Treść opublikowana przez Gniady
-
DYSTANSE
80-100 żeby łożyska powysiadały ? aha niezrozumiałem A-rek. ok.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Z Kubicą w reno to zawsze coś,niech idzie do redbula.
-
DYSTANSE
chyba 8-10mm. a z tymi łożyskami to chyba zależy jakie ma się ET?
-
Podnośnik samochodowy
Ja dałem 50 zeta chyba w castoramie i jestem zadowolony a podnosiłem nim duże ciężary polecam ale nie za 160 zeta bo to dużo
-
Myszy w aucie
Kolega mówił że jest trutka która działa dopiero po siedmiu dniach także wszystkich mieszkańców dziko zasiedlonych w swoim garażu powinieneś wytępić -szukaj w sklepach.
-
Myszy w aucie
Małe koty może porywać jastrząb a co do szczurów to kupiłbym łapke na szczury do tego kilka razy pod rząd dawał jedzenie a dopiero za powiedzmy czwartym razem dodał trutke szczury zaczną się oswajać z żarciem na początku i może jeść tylko jeden jak nie zdechnie to potem zaczną jeść wszystkie razem.
-
[ALL B5] Maglownica czy drążki?
Mnie jeden TRW kosztował 55 zeta lewy a i tak się okazało że to lewy banan [zamiennik] przejechał 12tysięcy.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Musisz dokręcić wahacz w pozycji jego pracy bo jak dokręcisz na lewarku potem opuścisz to napręży się tuleja gumowa a jak wiedziesz w dziure wachacz pójdzie w góre jeszcze bardziej i tuleja się naderwie.
-
[ALL B5] Sensor airbag
naprawić wtedy wiesz co masz,może być tak że masz sprawny.
-
[ALL B5] Maglownica czy drążki?
Ano tera to wiem o co chodzi
-
[B5 AFN] Trzęsie silnikiem przy odpalaniu i gaszeniu
Napisz ceny jak kupisz.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Kimi masz racje z tymi okularami albo są ślepi albo wszyscy przed kompem całymi dniami przesiadują- dziwne.
-
[ALL B5] Maglownica czy drążki?
Arek a czemusz to?
-
[ALL B5] Maglownica czy drążki?
Przerabiałem ten temat:znajomy mechanik kazał wymienić lewą końcówke drążka zadowolony wymieniłem bo myślałem że to magiel luz pozostał wkurzyłem się ale udało się oddać więc założyłem z powrotem bo miałem" lmo" wymieniłem lewy drążek i dokręciłem nakrętke od dołu na maglu[chyba 18]jest duża poprawa ale nie100%
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
Ja dzisiaj zakładałem nowego banana febi i przed montażem sprawdziłem luz na sworzniu i mam wrażenie że sworzeń powinien chodzić ciaśniej zdjąłem do tego osłone gumową aby nie zwiększała oporu od razu dodałem smaru bo wydawało mi się go troche mało.Pytanie czy sworzeń ma być bardzo ciasno osadzony czy nie ,chodzi mi o kołysanie go na boki, troche trudno to sprecyzować ale jak wymieniałem drążek kierowniczy [kupiłem trw]to z trudem się go zginało na sworzniu i to bardzo.
-
[ALL B5] Jak ustawić kierownicę po wymontowaniu
Zaznacz markerem potem zdejmij i przesuń jeden ząbek.
-
[ALL B6] Czy pomalowac felgi na zime lakierem bezbarwnym
Jak bezbarwny zacznie odpryskiwać to go nie pomalujesz bo najpierw będziesz musiał wszystko zedrzeć a wżery na alusach w zimie to robi sól jak chcesz to myj częściej koła ,ja mam ori audi i nie robie nic nawet auta na zime nie woskuje.
-
[ALL B6] Czy pomalowac felgi na zime lakierem bezbarwnym
Zeby bezbarwny nie odpryskiwał powinieneś najpierw zmatować lakier czyli pozostaje wosk.
-
[ALL] Wygięte mocowanie amortyzatora
Jak masz zamiar wysyłać go do profesjonalnej firmy i płacić nie wiadomo ile to wyślij go do mnie ,zrobie Ci to porządnie spawał i studził żeby oleju nie spuszczać jak chcesz to zrobie jeszcze badania magnetyczne spoin czy występują mikropęknięcia bo widzę temat się ciągnie jak stara guma w majtkach.Ile ta firma chce za naprawę tak z ciekawości pytam?
-
[B5 AEB] Zagadka nr 2
Taki filtr to nawet kadety miały.
-
[ALL] Prostownik z Lidla za 60 zł. Co sądzicie?
Koledzy pisali o GPSie o DVD z marketu to ja sobie napisałem o magnesie :>
-
[ALL] Wygięte mocowanie amortyzatora
No i co z tego że spaw wytrzyma -a co się podda? cienka ścianka amortyzatora a tego nie chcemy bo amor na złom, czytaj ze zrozumieniem to co napisałem na końcu JeriLee
-
[ALL] Prostownik z Lidla za 60 zł. Co sądzicie?
Ja ostatnio kupiłem w biedronce magnes na rozsuwanym teleskopie jak antena samocodowa rewelacja jak się grzebie pod maską i wpadnie w jakąś szczeline śrubka-10pln. lepiej się robi jak wiem że leży na półce.
-
[ALL] Wygięte mocowanie amortyzatora
Poziek nieważne czym wyprostować ważne jak wzmocnić a o tym nie napisałeś na początku- można tam gdzie Aja czerwona kreska wstawić naokoło sztabki o przekroju 1cm.dół 2cm.boki i spawać stopniowo tylko od zewnątrz czyli jedną spoine i do zimnej wody żeby nie nagrzać go .Druga sprawa ten pojedynczy heft co Aju pisał może zaszkodzić ponieważ on ma tylko trzymać a od drgań- wiadomo będą -może pęknąć w czasie dużego obciążenia a ścianka amortyzatora jest cienka i może dojść do rozszczelnienia i będzie sączył się olej.Napisze tak :jeżeli dwie grubości materiału pospawane ze sobą i poddane obciążeniu jeżeli spaw nie pęknie to pęknie cieńszy materiał[naderwie się] w tym przypadku amor.
-
[ALL] Wygięte mocowanie amortyzatora
Poziek chłopcy to u szewca gwożdzie prostują -a jak chcesz naprawiać takie rzeczy w takim aucie to może kup sobie dużego fiata