Treść opublikowana przez Gniady
-
[ALL B5] Coming/leaving home
Jak macie kupy to trzeba psa wychować :naughty:przez tyle lat mieszkacie i nie znacie ścieżki do chałupy- bez urazy .
-
[ALL B5] Coś stało się z lakierem
Musisz znowu zmienic płyn bo ten niedługo wypali ci ten lakier do podkładu ,gdzie kupiłeś tego płyna będzie jako przestroga dla innych.
-
[B5 AFN] Ciężko chodzą drzwi pasażera
Oprócz zawiasów jest jeszcze ogranicznik do nasmarowania
-
Ulubione piwo!
Mocny full -całkiem dobre
-
[B5 1Z] Skrzynia biegów
Dziwna sprawa mógł mi ten olej Castrola wcisnąć a powiedział że nie -chyba miał o innej specyfikacji.
-
[ALL B5] Stuki z lewej przedniej strony podczas delikatnego hamowania
nie znasz się na owocach .ale nieważne -stabilizator nie ma sworznia kulowego czyli wytrzymałość jego jest większa trudno ocenić czy to on stuka
-
[ALL B5] Stuki z lewej przedniej strony podczas delikatnego hamowania
Wymieniać komplet wachaczy i zostawic po jednym starym to zły pomysł,obstawiam właśnie tego banana na 99%.Wiem że banan najdroższy ale chyba najszybciej pada.Wymieniać dla świętego spokoju.
-
[B5 1Z] Skrzynia biegów
Castrol chyba nie ma oleju do a4 bo chciałem wymienić na warsztacie to powiedział że nie zaryzykuje i swojego castrola mi nie zaleje[uczciwy] bo na stronie castrola nie znalazł info o tym oleju do a4? Klucza szukaj w dobrym sklepie z narzędziami.
-
[B6 AVF] Co sądzicie o tych HID-ach?
Powinien napisać jakie to są przetwornice bo jeżeli analogowe to niech pali wroty za tą kase to cyfrowe powinny być a nie napisał.Ode mnie pytanie po co ta szyna ?
-
[B5 ADP] "Pocące" się przewody
Bardzo sie baliśmy że nie pijesz piwa [zimnego] OT w dziale technicznym
-
[B5 AFN] Pukanie z przodu na małych dziurach
Dla mnie to zawieszenie jest trochę dziwnie skonstruowane żeby nie powiedzieć drogie i skomplikowane .Coś puka i człowiek nie wie co nawet jak powymienia kilka części troszke to wkurzające .
-
[B5 ADR] Układ wydechowy - początkowy
Jak ta plecionka jest przyspawana-katastrofa.
-
[B5 AHU] Ciężko "chodzące" drzwi lewe tył
Ogranicznik z blachy posmarowany ? bo nie pisałeś,tą sprężyne to chyba bym wymienił ale troche to dziwna sprawa.
-
[B5 AFN] Wymiana wahacza górnego prostego - bez wykręcania kolumny zawieszenia
mi górne poszły bardzo szybko nawet nie ściągałem koła
-
[B5 AFN] Klima zdychała i zdechła- czy ktoś pomoże?
Mogli Ci sprawdzić czy jest czynnik to byś już wykluczył.wentylator vagiem sprawdż,płyn sprawdż po dłuższej jeżdżie gdzie ucieka.
-
[B5 AEB] Peknieta rurka od odmy
Odma chyba nie ma związku z falującymi obrotami bo to jest tylko odpowietrznik jak się nie myle.
-
Ulubione piwo!
Mi ostatnio przez tydzień mocno wchodził'' San miguel '' smaczne z gęstą pianą lokalne piwo hiszpańskie. W kraju ostatnio zielony okocim troche lech.
-
[ALL B5] Regulacja zderzaka przedniego
Ja szlifowałem ślizg gumówką z papierem ściernym jak mi zderzak odstawał.
-
[B5 ABC] Wyciek oleju nad miską oleją
Zobacz czy to nie odma bo one lubią pękać przy silniku.
-
[ALL B5] Problem z zawieszeniem- nosi samochód- Słupsk
Cześć pamiętasz żeby wahacze dokręcać w pozycji roboczej-pisze bo walczyłes do pózna i mogłeś zapomnieć.Moim zdaniem tył masz miekki a tył jest cięższy w awancie i dlatego rzuca,jak chcesz to możesz jeszcze gumy powciskać między zwoje- wedle uznania.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
gniady 79 wita wszystkich pasjonatów.