Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gniady

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gniady

  1. Troche gimnastyki w imadle,a ten wachacz to prosty jest?
  2. Aż tyle nie bedziesz musiał rozbierać żeby go wyciągnąć ,jesteś pewny że to sensor ,jaki błąd?
  3. Polakowi zawsze wiatr w oczy,szkoda też Massy ale się ciesze że Hamilton miał problemy bo nie przepadam za tym watażką, nowa skrzynia i trójka znikła ha ha!!!
  4. Toledo ,leon ,subaru,golf 3,4,5,6 nie jestem pewien ale chyba jeszcze fabia i octawia.
  5. Może miałeś wcześniej wodę zalaną
  6. Jak ładujesz na zakręconych korkach bądż bezobsługowy to po odłączeniu prostownika trzeba odczekać dłuższą chwile przed odpaleniem aż opary odparują ,grozi rozsadzeniem akumulatora.[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 19:47_________________________________________________
  7. Witam brać samochodową .Problem mam taki ponieważ zauważyłem że tylnie koła nie stoją pionowo lewe minimalnie odbiega ale prawe dużo więcej[ górna część chowa się do środka] nie wiem jakie są normy odchylenia ale jak przykładam poziomnice wysokości koła to odchył od pionu jest 1 cm.Nawet jak podniose auto na lewarku koło nie wraca do pionu ,auto nie miało dzwona ,łożyska sprawne nic nie wyje i nie stuka opony wewnętrznie nie żdziera. Czy temu są winne tuleje w tylnej belce i wymiana jest pilna ???
  8. Musisz pamiętać że pomimo braku alkoholu we krwi organizm może być jeszcze bardzo zmęczony zwłaszcza głowa
  9. Bo będzie gęsty.
  10. Pod maglem tam gdzie wchodzi ''sztyca'' od kierownicy jest nakrętka ''18'' możesz ją dokręcić nie za mocno bo ciężej będzie chodzić kierownica stuki niweluje ale ile u Ciebie będzie poprawy nie wiem ,wymieniłem też lewy drążek bo stukał na dziurach jak i podczas energicznego ruszania kierą,wymieniłem sam [1h] koszt drążka TRW-65zł.Ogólnie elementy zawieszenia ze sworzniem kulowym ciężko sprawdzić nawet po wymontowaniu pisze to bo mój drążek po wyjęciu wydawał się dobry.pozdrawiam.
  11. Spoko masz racje ,ja niestety mam dalej problem bo okazało się że to wcale nie końcówka w moim przypadku po wymianie stuka dalej jak kręce szybko kierownicą,więc albo drążek kierowniczy ma luz posiada on bowiem sworzeń kulowy albo cały drążek odkręcił się od maglownicy,magiel odpada bo stuki dochodzą z lewej strony i łapiąc za drążek jak ktoś kręci kierownicą to luz jest wyczuwalny ,szkoda że dojście jest fatalne w warunkach garażowych.
  12. Zobacz czy na łącznikach naokoło jest guma jak jest to nie powinno stukać,łącznik wymienisz z lewarka.Luz na amorze to rzadkość.
  13. To napisze wam gdzie ja mam luz -na końcówce drążka kierowniczego ale nie na sworzniu kulowym tylko na nagwintowanym pręcie który wychodzi z odlewu sworznia kulowego, długo do tego dochodziłem ale udało się .Nie wiem co ten Helmut tam zakładał ale LMO czy TRW to nie jest.
  14. Jak to rolka to sprawa poważna a tydzień autobusem trochę Cie zrelaksuje a będziesz spał spokojnie.
  15. Moskal mam wymieniony komplet i dalej stuka tylko na starej kostce [tzw. kocie łby]słyszałem o tym że może być luz na nakrętce amora z góry,przejazd przez hopki też nie stuka,czekam aż kolega Tzieland zdjagnozuje zawieche w swojej gablocie i o tym napisze.
  16. Napinacz jest po lewej od alternatora a na rozrządzie to może piszczeć rolka.
  17. Pełna kultura wszystko z uśmiechem napisałbym tak :nikt się nie bił nikt nie kłócił nikt nikogo nie przewrócił . Tzieland łożyska wyją nie stukaja
  18. To może piszczeć napinacz alternatora.
  19. Rozumie Cie moskal ale zmieniasz strukture wewnętrzną materiału w ten sposób i różnie może być osłabi się w środku albo nie ,nalej wrzątek do kufla na piwo i wstaw do zimnej wody, pisze o tym z racji bezpieczeństwa bo to jest układ kierowniczy i tylko o to mi chodzi -dobra piwo czeka cześć
  20. Jak zagrzejesz do czerwonego i polejesz wodą to narobisz tylko bidy bo zwrotnica ci pęknie z powodu różnicy temperatur[szok termiczny]zagrzej i odkręcaj bez polewania.Sprawdż czy nie masz luzu na górnej śrubie amortyzatora bo wymienisz możliwe że dobre końcówki a stuki mogą być dalej.Pozdrawiam.
  21. Po opuszczeniu.
  22. Wymiary prawidłowe-kolor czarny z oplotem w środku bez oplotu Ci się załamie.
  23. Te na sworzniu możesz dokręcać na opuszczonym aucie bo to jest bez różnicy -te na tulei dokręcasz w pozycji roboczej bo inaczej to zerwiesz tuleje i bardzo szybko wykończysz wachacz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.