Treść opublikowana przez Gniady
-
Spoty wrocławskie
Nelson mam 146 kilo aku jak my się spotkamy jak pracuje do 17 ?
-
Spoty wrocławskie
Szczurek mówiłeś że kodowanie się nie powiodło-jedż po koła do mati.
-
Spoty wrocławskie
Założyłem sobie wczoraj manetkę tempomatu -działa bez kodowania vagiem Pisać kto będzie bo jak mają być dwie osoby to siedzę z dzieciakami.
-
Spoty wrocławskie
Ostrów Tumski + wieża widokowa w katedrze ,panorama racławicka ,rynek ,ogród japoński+hala ludowa+pergola ,park staromiejski przy Teatrze Lalek ,ogród botaniczny,wzgórze partyzantów,troszkę wyższa do zwiedzania jest wieża na kościele garnizonowym w rynku.
-
Spoty wrocławskie
Kup polifta i przełóż kłatro i już nic nie będziesz musiał rzeżbić-dzięki za aku.
-
Spoty wrocławskie
---------- Post dopisany at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ---------- Weekend uważam za udany http://images63.fotosik.pl/301/0e74c5aa75940371m.jpg A co Ty dorabiasz jako kierowca weselny ?
-
Spoty wrocławskie
Czas wymienić na ścienny.
-
Spoty wrocławskie
Weżmie ktoś vaga bo słyszałem że można aktywować tempomat przed montażem manetki a nie zdążyłemj jej w ten weekend zamontować ,ewentualnie jak ktoś ma starą wtyczkę typu molex do zasilania dysku twardego potrzebuję kilka pinów ?
-
Spoty wrocławskie
Nelson mam już 120 kilo akumulatorów jeszcze troszkę uzbieram i zajadę do Ciebie jaka cena 1.20 ?
-
Spoty wrocławskie
Z tego co pamiętam to Kaju też na forum liczył jakie to paczki będzie robił po rozwodzie a wydaje mi się że jest wszystko dobrze -życzę szybkiego powrotu
-
Spoty wrocławskie
Oglądam fani czterech kółek a tam Ed China odnawia.................................syrene!!!!!
-
Spoty wrocławskie
Ja kupiłem lobro a o ile skf jest lepszy to nie wiem .Szczurek dopiero zjechałem na baze.
-
Spoty wrocławskie
Polscy piłkarze są jak jądra zawsze uczestniczą ale nigdy nie wchodzą
-
Spoty wrocławskie
Widzę kolega szczęśliwy
-
Spoty wrocławskie
Byłeś na porodówce -dolot obcinałeś? Szczurek ja wczoraj wymieniłem pompe o północy skończyłem w poniedziałek padakę odsyłam do Toma
-
Spoty wrocławskie
No w końcu urodziłeś brawo!!!!!!!!!!!
-
Spoty wrocławskie
Szkoda że mnie wtedy nie scholowałeś gruba forsa wchodziła w grę ,jebnęłem setkę i trzy piwa i mi się nudzi idzie ktoś na schela ?
-
Spoty wrocławskie
Kto z nami nie pił się nie wypowiada:grin:
-
Spoty wrocławskie
Chopin żółta kartka miałeś mi do dzisiaj oddać narzędzia a właśnie idę do garażu naprawiać auto ---------- Post dopisany 12-10-2013 at 00:19 ---------- Poprzedni post napisany 11-10-2013 at 21:11 ---------- Kuwa gdzie pijecie że nikogo nie ma ?
-
Spoty wrocławskie
Uuuuuuuuuuuuuu nie zaglądamy pod maskę:whistling:
-
Spoty wrocławskie
Przecież nie napiszą na drzwiach '' nie ma mnie w tym miesiącu bo grozi mi pięć lat ''
-
Spoty wrocławskie
jeździ ze mną w bagażniku Bendem potrzebował - przy piontku mają być zimowe kapcie w factory w promocji przyjedż kupić bo chciałeś to sobie wyjmę z twojego bagażnika bo Tom już mi przysłał pompę na podmiankę.
-
Spoty wrocławskie
Chopin nie widziałeś czasem mojej grzechotki koło siebie:bicz2:
-
Spoty wrocławskie
A co ty Gruby na wieś Warszawa się wprowadzasz?
-
Spoty wrocławskie
To nawiń otwarcie co jest cięte, też się chętnie pośmieje Napaćkane z japca kaja Tobie chyba torba wibruje jak ktoś coś na forum napisze bo dopiero co napisałem a Ty już odpisałeś