Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gniady

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gniady

  1. Witam ja zrobiłem tak:flansze stalową przymierzałem powierciłem otwory do tego przyspawałem rurkę około 10cm. takiej średnicy że plastikową na gorąco naciągnąłem i założyłem opaske flansze zrobiłem chyba z 6mm. spokój na wieki.
  2. nie musisz wymieniać końcówki razem z górnymi wahaczami ,Pepik 25 ja we Wrocku banana mam za 170pln.
  3. Właśnie czytam ten opis i zaczynam podwijać rękawy mi po zakręceniu strasznie szumi i wyje -dobra schodze do garażu robic ściągacz ,dzięki za opis.[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 17:31_________________________________________________Lożysko wyjęte ale czy jestem zadowolony w 100% tego nie wiem ponieważ nie chciało mi zejsć koło pasowe i musiałem je może nie dotkliwie ale troche pobić na przemian obracając,boje się że może być minimalnie zwichrowane ,cały zabieg robiłem bez wymontowywania sprężarki.[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 19:43_________________________________________________Lożysko wymienione wszystko w jak najlepszym porządku,to łożysko NSK we Wro kosztuje 80pln ja kupiłem innego japońca za 50pln -wymiary :35-55-20 dzięki za opis.
  4. Gniady odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Może być łożysko w skrzyni.
  5. Rozgrzewasz do 90 i przyciskasz z góry koło wiatraka ale nie w łopatki powinno się zatrzymać przy użyciu nie dużej siły.
  6. Ja się ciesze że nie mam ori bo byłaby stara a tak Helmut założył nową i wiem że nie kombinowane a że nie ori no już bez przesady
  7. Powinieneś go zatrzymać [wiatrak] na wolnych obrotach na przykład trzonkiem od młotka przyciskajac z góry.
  8. Widać że polacy zakładają stare szyby jeżeli są do polski przywożone -smutne to jest.
  9. Nie myśl nawet o używanej nawet jak ori przecież to bez sensu zakładać starą szybę kup tego Pilkingtona bo to jest bardzo dobra firma.
  10. Nie mówimy o tej części silnika.
  11. Tak jak Paput pisze rurka odmy jest elastyczna ale flansza na dole twarda i krucha i tam bardzo często od drgań ona pęka i wydostaje się olej -w serwisie 100 pare zł.
  12. Zabieraj ze sobą flamastry
  13. Szerokość felgi chyba 7,5.[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 19:39_________________________________________________ 1be bardzo chętnie.
  14. Tak to wygląda obniżyć zawiechy nie moge bo nie zjade do garażu pod dom .
  15. Kolega pisze prace inż.to wie :gwizdanie:
  16. Gniady odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ze Śnieżynkami to się zrobi co innego... :gwizdanie: niby jak na mrozie :gwizdanie: Jak zdążysz wsadzić sprzęt to się nie skurczy.
  17. Gniady odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Do kiedy jest termin ?
  18. Ja mam ori 16'' ET 45 opona szeroka na 205 z tyłu dystanse 20mm. i jest na zero[awant] dystanse oczywiście przelotowe z kołnierzem z przodu mam 17mm.i też koło na równo.
  19. No to ja bym kupił ori 15'' alu i dał sobie z tym żelastwem spokój ,mam takie na zime i niczym nie konserwuje ani nie zabezpieczam i jest ok.
  20. Taki preparacik potrafi przytkać układ jeżeli gdzieś po drodze utknie ale nie tam gdzie ty chcesz ,kiedyś w kadecie ciekła mi chłodnica i sypnąłem na odpalonym gorącym silniku i jeżdziłem przez pół godziny i pomogło wybór należy do Ciebie.
  21. Polecam piaskowanie +lakier proszkowy raz a dobrze proszkowo malujesz grubą warstwe i jest odporna na uderzenia bo na to idzie jeszcze bezbarwny,jak masz kase to najlepsze rozwiązanie bo jak zrobisz to inaczej to się zemści wiadomo .
  22. Cześć ja mam w łazience bomboxa ale schowanego w szafce ,jak chce ciszej to drzwiczki zamknięte jak głośniej to otwieram pokrętła głośności nie ruszam -na odbiór nie narzekam -najlepsze jest włączanie radio jest podłączone pod kinkiety -nie widać radia ani kabla a muza gra.Odnośnie lepszego sprzętu to musisz sprawdzić odpornośc na wilgoć bo elektronika w zaparowanej łazience moze długo nie podziałać chyba że masz mega wentylacje -powodzenia w modach.
  23. Panowie pochylcie ku sobie czoła :notworthy:i się nie kłućcie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.