Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gniady

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gniady

  1. Brązowa ''5'' z lewej strony skrzynki bezp.
  2. Gniady odpowiedział(a) na Revor temat w Audi A4 B5
    W aso wv kupiłem za 55 zeta,używka 35-40 więc .
  3. Na % też ??? Znowu w sobotę do pracy na kacu :-D Wysłane z monopola 24/7 Oj tam oj tam dobrze że powiedziałeś i chociaż Ty chętny to szukam sobie hotelu jakiegoś chyba że ktoś przygarnie kropka ---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ---------- Ja muszę być na 15:30-16 a potem idealna pora na % Panowie Madzia mówi że za tydzień jest Wielki Piątek i nie wypada Piwo to nie kiełbasa
  4. Nie lubisz odpoczywać ?pracodawca ma obowiązek zamknąć temat starych urlopów chyba do marca czyli albo Ciebie wysłać na urlop albo zapłacić,jesteś w stanie udowodnić że tyle urlopu masz?
  5. A co ty tam projektowal :grin::grin:
  6. Nie masz typowego rantu i trudno będzie znależć miejsce odcięcia lakieru żeby wyglądało to ciekawie moim zdaniem.
  7. Jedno z miejsc do zdjęcia było dla mnie no ale nie dojechałem , Kurak to naprawdę twój dziób na tym zdjęciu bo długo się wpatrywałem:grin::grin:,panowie przyszła smycz z Ingolstad i jest w pytkę dzisiaj śpi ze mną na szyi :grin:
  8. Widzę po zdjęciu że to Oca [zacny sweterek]+nowa twarz
  9. Bez dwóch zdań naprawdę było co oglądać .
  10. Nie miał Szczurkow lpg.
  11. Mnie nie ma GP Bahrajnu o 17.00
  12. Tak pomijając to chyba jakieś chińskie były że już leją [katastrofa te nowe audi]
  13. Magnesu neodymowego nie spawajcie bo się rozmagnesuje.
  14. poszli lulać -trudno.
  15. Ni mom
  16. niezmniesz czesie.
  17. ostatni łyk za kaja! Koń czycie już ?
  18. Najpierw musisz ściągnąć stare.
  19. Masz jakieś oficjalne źródło takiej informacji? Widziałem niestety parę b5, c5 które również miały rdzę w tych rynienkach. Także ostanie solidnie zabezpieczone audi przed korozją to chyba 80. Czytałem artykuł.
  20. MySlę chociaż jestem bardzo osmarkany i z tegoż powodu jebnąłem dwie konkretne lufy Bacardii.
  21. Ale wiedz że w telewizji też była bądż są powtórki ale nie pamiętam na czym w tygodniu leciał.
  22. a my serdecznie zapraszamy na spoty do najlepszej ekipy w Polsce takich spotów i wigilli jak nasze, żadna ekipa w polsce ni mo :hi:i nie chodzi o to że ktoś oczekuje zapłaty , tylko bardzo nie lubimy jak ktoś traktuje spoty tylko i wyłącznie do załatwienia swoich interesów a nie liczy się dla niego atmosfera , spotkania z pasjonatami audi... także do zobaczenia no no chopin zabrzmiało to niemal jak inwokacja z Pana Tadeusza Troszeczkę nas z tej wigilii wyprosił ale h*j to szczegół:grin:
  23. Nie ile chcesz tylko cena w dziale sprzedam jest obowiązkowa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.