Treść opublikowana przez Gniady
-
Spoty wrocławskie
Zdrowia szczęścia pomyślności nie połykaj z karpia ości nie jedz bombek nie pal siana jedż pierogi lep bałwana a w sylwestra pij do rana z życzeniami gyniady ze swoimi żrebakami.
-
Spoty wrocławskie
Czuje że właściciel jest sportowcem i ubóstwia po prostu tenisa Moim zdaniem to przemytnik.
-
Mega problemy po montażu tempomatu. Pomocy!!
Jest temat na forum trzeba poświęcić trochę czasu i poczytać rozpiskę przewodów rozpisać czytelnie na kartce papieru i bezstresowo zamontować nie mam za dużego doświadczenia w elektryce ale nawet nie odpinałem akumulatora
-
Spoty wrocławskie
Kupiłbym czteropak i się porządnie zastanowił.
-
Spoty wrocławskie
Panowie zanurkujcie w piwnicy potrzebuje wieże bez kolumn ważny tylko odbiór radia stan wizualny prawie obojętny -ma w robocie rębać
-
Uszkodzone złącze elastyczne w A4 B5 1.8
Tylko hałasu narobisz.
-
Spoty wrocławskie
Goldik będzie jutro leciał przez Twoja wioskę to Cię zabierze na wigilię to pogadamy
-
Spoty wrocławskie
Właśnie k.... Goldik co Ty tak cicho? Będziesz ? Zagrane na Fortepianie Ugadalem sie wczoraj z Goldikiem
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Szymon w sobotę klubowa wigilia
-
Delikatna kolizja,Wjazd w tylek.Co robic?
Strzepał sobie na widok pięknej korekty lakieru:banan::banan:
-
Dzwonią elementy wnętrza + dziwny dzwiek na niskich obrotach, czy to poduszki?
Zgaś silnik ,wrzuć bieg ,otwórz maskę i pchaj auto przód tył i patrz jak mocno silnik się buja wtedy stwierdzisz.
-
Spoty wrocławskie
Skleić wary tam za miedzą
-
Spoty wrocławskie
On umia tylko w klawiaturę klepać
-
Spoty wrocławskie
Emil rezanie ''skody'' to nie jest dobry pomysł to będzie wiocha.pl Ciupągu malowanie to nie "rezenie" :polew: Stiepan widziałem tam jeszcze tunink żarówki :banan2:
-
Spoty wrocławskie
Emil rezanie ''skody'' to nie jest dobry pomysł to będzie wiocha.pl
-
Spoty wrocławskie
Jak na frytki to ja jestem
-
Da radę wyjąc pompę wody bez zdejmowania przodu w 1,8T???
Dla potomnych w 1.9 jest opcja wymiany samej pompy ściągamy : osłonę silnika ,pasek +wisco.
-
Spoty wrocławskie
Ile płaciłeś bo ja leciałem za 8 zeta:grin:
-
Spoty wrocławskie
Właśnie się zwinąłem zostało malowanie i koniec .
-
Dziwne odgłosy spod maski. Napinacz, pasek czy sprzęgiełko (video)
Zdejmij pasek klimy i zakręć samym kołem pasowym sprężarki możliwe że na łozysku jest duży luz, wymień pasek od alternatora.Ja u siebie mam wszystko nowe i też rano skwierczy .
-
Spoty wrocławskie
Arek wszystko w swoim czasie, ten bolid jest tymczasowy na czas odszkodowania Wysłane z monopola 24/7 ---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ---------- Nie ma, ale są dywaniki z Tesco Wysłane z monopola 24/7 Nie pitol bo z trzy sezony polatasz.
-
Spoty wrocławskie
Heloł jak tam osłona dla mnie heloł w jakim stanie ?Zakupiłem sobie nasadkę 17 do felg pokrytą plastikiem przeciw zarysowaniom.
-
Spoty wrocławskie
dopier**lił No co fotomontaż- nie widzisz że swoją głowę tam wkleił .
-
Spoty wrocławskie
Właśnie zjechałem na bazę do pokala wlewam -Belhaven St.Andrews Ale.
-
czy da rade wjechać do takiego garażu ?
Codziennnie wjeżdżam ze skosa i to garaż mam pod domem czyli ze skosa w dół w szeregowej zabudowie ulice są bardzo wąskie ale musiałbym zmierzyć szerokość ulicy.