Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gniady

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gniady

  1. A no dobre -Holba.
  2. To skrzypi jak start kredęs jutro brecha i ogień Tylko sworzen kulowy
  3. Jak na wesele to średnio -ja pamiętam jak na wigilii wyglądałeś po dwóch.Też wróciłem ale dopiero teraz pozdro.
  4. Dzięki -a ja właśnie rowerkiem wróciłem z ASO wypiłem z młodą panią kawę kupiłem pierdoły i do garażu pompę wody wymieniać -dobrze że Wielkanoc jest raz w roku:whistling:
  5. To że jechałem w b6 na stojąco i to jako siódmy to jest nic,jak wyszedłem z pociągu się wysikać bo kibel ktoś przytrzymywał poszedłem na drugą stronę ulicy sikam na kratę i nie widzę że za kratą stoi ochroniarz ryczał na mnie jak lew bo prawie mu nasikałem na buty,ale to jest nic jak wróciłem do domu nastawiłem sobie wodę na herbatę[nie wiem po co] i poszedłem spać ...............obudziłem się jak w czajniku nie było już wody i czajnik dziwnie trzeszczał -opatrzność boża:shock3::shock3:
  6. Poproszę o notatkę bo trochę nie pamiętam
  7. Coś mnie choroba łapie bo na rowerze rano zmarzłem -odpadam.
  8. Dobrze że to piwo już jutro.
  9. Grilowałem w tym roku już z 10 razy.
  10. Czegoś nie rozumiem -to policja przyjeżdża tylko do kolizji dwóch samochodów a jak jeden się rozbije to już nie ?[ w pewnym sensie się rozbiłeś]druga sprawa czy jakbyś miał klucz to byś kontrolnie sprawdził dokręcił koło ?
  11. Mam ale tylko spidermana -przeca post jest teraz.
  12. Zawsze można pójść tam za tydzień lub dwa
  13. To co ''dobra pizza'' na piątek czy jakieś inne miejsce bo temat zamilkł?
  14. Jeżeli chcesz wrzucić do niej mapy to dla mnie trochę lipa bo patrzeć przy wiekszej prędkości tak nisko to porażka nie wiem czy o tym myślałeś-ogólnie to Grzesław Ci napisze co jak.
  15. pozostaje odkręcić wiatrak.
  16. :oklasky:
  17. Nie bo ja chciałem na dokumenty typu :prawo jazdy, d.rej.
  18. Wielki piątek to czas przygotowań do świąt , do niektórych przylatują rodziny z różnych stron świata a Ty mi tu ze spotem wyjeżdżasz - zlituj się, po świętach to jak najbardziej - każdy wie że ja zawsze jestem:hi: A to niby co będzie jak nie przygotowanie? W piątek będzie spot i uj:grin: ---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ---------- Wielki piątek to czas przygotowań do świąt , do niektórych przylatują rodziny z różnych stron świata a Ty mi tu ze spotem wyjeżdżasz - zlituj się, po świętach to jak najbardziej - każdy wie że ja zawsze jestem:hi: A co Ty masz biskupa na oddziale nerkowym w piatek -to sie kimniecie razem po alko spocie Jak zwykle bezbłędnie
  19. Wielki piątek to czas przygotowań do świąt , do niektórych przylatują rodziny z różnych stron świata a Ty mi tu ze spotem wyjeżdżasz - zlituj się, po świętach to jak najbardziej - każdy wie że ja zawsze jestem:hi: A co Ty masz biskupa na oddziale nerkowym w piatek -to sie kimniecie razem po alko spocie:grin:
  20. Wstępnie jo I jo tyz, tyle ze na spota, pozniejsze % odpadaja, wyjezdzam na swieta Nikt Ci wiadra nie każe pić .................................................................................................................chyba:grin:
  21. Wstępnie jo
  22. Proszę Jeszcze się załapałeś Największa felga spotu: http://s9.postimg.org/5cpts8pz3/DSC_0616.jpg Teraz jest pięknie chopin nie obraż się:grin:
  23. No w tył i nazat.
  24. Zimering pod wałkiem rozrządu pewnie,nie jeżdziłbym na tak zaolejonym pasku.
  25. Ano prawda jo tyż mam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.