Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gniady

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gniady

  1. My z Oca byliśmy wczoraj na F1 Hockenheim Po co byliście u hitlerowców ? pooglądać szybkie fury poza tym musiałem swojego audiola przegonić po jakiejś dobrej autostradzie na której nie trzesie już przy 100km/h bo sie troche zamulił i lataliśmy 200km/h i sie teraz tak rozkręcił że aż miło Zamiast siedzieć u turasów trzeba było się jebnąć do Włoch na plażę pooglądać dupeczki tam też niezłe bryki jeżdżą -strata paliwa:kwasny:
  2. My z Oca byliśmy wczoraj na F1 Hockenheim Po co byliście u hitlerowców ?
  3. Panowie Singapur bardzo wyjątkowy wyścig.
  4. Wiele cza dać?
  5. Ukłon za zamieszanie bilety na Monaco oczywiście są -większość już sprzedana.
  6. Chodzi mi o przesunięcie że przykładowo Korea odpadnie i kalendarz się przesunie o dwa tygodnie czy ewentualnie za Koreę wskoczy np.GP Hiszpanii a reszta terminów zostanie bez zmian ? A czy na Monaco są bilety ?
  7. Jakie masz bilety? Będę w Monako w tym czasie
  8. Panowie Korea nie ma jeszcze kontraktu do organizacji wyścigu i w związku z tym może nastąpić przesunięcie kalendarza ? Zależy mi aby GP Monaco było 25 maja bo dostosowuje do tego GP wakacje czy raczej wskoczyłby ktoś inny w razie wu ?
  9. Ty mnie tam awaryjne łoże szykuj, żebym miał się gdzie położyć jak się upodlę na parapetówie:grin: bądź spokojna zrobi się przed przeprowadzką Jest gdzie spać na 100 m jebnę Cię pod lodówką W jakim rejonie chcesz teraz puszczać bąki?
  10. Ale mu ta Kajowa cipcia poróżowiała no:grin:
  11. Brak mózgu ale jak za***iście popierdalają
  12. Pemperuje:grin::grin:
  13. Dobry wieczór 15 złotych kosztuje ładowarka samochodowa dobranoc.
  14. Paciuloki już pewnie śpią przytulone na farmie ,piję drinki obejrzałem''Nocny pociąg z mięsem''i dalej przez te nocki spać nie mogę.
  15. Jak Wisła płynie do Gdańska niech Ci stoi jak lanca ułańska
  16. Uwielbiam patrzeć jak na światłach ludziom opadają szczęki gdy toczę się z moim Sertar ortac w głośnikach przez miasto. Jakbym miał darmowy internet w telefonie to leciała by stacja Urdu islam. Jak Cię kiedyś przerucha jakiś arab swoją wielką pytą to Ci się skończy ta dziwna sympatia do tego pojebanego narodu
  17. Dzisiaj byłem u lekarza i powiedział mi że mam ciało nastolatka.Skąd ten sk***iel wie co mam na strychu?
  18. Dlaczego jaskiniowcy ciągneli swoje kobiety po ziemi za włosy? Bo ciągnięte za nogi napełniały się błotem.
  19. Pińcet lat Kaju.
  20. Gniady odpowiedział(a) na darck_18 temat w 1.9TDI
    Dokładnie może odma pękła u podstawy .
  21. Szkoda że zbagatelizowałeś najważniejszą z kontrolek.
  22. Kaju a znasz Ty takie bo właśnie piję ''old speckled hen ''
  23. Mnie dzisiaj nie ma jestem na festynie na wsi -zespół pieśni i tańca ,orkiestra ,karuzela samochodziki ale jebnąłem się smokiem dziesięcioosobowym który zapierdziela po szynach ale frajda:banan:
  24. A co Ty nie jesteś pełnoletni ?
  25. Ja też walę gaz... dzisiaj rano zjechałem od Paciuloka po nocce To się nazywa agroturystyka dla mocnych -siedze do póżna bo kończe browary i ide do domu otwieram whiskacza jak ktoś chce głupot popierdzielić to siedzę do póżna.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.