Treść opublikowana przez Gniady
-
Spoty wrocławskie
My z Oca byliśmy wczoraj na F1 Hockenheim Po co byliście u hitlerowców ? pooglądać szybkie fury poza tym musiałem swojego audiola przegonić po jakiejś dobrej autostradzie na której nie trzesie już przy 100km/h bo sie troche zamulił i lataliśmy 200km/h i sie teraz tak rozkręcił że aż miło Zamiast siedzieć u turasów trzeba było się jebnąć do Włoch na plażę pooglądać dupeczki tam też niezłe bryki jeżdżą -strata paliwa:kwasny:
-
Spoty wrocławskie
My z Oca byliśmy wczoraj na F1 Hockenheim Po co byliście u hitlerowców ?
-
Spoty wrocławskie
Panowie Singapur bardzo wyjątkowy wyścig.
-
Spoty wrocławskie
Wiele cza dać?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ukłon za zamieszanie bilety na Monaco oczywiście są -większość już sprzedana.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Chodzi mi o przesunięcie że przykładowo Korea odpadnie i kalendarz się przesunie o dwa tygodnie czy ewentualnie za Koreę wskoczy np.GP Hiszpanii a reszta terminów zostanie bez zmian ? A czy na Monaco są bilety ?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jakie masz bilety? Będę w Monako w tym czasie
-
F1, Rajdy i Motorsport
Panowie Korea nie ma jeszcze kontraktu do organizacji wyścigu i w związku z tym może nastąpić przesunięcie kalendarza ? Zależy mi aby GP Monaco było 25 maja bo dostosowuje do tego GP wakacje czy raczej wskoczyłby ktoś inny w razie wu ?
-
Spoty wrocławskie
Ty mnie tam awaryjne łoże szykuj, żebym miał się gdzie położyć jak się upodlę na parapetówie:grin: bądź spokojna zrobi się przed przeprowadzką Jest gdzie spać na 100 m jebnę Cię pod lodówką W jakim rejonie chcesz teraz puszczać bąki?
-
Spoty wrocławskie
Ale mu ta Kajowa cipcia poróżowiała no:grin:
-
Spoty wrocławskie
Brak mózgu ale jak za***iście popierdalają
-
Spoty wrocławskie
Pemperuje:grin::grin:
-
Spoty wrocławskie
Dobry wieczór 15 złotych kosztuje ładowarka samochodowa dobranoc.
-
Spoty wrocławskie
Paciuloki już pewnie śpią przytulone na farmie ,piję drinki obejrzałem''Nocny pociąg z mięsem''i dalej przez te nocki spać nie mogę.
-
Spoty wrocławskie
Jak Wisła płynie do Gdańska niech Ci stoi jak lanca ułańska
-
Spoty wrocławskie
Uwielbiam patrzeć jak na światłach ludziom opadają szczęki gdy toczę się z moim Sertar ortac w głośnikach przez miasto. Jakbym miał darmowy internet w telefonie to leciała by stacja Urdu islam. Jak Cię kiedyś przerucha jakiś arab swoją wielką pytą to Ci się skończy ta dziwna sympatia do tego pojebanego narodu
-
Spoty wrocławskie
Dzisiaj byłem u lekarza i powiedział mi że mam ciało nastolatka.Skąd ten sk***iel wie co mam na strychu?
-
Spoty wrocławskie
Dlaczego jaskiniowcy ciągneli swoje kobiety po ziemi za włosy? Bo ciągnięte za nogi napełniały się błotem.
-
Spoty wrocławskie
Pińcet lat Kaju.
-
spory wyciek oleju !
Dokładnie może odma pękła u podstawy .
-
Czy to zatarcie? Audi a4 b5 1.9tdi 90KM
Szkoda że zbagatelizowałeś najważniejszą z kontrolek.
-
Spoty wrocławskie
Kaju a znasz Ty takie bo właśnie piję ''old speckled hen ''
-
Spoty wrocławskie
Mnie dzisiaj nie ma jestem na festynie na wsi -zespół pieśni i tańca ,orkiestra ,karuzela samochodziki ale jebnąłem się smokiem dziesięcioosobowym który zapierdziela po szynach ale frajda:banan:
-
Spoty wrocławskie
A co Ty nie jesteś pełnoletni ?
-
Spoty wrocławskie
Ja też walę gaz... dzisiaj rano zjechałem od Paciuloka po nocce To się nazywa agroturystyka dla mocnych -siedze do póżna bo kończe browary i ide do domu otwieram whiskacza jak ktoś chce głupot popierdzielić to siedzę do póżna.