Treść opublikowana przez Gniady
-
[B5 AHU] Pękniete nasadki świec.
Temat był dwa tygodnie temu.
-
Sposób na kota..
Kupowałem preparat w spreju faktycznie jest cytrusowy ale psikać kilka razy dziennie ? Psikałem dwa razy dziennie ale on chyba to tolerował ,zbliża się sylwester kup mu jakieś petardy .Mi jak kiedyś wyleciał wkład z tłumika z jawy ts350 to psa sąsiada znalazłem kilometr od domu[musiałem go szukać] dosłownie zapłakanego i trzęsącego się ze strachu tak się huku wystraszył mówię Ci zrób mu sylwka przed czasem
-
[ALL] Szumiące opony
Niektóre zimowe szumią w niskich temperaturach tym bardziej jak na zime to masz bardzo szerokie.
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Kiedyś sobie dłubałem
-
[ALL B5] Które gumowe dywaniki ?
Drogie ,tylnie jeden mniejszy od drugiego ja kupiłem na giełdzie we wro za 60zł.i przednie są tak dopasowane że stoperów nie trzeba i mają super boczki .
-
[ALL B5] Szukam speca do przelutowania chorusa
Z gwarancją że za miesiąc nie będzie to samo.Ja kupiłem uszkodzonego concerta za 80zł. wymienilem procek podłączyłem zmieniarke i mam spokój.
-
Stop piratom drogowym- naklejka
Kiedyś widziałem jak świr jakiś jechał z nadmierną prędkością przez miasto bmw z taką właśnie naklejką Po co chcesz ją naklejać?
-
[ALL B5] Zatkany obpływ gdzie jest ?
Temat był poruszany odpływ masz pod aku i serwo.
-
[ALL B5] Szukam speca do przelutowania chorusa
Na alegro jest gość spod warszawy.
-
[B5 AFN] Silnik głośno pracował - zbieg okoliczności? poduszki, opona itp ;)
Słoik i pędzel to nie łaska :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Silnik głośno pracował - zbieg okoliczności? poduszki, opona itp ;)
Słoik z benzyną lub rozpuszczalnikiem i pędzel i sobie myjesz .Poduszki pod skrzynią napewno ocenisz wizualnie plus dla Ciebie że podejmujesz się tego sam
-
[B5 AFN] Silnik głośno pracował - zbieg okoliczności? poduszki, opona itp ;)
Dwie różne pod skrzynią.
-
Ulubiony program TV
Rybka jakby w 3D i fazująca melodia nie ma tego chrapania
-
[B5 AFN] Silnik głośno pracował - zbieg okoliczności? poduszki, opona itp ;)
U mnie poleżałem pod autem i z jednej pod silnikiem kapie lekko olej jeszcze jej nie wymieniam druga dobra nie popękana- pod skrzynią ta pod kierowcą lekkie spękania zostawiłem ale tą pod pasażerem wymieniłem bo była dość poważnie rozerwana[wcisnąłem śrubokręt i widać] i dobrze przeczuwałem bo podczas zmiany biegów czułem że skrzynia jest niestabilna .Prawidłowo powinno się parami albo wszystkie bo ta nowa będzie się szybciej zużywać przy tej starej ale ja mało jeżdże i się z tym nie spiesze.
-
Ulubiony program TV
Zmienili tą oprawe ostatnio
-
Ulubiony program TV
Mój syn ma trzy lata no to my razem MiniMini zapodajemy Rajdek mała wyścigówka,Tomek i przyjaciele ,Stacyjkowo i świnka pepa.
-
[B5 AFN] Silnik głośno pracował - zbieg okoliczności? poduszki, opona itp ;)
Poduszki 100%
-
Ulubiony program TV
Familjada,Jak to ruszyć,Wypadek przypadek,Turbo kamera,Doctor G,
-
Spoty wrocławskie
Pozdrówka Szczuraz -no też ledwo wsiadłem do auta
-
Spoty wrocławskie
Też wpadne na szklaneczke złocistego trunku[w końcu trzeba się pojawić ]
-
[ALL B5] Bujanie fotela- nie na boki
no wreszcie jakieś kąkrety a na allegro tego nie ma? nie masz moze jakieś fotki gdzie to się znajduje albo jak wygląda? kąkrety???
-
[ALL B5] Bujanie fotela- nie na boki
Mi się rusza przód tył oparcie -lata pracy wyrobił się może twój się poluzował na śrubach.
-
[ALL] Zapieczone felgi
Może już dawno zdjął :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Odma - co to jest i jak to sprawdzić ?
Zobacze ale na zamontowanym to bedzie ciężko bo ją ledwo widać przy halogenie.
-
[B5 AFN] Odma - co to jest i jak to sprawdzić ?
Różne modele silnika,oczywiście olejoodpona uszczelka.