Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gniady

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gniady

  1. Zdrowia szczęścia pomyślności nie połykaj z karpia ości nie jedz bombek nie pal siana jedż pierogi lep bałwana a w sylwestra pij do rana z życzeniami gyniady ze swoimi żrebakami.
  2. Czuje że właściciel jest sportowcem i ubóstwia po prostu tenisa Moim zdaniem to przemytnik.
  3. Jest temat na forum trzeba poświęcić trochę czasu i poczytać rozpiskę przewodów rozpisać czytelnie na kartce papieru i bezstresowo zamontować nie mam za dużego doświadczenia w elektryce ale nawet nie odpinałem akumulatora
  4. Kupiłbym czteropak i się porządnie zastanowił.
  5. Panowie zanurkujcie w piwnicy potrzebuje wieże bez kolumn ważny tylko odbiór radia stan wizualny prawie obojętny -ma w robocie rębać
  6. Tylko hałasu narobisz.
  7. Goldik będzie jutro leciał przez Twoja wioskę to Cię zabierze na wigilię to pogadamy
  8. Właśnie k.... Goldik co Ty tak cicho? Będziesz ? Zagrane na Fortepianie Ugadalem sie wczoraj z Goldikiem
  9. Strzepał sobie na widok pięknej korekty lakieru:banan::banan:
  10. Zgaś silnik ,wrzuć bieg ,otwórz maskę i pchaj auto przód tył i patrz jak mocno silnik się buja wtedy stwierdzisz.
  11. Skleić wary tam za miedzą
  12. On umia tylko w klawiaturę klepać
  13. Emil rezanie ''skody'' to nie jest dobry pomysł to będzie wiocha.pl Ciupągu malowanie to nie "rezenie" :polew: Stiepan widziałem tam jeszcze tunink żarówki :banan2:
  14. Emil rezanie ''skody'' to nie jest dobry pomysł to będzie wiocha.pl
  15. Jak na frytki to ja jestem
  16. Dla potomnych w 1.9 jest opcja wymiany samej pompy ściągamy : osłonę silnika ,pasek +wisco.
  17. Ile płaciłeś bo ja leciałem za 8 zeta:grin:
  18. Właśnie się zwinąłem zostało malowanie i koniec .
  19. Zdejmij pasek klimy i zakręć samym kołem pasowym sprężarki możliwe że na łozysku jest duży luz, wymień pasek od alternatora.Ja u siebie mam wszystko nowe i też rano skwierczy .
  20. Arek wszystko w swoim czasie, ten bolid jest tymczasowy na czas odszkodowania  Wysłane z monopola 24/7 ---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ---------- Nie ma, ale są dywaniki z Tesco Wysłane z monopola 24/7 Nie pitol bo z trzy sezony polatasz.
  21. Heloł jak tam osłona dla mnie heloł w jakim stanie ?Zakupiłem sobie nasadkę 17 do felg pokrytą plastikiem przeciw zarysowaniom.
  22. dopier**lił No co fotomontaż- nie widzisz że swoją głowę tam wkleił .
  23. Właśnie zjechałem na bazę do pokala wlewam -Belhaven St.Andrews Ale.
  24. Codziennnie wjeżdżam ze skosa i to garaż mam pod domem czyli ze skosa w dół w szeregowej zabudowie ulice są bardzo wąskie ale musiałbym zmierzyć szerokość ulicy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.