Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gniady

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gniady

  1. 80-100 żeby łożyska powysiadały ? aha niezrozumiałem A-rek. ok.
  2. Z Kubicą w reno to zawsze coś,niech idzie do redbula.
  3. chyba 8-10mm. a z tymi łożyskami to chyba zależy jakie ma się ET?
  4. Ja dałem 50 zeta chyba w castoramie i jestem zadowolony a podnosiłem nim duże ciężary polecam ale nie za 160 zeta bo to dużo
  5. Kolega mówił że jest trutka która działa dopiero po siedmiu dniach także wszystkich mieszkańców dziko zasiedlonych w swoim garażu powinieneś wytępić -szukaj w sklepach.
  6. Małe koty może porywać jastrząb a co do szczurów to kupiłbym łapke na szczury do tego kilka razy pod rząd dawał jedzenie a dopiero za powiedzmy czwartym razem dodał trutke szczury zaczną się oswajać z żarciem na początku i może jeść tylko jeden jak nie zdechnie to potem zaczną jeść wszystkie razem.
  7. Mnie jeden TRW kosztował 55 zeta lewy a i tak się okazało że to lewy banan [zamiennik] przejechał 12tysięcy.
  8. Musisz dokręcić wahacz w pozycji jego pracy bo jak dokręcisz na lewarku potem opuścisz to napręży się tuleja gumowa a jak wiedziesz w dziure wachacz pójdzie w góre jeszcze bardziej i tuleja się naderwie.
  9. naprawić wtedy wiesz co masz,może być tak że masz sprawny.
  10. Ano tera to wiem o co chodzi
  11. Napisz ceny jak kupisz.
  12. Kimi masz racje z tymi okularami albo są ślepi albo wszyscy przed kompem całymi dniami przesiadują- dziwne.
  13. Arek a czemusz to?
  14. Przerabiałem ten temat:znajomy mechanik kazał wymienić lewą końcówke drążka zadowolony wymieniłem bo myślałem że to magiel luz pozostał wkurzyłem się ale udało się oddać więc założyłem z powrotem bo miałem" lmo" wymieniłem lewy drążek i dokręciłem nakrętke od dołu na maglu[chyba 18]jest duża poprawa ale nie100%
  15. Ja dzisiaj zakładałem nowego banana febi i przed montażem sprawdziłem luz na sworzniu i mam wrażenie że sworzeń powinien chodzić ciaśniej zdjąłem do tego osłone gumową aby nie zwiększała oporu od razu dodałem smaru bo wydawało mi się go troche mało.Pytanie czy sworzeń ma być bardzo ciasno osadzony czy nie ,chodzi mi o kołysanie go na boki, troche trudno to sprecyzować ale jak wymieniałem drążek kierowniczy [kupiłem trw]to z trudem się go zginało na sworzniu i to bardzo.
  16. Zaznacz markerem potem zdejmij i przesuń jeden ząbek.
  17. Jak bezbarwny zacznie odpryskiwać to go nie pomalujesz bo najpierw będziesz musiał wszystko zedrzeć a wżery na alusach w zimie to robi sól jak chcesz to myj częściej koła ,ja mam ori audi i nie robie nic nawet auta na zime nie woskuje.
  18. Zeby bezbarwny nie odpryskiwał powinieneś najpierw zmatować lakier czyli pozostaje wosk.
  19. Jak masz zamiar wysyłać go do profesjonalnej firmy i płacić nie wiadomo ile to wyślij go do mnie ,zrobie Ci to porządnie spawał i studził żeby oleju nie spuszczać jak chcesz to zrobie jeszcze badania magnetyczne spoin czy występują mikropęknięcia bo widzę temat się ciągnie jak stara guma w majtkach.Ile ta firma chce za naprawę tak z ciekawości pytam?
  20. Gniady odpowiedział(a) na Bla temat w Audi A4 B5
    Taki filtr to nawet kadety miały.
  21. Koledzy pisali o GPSie o DVD z marketu to ja sobie napisałem o magnesie :>
  22. No i co z tego że spaw wytrzyma -a co się podda? cienka ścianka amortyzatora a tego nie chcemy bo amor na złom, czytaj ze zrozumieniem to co napisałem na końcu JeriLee
  23. Ja ostatnio kupiłem w biedronce magnes na rozsuwanym teleskopie jak antena samocodowa rewelacja jak się grzebie pod maską i wpadnie w jakąś szczeline śrubka-10pln. lepiej się robi jak wiem że leży na półce.
  24. Poziek nieważne czym wyprostować ważne jak wzmocnić a o tym nie napisałeś na początku- można tam gdzie Aja czerwona kreska wstawić naokoło sztabki o przekroju 1cm.dół 2cm.boki i spawać stopniowo tylko od zewnątrz czyli jedną spoine i do zimnej wody żeby nie nagrzać go .Druga sprawa ten pojedynczy heft co Aju pisał może zaszkodzić ponieważ on ma tylko trzymać a od drgań- wiadomo będą -może pęknąć w czasie dużego obciążenia a ścianka amortyzatora jest cienka i może dojść do rozszczelnienia i będzie sączył się olej.Napisze tak :jeżeli dwie grubości materiału pospawane ze sobą i poddane obciążeniu jeżeli spaw nie pęknie to pęknie cieńszy materiał[naderwie się] w tym przypadku amor.
  25. Poziek chłopcy to u szewca gwożdzie prostują -a jak chcesz naprawiać takie rzeczy w takim aucie to może kup sobie dużego fiata

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.