Treść opublikowana przez Gniady
-
Spoty wrocławskie
A no dobre -Holba.
-
Spoty wrocławskie
To skrzypi jak start kredęs jutro brecha i ogień Tylko sworzen kulowy
-
Spoty wrocławskie
Jak na wesele to średnio -ja pamiętam jak na wigilii wyglądałeś po dwóch.Też wróciłem ale dopiero teraz pozdro.
-
Spoty wrocławskie
Dzięki -a ja właśnie rowerkiem wróciłem z ASO wypiłem z młodą panią kawę kupiłem pierdoły i do garażu pompę wody wymieniać -dobrze że Wielkanoc jest raz w roku:whistling:
-
Spoty wrocławskie
To że jechałem w b6 na stojąco i to jako siódmy to jest nic,jak wyszedłem z pociągu się wysikać bo kibel ktoś przytrzymywał poszedłem na drugą stronę ulicy sikam na kratę i nie widzę że za kratą stoi ochroniarz ryczał na mnie jak lew bo prawie mu nasikałem na buty,ale to jest nic jak wróciłem do domu nastawiłem sobie wodę na herbatę[nie wiem po co] i poszedłem spać ...............obudziłem się jak w czajniku nie było już wody i czajnik dziwnie trzeszczał -opatrzność boża:shock3::shock3:
-
Spoty wrocławskie
Poproszę o notatkę bo trochę nie pamiętam
-
Spoty wrocławskie
Coś mnie choroba łapie bo na rowerze rano zmarzłem -odpadam.
-
Spoty wrocławskie
Dobrze że to piwo już jutro.
-
Spoty wrocławskie
Grilowałem w tym roku już z 10 razy.
-
Odkręciło się koło podczas jazdy
Czegoś nie rozumiem -to policja przyjeżdża tylko do kolizji dwóch samochodów a jak jeden się rozbije to już nie ?[ w pewnym sensie się rozbiłeś]druga sprawa czy jakbyś miał klucz to byś kontrolnie sprawdził dokręcił koło ?
-
Spoty wrocławskie
Mam ale tylko spidermana -przeca post jest teraz.
-
Spoty wrocławskie
Zawsze można pójść tam za tydzień lub dwa
-
Spoty wrocławskie
To co ''dobra pizza'' na piątek czy jakieś inne miejsce bo temat zamilkł?
-
Spoty wrocławskie
Jeżeli chcesz wrzucić do niej mapy to dla mnie trochę lipa bo patrzeć przy wiekszej prędkości tak nisko to porażka nie wiem czy o tym myślałeś-ogólnie to Grzesław Ci napisze co jak.
-
Problem z alternatorem
pozostaje odkręcić wiatrak.
-
Spoty wrocławskie
:oklasky:
-
Spoty wrocławskie
Nie bo ja chciałem na dokumenty typu :prawo jazdy, d.rej.
-
Spoty wrocławskie
Wielki piątek to czas przygotowań do świąt , do niektórych przylatują rodziny z różnych stron świata a Ty mi tu ze spotem wyjeżdżasz - zlituj się, po świętach to jak najbardziej - każdy wie że ja zawsze jestem:hi: A to niby co będzie jak nie przygotowanie? W piątek będzie spot i uj:grin: ---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ---------- Wielki piątek to czas przygotowań do świąt , do niektórych przylatują rodziny z różnych stron świata a Ty mi tu ze spotem wyjeżdżasz - zlituj się, po świętach to jak najbardziej - każdy wie że ja zawsze jestem:hi: A co Ty masz biskupa na oddziale nerkowym w piatek -to sie kimniecie razem po alko spocie Jak zwykle bezbłędnie
-
Spoty wrocławskie
Wielki piątek to czas przygotowań do świąt , do niektórych przylatują rodziny z różnych stron świata a Ty mi tu ze spotem wyjeżdżasz - zlituj się, po świętach to jak najbardziej - każdy wie że ja zawsze jestem:hi: A co Ty masz biskupa na oddziale nerkowym w piatek -to sie kimniecie razem po alko spocie:grin:
-
Spoty wrocławskie
Wstępnie jo I jo tyz, tyle ze na spota, pozniejsze % odpadaja, wyjezdzam na swieta Nikt Ci wiadra nie każe pić .................................................................................................................chyba:grin:
-
Spoty wrocławskie
Wstępnie jo
-
Spoty wrocławskie
Proszę Jeszcze się załapałeś Największa felga spotu: http://s9.postimg.org/5cpts8pz3/DSC_0616.jpg Teraz jest pięknie chopin nie obraż się:grin:
-
Spoty wrocławskie
No w tył i nazat.
-
Wyciek oleju przy pasku rozrządu
Zimering pod wałkiem rozrządu pewnie,nie jeżdziłbym na tak zaolejonym pasku.
-
Spoty wrocławskie
Ano prawda jo tyż mam.