Treść opublikowana przez Gniady
-
[B5 AFN] Odma - co to jest i jak to sprawdzić ?
Witam ja zrobiłem tak:flansze stalową przymierzałem powierciłem otwory do tego przyspawałem rurkę około 10cm. takiej średnicy że plastikową na gorąco naciągnąłem i założyłem opaske flansze zrobiłem chyba z 6mm. spokój na wieki.
-
[ALL B5] Czy to możliwe po 200 tysiącach dolne wahacze nadal sprawne??
nie musisz wymieniać końcówki razem z górnymi wahaczami ,Pepik 25 ja we Wrocku banana mam za 170pln.
-
[ALL B5] Wymiana łożyska sprzęgła kompresora klimy firmy ZEXEL
Właśnie czytam ten opis i zaczynam podwijać rękawy mi po zakręceniu strasznie szumi i wyje -dobra schodze do garażu robic ściągacz ,dzięki za opis.[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 17:31_________________________________________________Lożysko wyjęte ale czy jestem zadowolony w 100% tego nie wiem ponieważ nie chciało mi zejsć koło pasowe i musiałem je może nie dotkliwie ale troche pobić na przemian obracając,boje się że może być minimalnie zwichrowane ,cały zabieg robiłem bez wymontowywania sprężarki.[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 19:43_________________________________________________Lożysko wymienione wszystko w jak najlepszym porządku,to łożysko NSK we Wro kosztuje 80pln ja kupiłem innego japońca za 50pln -wymiary :35-55-20 dzięki za opis.
-
[ALL B5] Huczenie od strony kierowcy (nie łozysko)
Może być łożysko w skrzyni.
-
[ALL] Jak sprawdzić Visco czy działa prawidłowo w silniku AFN
Rozgrzewasz do 90 i przyciskasz z góry koło wiatraka ale nie w łopatki powinno się zatrzymać przy użyciu nie dużej siły.
-
[ALL B6] Rozbita przednia szyba
Ja się ciesze że nie mam ori bo byłaby stara a tak Helmut założył nową i wiem że nie kombinowane a że nie ori no już bez przesady
-
[ALL] Jak sprawdzić Visco czy działa prawidłowo w silniku AFN
Powinieneś go zatrzymać [wiatrak] na wolnych obrotach na przykład trzonkiem od młotka przyciskajac z góry.
-
[ALL B6] Rozbita przednia szyba
Widać że polacy zakładają stare szyby jeżeli są do polski przywożone -smutne to jest.
-
[B5 1Z] Jakie dystanse zalożyć do ALU 15' ORI
Michał mam 7J-16 H2 ET45.
-
[ALL B6] Rozbita przednia szyba
Nie myśl nawet o używanej nawet jak ori przecież to bez sensu zakładać starą szybę kup tego Pilkingtona bo to jest bardzo dobra firma.
-
[B5 AFN] Odma - co to jest i jak to sprawdzić ?
Nie mówimy o tej części silnika.
-
[B5 AFN] Odma - co to jest i jak to sprawdzić ?
Tak jak Paput pisze rurka odmy jest elastyczna ale flansza na dole twarda i krucha i tam bardzo często od drgań ona pęka i wydostaje się olej -w serwisie 100 pare zł.
-
Strefa Śmiechu
Zabieraj ze sobą flamastry
-
[B5 1Z] Jakie dystanse zalożyć do ALU 15' ORI
Szerokość felgi chyba 7,5.[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 19:39_________________________________________________ 1be bardzo chętnie.
-
[B5 1Z] Jakie dystanse zalożyć do ALU 15' ORI
Tak to wygląda obniżyć zawiechy nie moge bo nie zjade do garażu pod dom .
-
Przestroga dla łowców okazji....
Kolega pisze prace inż.to wie :gwizdanie:
-
List do mikołaja
Ze Śnieżynkami to się zrobi co innego... :gwizdanie: niby jak na mrozie :gwizdanie: Jak zdążysz wsadzić sprzęt to się nie skurczy.
-
List do mikołaja
Do kiedy jest termin ?
-
[B5 1Z] Jakie dystanse zalożyć do ALU 15' ORI
Moge jutro?
-
[B5 1Z] Jakie dystanse zalożyć do ALU 15' ORI
Ja mam ori 16'' ET 45 opona szeroka na 205 z tyłu dystanse 20mm. i jest na zero[awant] dystanse oczywiście przelotowe z kołnierzem z przodu mam 17mm.i też koło na równo.
-
[ALL] Renowacja felg stalowych - zrób to sam?!
No to ja bym kupił ori 15'' alu i dał sobie z tym żelastwem spokój ,mam takie na zime i niczym nie konserwuje ani nie zabezpieczam i jest ok.
-
[ALL B5] Dziurawa nagrzewnica w A4 (jak uszczelnić, bez wymiany? )
Taki preparacik potrafi przytkać układ jeżeli gdzieś po drodze utknie ale nie tam gdzie ty chcesz ,kiedyś w kadecie ciekła mi chłodnica i sypnąłem na odpalonym gorącym silniku i jeżdziłem przez pół godziny i pomogło wybór należy do Ciebie.
-
[ALL] Renowacja felg stalowych - zrób to sam?!
Polecam piaskowanie +lakier proszkowy raz a dobrze proszkowo malujesz grubą warstwe i jest odporna na uderzenia bo na to idzie jeszcze bezbarwny,jak masz kase to najlepsze rozwiązanie bo jak zrobisz to inaczej to się zemści wiadomo .
-
Audio w łazience
Cześć ja mam w łazience bomboxa ale schowanego w szafce ,jak chce ciszej to drzwiczki zamknięte jak głośniej to otwieram pokrętła głośności nie ruszam -na odbiór nie narzekam -najlepsze jest włączanie radio jest podłączone pod kinkiety -nie widać radia ani kabla a muza gra.Odnośnie lepszego sprzętu to musisz sprawdzić odpornośc na wilgoć bo elektronika w zaparowanej łazience moze długo nie podziałać chyba że masz mega wentylacje -powodzenia w modach.
-
[B5 1Z] Jakie dywaniki gumowe wybrać???
Panowie pochylcie ku sobie czoła :notworthy:i się nie kłućcie