Treść opublikowana przez Gniady
-
Spoty wrocławskie
Pijesz o tej porze
-
Spoty wrocławskie
Skąd wiecie że z czekolady przerzucilem się na ciasteczka ale że co?
-
Spoty wrocławskie
Jutro 1 marzec a na stronie głównej widnieje jeszcze czapka św. mikołaja normalnie lenistwo pełnom gembom.
-
Spoty wrocławskie
Narzekales na nokiany po co je kupiłeś
-
Czy ktoś mi może powiedzieć co to jest?
Dorobiłem flansze dospawałem 10cm. rurki cienkościennej i na to naciągnąłem obciętą górną część i założyłem opaskę problem z bani na 50 lat.
-
Nakrętki/śruby do kół - ozdobne
Ocynk galwaniczny.
-
Spoty wrocławskie
Jo też pracuje
-
Superb v6
Wtedy to Ci sierżant każe szyby wymienić chłopie:grin:
-
Spoty wrocławskie
Siedze z dzieciokami a nie mam fotelikow.
-
Superb v6
Widzę na przyciemnienie przodu kasy brakło
-
Czy to koniec sprzegła
Nie powinien drgać.
-
Wymiary plecionki w A4 B5 1.8 ADR
Uchwytem spawalniczym możesz nie dojść.
-
Spoty wrocławskie
A co Ty taki najebany:grin:
-
Spoty wrocławskie
Właśnie wychodzę z chłopakami z pracy na piwo -o matko:shock3:
-
Spoty wrocławskie
Dzisiaj byłeś i w poniedziałek jeszcze raz nie mogłeś telefonicznie zamówić ?
-
Co to jest i gdzie powinno się znajdować ? Części do identyfikacji
Hola hola ''1''to może być zaślepka rączki przy suficie .
-
Spoty wrocławskie
szczuraz wtyczka jest czysta, więc raczej nie to Zrobiłem jeszcze dzisiaj coś takiego, odpiąłem aku, zdjąłem wtyczkę z czujnika i podłączyłem aku, więc teoretycznie wskazówka nie powinna się podnieść, natomiast u mnie po włączeniu zapłonu wskoczyła na 70st. Gdzie mogę szukać przyczyny? Jak myślicie może być jakiś błąd i podpięcie pod kompa może coś pomóc? ---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ---------- gniady i co kupiłeś ? Jeszcze nie kupiłem bo do póżna pracuje ogólnie to miałem mieć od Nelsona ale on zakochany ma mnie w d*pie nie odbiera telefonu nie oddzwania dalej nie pisze - na razie musze się na rezonans magnetyczny umówić bo mam ujnie. Jedz na pastera tam najkrotsze kolejki . Ja mam na 17.06 a gdzie indziej rejestrują na sierpień Umówiłem się dzisiaj na Grabiszyńską na 13.06 problem w tym że muszę dzień wcześniej wziąść urlop i zrobić rentgen oczu i iść do okulisty bo badanie wytwarza takie silne pole magnetyczne że jakiekolwiek drobinki metalu mogą rozpierdoloć mi gały:shock3::shock3:.
-
Spoty wrocławskie
szczuraz wtyczka jest czysta, więc raczej nie to Zrobiłem jeszcze dzisiaj coś takiego, odpiąłem aku, zdjąłem wtyczkę z czujnika i podłączyłem aku, więc teoretycznie wskazówka nie powinna się podnieść, natomiast u mnie po włączeniu zapłonu wskoczyła na 70st. Gdzie mogę szukać przyczyny? Jak myślicie może być jakiś błąd i podpięcie pod kompa może coś pomóc? ---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ---------- gniady i co kupiłeś ? Jeszcze nie kupiłem bo do póżna pracuje ogólnie to miałem mieć od Nelsona ale on zakochany ma mnie w d*pie nie odbiera telefonu nie oddzwania dalej nie pisze - na razie musze się na rezonans magnetyczny umówić bo mam ujnie.
-
[ALL B5] Niesamowicie niewygodne siedzenia
No odgrzałeś schabowego
-
Spoty wrocławskie
Ja bym podjechał bo Nelson ma mi przywieść gumkę
-
Spoty wrocławskie
Jest zima to musi być zimno ---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ---------- A po co szpital chemia i do domu, brata teściowa ma guzy wielkości mandarynki czemu nie boli bo płuca są mało unerwione lekarz ja poklepal po ramieniu i spytał czy chce wiedzieć ile jej zostało
-
Spoty wrocławskie
Szopena my też oglądamy telewizor Soczi u nas odbiera
-
Spoty wrocławskie
Akurat dzisiaj ktoś musi czytać nasze dyrdymały
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Oby częściej tak liczna ekipa dopisała .