Treść opublikowana przez Gniady
-
Oświetlenie Tablicy Rejestracyjnej - Brak prądu
Brązowa ''5'' z lewej strony skrzynki bezp.
-
Wąż (kolanko) ODMY?
W aso wv kupiłem za 55 zeta,używka 35-40 więc .
-
Spoty wrocławskie
Na % też ??? Znowu w sobotę do pracy na kacu :-D Wysłane z monopola 24/7 Oj tam oj tam dobrze że powiedziałeś i chociaż Ty chętny to szukam sobie hotelu jakiegoś chyba że ktoś przygarnie kropka ---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ---------- Ja muszę być na 15:30-16 a potem idealna pora na % Panowie Madzia mówi że za tydzień jest Wielki Piątek i nie wypada Piwo to nie kiełbasa
-
Zna się ktoś na prawie pracy ??
Nie lubisz odpoczywać ?pracodawca ma obowiązek zamknąć temat starych urlopów chyba do marca czyli albo Ciebie wysłać na urlop albo zapłacić,jesteś w stanie udowodnić że tyle urlopu masz?
-
Spoty wrocławskie
A co ty tam projektowal :grin::grin:
-
Malowanie rantu felgi
Nie masz typowego rantu i trudno będzie znależć miejsce odcięcia lakieru żeby wyglądało to ciekawie moim zdaniem.
-
Spoty wrocławskie
Jedno z miejsc do zdjęcia było dla mnie no ale nie dojechałem , Kurak to naprawdę twój dziób na tym zdjęciu bo długo się wpatrywałem:grin::grin:,panowie przyszła smycz z Ingolstad i jest w pytkę dzisiaj śpi ze mną na szyi :grin:
-
Spoty wrocławskie
Widzę po zdjęciu że to Oca [zacny sweterek]+nowa twarz
-
F1, Rajdy i Motorsport
Bez dwóch zdań naprawdę było co oglądać .
-
Spoty wrocławskie
Nie miał Szczurkow lpg.
-
O czym pamiętać przy wymianie tylnych amortyzatorów?
No nie wiedział
-
Spoty wrocławskie
Mnie nie ma GP Bahrajnu o 17.00
-
O czym pamiętać przy wymianie tylnych amortyzatorów?
Tak pomijając to chyba jakieś chińskie były że już leją [katastrofa te nowe audi]
-
Wpadł klucz do kanału olejowego w głowicy ;/
Magnesu neodymowego nie spawajcie bo się rozmagnesuje.
-
Spoty wrocławskie
poszli lulać -trudno.
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
niezmniesz czesie.
-
Spoty wrocławskie
ostatni łyk za kaja! Koń czycie już ?
-
Nowe zawieszenie, jak założyć ?
Najpierw musisz ściągnąć stare.
-
Pęcheżyki w rynienkach na dachu.
Masz jakieś oficjalne źródło takiej informacji? Widziałem niestety parę b5, c5 które również miały rdzę w tych rynienkach. Także ostanie solidnie zabezpieczone audi przed korozją to chyba 80. Czytałem artykuł.
-
Spoty wrocławskie
MySlę chociaż jestem bardzo osmarkany i z tegoż powodu jebnąłem dwie konkretne lufy Bacardii.
-
[B6 AVF] Skradziono we Wrocławiu
No przestań.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ale wiedz że w telewizji też była bądż są powtórki ale nie pamiętam na czym w tygodniu leciał.
-
Spoty wrocławskie
a my serdecznie zapraszamy na spoty do najlepszej ekipy w Polsce takich spotów i wigilli jak nasze, żadna ekipa w polsce ni mo :hi:i nie chodzi o to że ktoś oczekuje zapłaty , tylko bardzo nie lubimy jak ktoś traktuje spoty tylko i wyłącznie do załatwienia swoich interesów a nie liczy się dla niego atmosfera , spotkania z pasjonatami audi... także do zobaczenia no no chopin zabrzmiało to niemal jak inwokacja z Pana Tadeusza Troszeczkę nas z tej wigilii wyprosił ale h*j to szczegół:grin:
-
Witam mam do sprzedania xperia z
Nie ile chcesz tylko cena w dziale sprzedam jest obowiązkowa.