Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gniady

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gniady

  1. Ale kolega nie musi odpowiadać za jej stan bo pożycza ją i ma dostać sprawną nie będzie np.sprawdzał czy ma koła dokręcone,ważna kwestia jest taka ile czasu ona była u Ciebie bo jeżeli kilka dni to się wypożyczalnia wyprze jeżeli od razu wypożyczyłeś i pojechałeś po lodówke to w pewnym sensie pojazd nieprzygotowany do jazdy a kto za to odpowiada to trzeba zajrzeć w przepisy,nie skreślałbym wygranej bo masz powgniatany samochód można się wkurzyć
  2. Mógł by ktoś napisać dlaczego plak ''stawia'' silnik na nogi bo już nie raz o tym słyszałem?
  3. No czekałem kiedy napiszesz gratuluje bardzo całej trójce i powodzenia na nowej drodze życia -ja jeszcze czekam termin na 7 stycznia cześć!
  4. Też Ci życze wszystkiego najlepszego-musisz podłączyć zasilanie bo kieszeń wysuwa sie elektrycznie.
  5. Pisałeś dzisiaj w temacie ''będe tatą'' o cieście -już chyba się domyślam o jakim cieście mówiłeś
  6. Ja jeżdże tak mało że mi wystarcza na co najmniej dwa i pół miesiąca .Zrób tak:nalej po korek umyj spryskami porządnie szybe i sprawdż ile ubyło bedziesz widział
  7. Może wpadne -hornet weż ciasto
  8. Dzieciak to za***isty wabik na laski często bez żony lataliśmy po marketach a potem a skąd ty ją znasz ?,a ona się do ciebie uśmiechała? i tłumacz babie jak zazdrosna że aż jej oko bieleje :polew:Ja ze swoim w castoramie byłem odkąd skończył trzy miesiace miałem rozbudowe domu młoda w pracy a teściom nie zostawie bo teściu pijak a teściowa sie bała bo mówi że nie pamięta co jak a ja sobie myśle przeciez to ja zielony w tych sprawach
  9. wyluzuj kolego.. tnij pępowinę i płacz ze szczęścia Jak syna po wykluciu dali mi na ręce i spojrzał mi w oczy to świat mi się zatrzymał nigdy tego nie zapomne od tego czasu żona powiedziała że ja to już nie ja -trudno miłość musze dzielić na dwoje a teraz żona zasrana chodzi bo mówi że jak się córka za tydzień urodzi to będę miłość dzielił na troje czyli raczej dla niej mało zostanie a zawsze mówiłem że będzie najważniejsza w moim życiu.Co do alkoholu to mam duże zaległości po porodzie będe nadrabiał
  10. Co do zdrowia to powiem wam że całą ciąże żony zesrany chodzę bo się troche zamartwiam .
  11. Nie no żartowałem z tymi dniami ale fajnie że drugie będzie córka baba już lalki kupuje
  12. Bzykałem w środy i w piątki żeby mieć córke i się udało bo syneczka już mam ma 3 lata i już od dawna wie jakie tato ma auto jak najbardziej polecam awanta chociaż widze że czym większe auto tym więcej żona klamotów upycha na wyjazd.
  13. Moja ma termin na 7 stycznia już raz byliśmy w szpitalu bo się korek odetkał i się woda lała także święta i sylwek bezalkoholowy bo nie wiadomo kiedy się zacznie`''rozrywanie'' pozdrawiam tatuśków !!!
  14. Jeżdziłem na ściśniętych w celu obniżenia ale były robione na gorąco jedyny minus -trzeba pomalować.
  15. Nie tyle aso co producent auta nie przewiduje wymiany a wie że będą miały przeloty po 300km.
  16. Co zrobić żeby się pod innym nickiem nie zalogował ?
  17. Piszesz o smaku denaturatu mnie sam zapach odrzuca :>nawet nie próbuje.-trucizna
  18. Mam 10W40 pali na dotyk
  19. Ja ma m garaż pod domem czyli zimno nie mam 5 stopni ale rano jak jade to pod sklepem zostawiam auto odpalone i ide po bułeczki do sklepu [zamykam drugim kluczykiem] :)nie chce na dużym mrozie tak go gasić i zapalać jak jest zimny.
  20. Gniady odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    W młodzieńczych latach popalaliśmy u kolegi w garażu papierosy -kolega przynosił telewizorek i oglądaliśmy yatamana ,ajuto mizdronio -karwa fa to były czasy fajnie powspominać
  21. http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/mandat;-;do;kiedy;mozna;scigac;za;jego;niezaplacenie,39,0,518439.html[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 14:16_________________________________________________http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/raport;polacy;dostali;mandaty;za;550;mln;zlotych,212,0,346324.html
  22. Gniady odpowiedział(a) na krzych5 temat w Audi A4 B5
    Może to być synchronizator w skrzyni u mnie też dwójka i trójka wchodzi jakby bez oleju ale zaznaczam że nie zawsze to jest dziwne
  23. Ja mam stromy zjazd do garażu jak nie odśnieże i nie posypie dużą ilością soli nawet nie mysle o wjeżdżaniu czy wyjeżdżaniu w zeszłym roku nie odśnieżyłem środka zjazdu i podczas zjeżdżania hokej zbierał śnieg aż się wyrwał ale jest na to sposób zdjąłem go i tylną część grzejąc opalarką wywinąłem do góry żeby podczas cofania nie zbierał śniegu polecam zabieg
  24. Z tego co wiem nie policyjne mandaty przedawniają się po pięciu latach a policyjne w ogóle się nie przedawniają tylko czekają w kolejce.
  25. Mam b5 ale to bez różnicy problem podobny - jak postoi kilka godzin na mrozie to gorzej działa wspomaganie hamulców, to znaczy opór podczas naciskania pedała jest od samego początku naciskania i mam wrażenie że po jego puszczeniu jeszcze auto przez moment hamuje jak postoi w ciepłym problem mija w zeszłym roku problemu nie było serwo suche w środku przewody wszystkie jak nowe płyn wymieniony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.