiem znaczy jej resztki -pany 150 zeta za igłę osłonę pod silnik +przesyłka to mało czy średnio.
  18. Byłem ale szefa nie było a kierownik dał noge o 10 więc ściemniająca była i na forumie siedziałem. ---------- Post dopisany at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ---------- Nie pedałować panowie proszę !
  19. Trenowałeś u nich? Nie nie kupiłem lata temu od wuefisty. ---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ---------- Banany brałeś czy zwykłe ? Ja teraz wywaliłem banany Valeo i stwierdziłem że ich więcej nie kupię 130 pln/kpl to lekka przesada. Zwykłe boscha.
  20. Mocno zakotwiczony? Ja swój dwa razy wyrwałem Cztery kołki w żelbetonowej płycie udżwig każdego pół tony tylko worek mam teraz brezentowy bo ten z gwardii skórzany na łańcuchach został na starej chacie łojciec go tłucze.
  21. Ja za 50 kupiłem obie na przód boscha na giełdzie ale nie wiem ile pojeżdżą bo jeżdżę rowerem-panowie jak energia rozpiera to do mnie na worek bokserski zapraszam do garażu.
  22. Co można o Tobie złego powiedzieć jak Ty taki prawy chłopak jesteś ? Chyba na ranczo neta nie miałeś co ?
  23. Piję ruskie piwo ''awtorskie'' ale to jest nic ,wymieniłem dzisiaj poduszkę pod silnikiem stanowcza poprawa ale to też nic zobaczyłem że cieknie mi pompa wody ruvilla kupiona u Toma 77 na której zrobiłem 5 tyś. i teraz się wkurwiłem w h*j :thumbdown::thumbdown:
  24. szczur , Ty jak sypniesz jakimś hindusem to aż ciężko to przeczytać BTW po tym lataniu 200km/h w hockenheimie z Ocą tak mi sie fura przewietrzyła że teraz kurna rwie jak strzała aż jestem w szoku i nie mogie uwierzyć normalnie dostała nowe życie Pieluche zmien
  25. My z Oca byliśmy wczoraj na F1 Hockenheim Po co byliście u hitlerowców ? pooglądać szybkie fury poza tym musiałem swojego audiola przegonić po jakiejś dobrej autostradzie na której nie trzesie już przy 100km/h bo sie troche zamulił i lataliśmy 200km/h i sie teraz tak rozkręcił że aż miło Zamiast siedzieć u turasów trzeba było się jebnąć do Włoch na plażę pooglądać dupeczki tam też niezłe bryki jeżdżą -strata paliwa:kwasny: jakich turasów , my byli u niemców no właśnie w niemczech co drugi to turas

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.