Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gniady

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gniady

  1. Nelson mam 146 kilo aku jak my się spotkamy jak pracuje do 17 ?
  2. Szczurek mówiłeś że kodowanie się nie powiodło-jedż po koła do mati.
  3. Założyłem sobie wczoraj manetkę tempomatu -działa bez kodowania vagiem Pisać kto będzie bo jak mają być dwie osoby to siedzę z dzieciakami.
  4. Ostrów Tumski + wieża widokowa w katedrze ,panorama racławicka ,rynek ,ogród japoński+hala ludowa+pergola ,park staromiejski przy Teatrze Lalek ,ogród botaniczny,wzgórze partyzantów,troszkę wyższa do zwiedzania jest wieża na kościele garnizonowym w rynku.
  5. Kup polifta i przełóż kłatro i już nic nie będziesz musiał rzeżbić-dzięki za aku.
  6. ---------- Post dopisany at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ---------- Weekend uważam za udany http://images63.fotosik.pl/301/0e74c5aa75940371m.jpg A co Ty dorabiasz jako kierowca weselny ?
  7. Czas wymienić na ścienny.
  8. Weżmie ktoś vaga bo słyszałem że można aktywować tempomat przed montażem manetki a nie zdążyłemj jej w ten weekend zamontować ,ewentualnie jak ktoś ma starą wtyczkę typu molex do zasilania dysku twardego potrzebuję kilka pinów ?
  9. Nelson mam już 120 kilo akumulatorów jeszcze troszkę uzbieram i zajadę do Ciebie jaka cena 1.20 ?
  10. Z tego co pamiętam to Kaju też na forum liczył jakie to paczki będzie robił po rozwodzie a wydaje mi się że jest wszystko dobrze -życzę szybkiego powrotu
  11. Oglądam fani czterech kółek a tam Ed China odnawia.................................syrene!!!!!
  12. Ja kupiłem lobro a o ile skf jest lepszy to nie wiem .Szczurek dopiero zjechałem na baze.
  13. Polscy piłkarze są jak jądra zawsze uczestniczą ale nigdy nie wchodzą
  14. Widzę kolega szczęśliwy
  15. Byłeś na porodówce -dolot obcinałeś? Szczurek ja wczoraj wymieniłem pompe o północy skończyłem w poniedziałek padakę odsyłam do Toma
  16. No w końcu urodziłeś brawo!!!!!!!!!!!
  17. Szkoda że mnie wtedy nie scholowałeś gruba forsa wchodziła w grę ,jebnęłem setkę i trzy piwa i mi się nudzi idzie ktoś na schela ?
  18. Kto z nami nie pił się nie wypowiada:grin:
  19. Chopin żółta kartka miałeś mi do dzisiaj oddać narzędzia a właśnie idę do garażu naprawiać auto ---------- Post dopisany 12-10-2013 at 00:19 ---------- Poprzedni post napisany 11-10-2013 at 21:11 ---------- Kuwa gdzie pijecie że nikogo nie ma ?
  20. Uuuuuuuuuuuuuu nie zaglądamy pod maskę:whistling:
  21. Przecież nie napiszą na drzwiach '' nie ma mnie w tym miesiącu bo grozi mi pięć lat ''
  22. jeździ ze mną w bagażniku Bendem potrzebował - przy piontku mają być zimowe kapcie w factory w promocji przyjedż kupić bo chciałeś to sobie wyjmę z twojego bagażnika bo Tom już mi przysłał pompę na podmiankę.
  23. Chopin nie widziałeś czasem mojej grzechotki koło siebie:bicz2:
  24. A co ty Gruby na wieś Warszawa się wprowadzasz?
  25. To nawiń otwarcie co jest cięte, też się chętnie pośmieje Napaćkane z japca kaja Tobie chyba torba wibruje jak ktoś coś na forum napisze bo dopiero co napisałem a Ty już odpisałeś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.