Treść opublikowana przez Gniady
-
[B5 AVG] Uszkodzpne Audi przez bryłę lodu na przyczepie.
Ale kolega nie musi odpowiadać za jej stan bo pożycza ją i ma dostać sprawną nie będzie np.sprawdzał czy ma koła dokręcone,ważna kwestia jest taka ile czasu ona była u Ciebie bo jeżeli kilka dni to się wypożyczalnia wyprze jeżeli od razu wypożyczyłeś i pojechałeś po lodówke to w pewnym sensie pojazd nieprzygotowany do jazdy a kto za to odpowiada to trzeba zajrzeć w przepisy,nie skreślałbym wygranej bo masz powgniatany samochód można się wkurzyć
-
[B5 AKN] DIESEL powietrze w układzie paliwowym. Auto nie odpala.
Mógł by ktoś napisać dlaczego plak ''stawia'' silnik na nogi bo już nie raz o tym słyszałem?
-
Będę tatą :-))
No czekałem kiedy napiszesz gratuluje bardzo całej trójce i powodzenia na nowej drodze życia -ja jeszcze czekam termin na 7 stycznia cześć!
-
[B5 AHU] Zmieniarka cd
Też Ci życze wszystkiego najlepszego-musisz podłączyć zasilanie bo kieszeń wysuwa sie elektrycznie.
-
Spoty wrocławskie
Pisałeś dzisiaj w temacie ''będe tatą'' o cieście -już chyba się domyślam o jakim cieście mówiłeś
-
Na ile Wam starcza 4 litrowy zbiornik płynu do spryskiwaczy?
Ja jeżdże tak mało że mi wystarcza na co najmniej dwa i pół miesiąca .Zrób tak:nalej po korek umyj spryskami porządnie szybe i sprawdż ile ubyło bedziesz widział
-
Spoty wrocławskie
Może wpadne -hornet weż ciasto
-
Będę tatą :-))
Dzieciak to za***isty wabik na laski często bez żony lataliśmy po marketach a potem a skąd ty ją znasz ?,a ona się do ciebie uśmiechała? i tłumacz babie jak zazdrosna że aż jej oko bieleje :polew:Ja ze swoim w castoramie byłem odkąd skończył trzy miesiace miałem rozbudowe domu młoda w pracy a teściom nie zostawie bo teściu pijak a teściowa sie bała bo mówi że nie pamięta co jak a ja sobie myśle przeciez to ja zielony w tych sprawach
-
Będę tatą :-))
wyluzuj kolego.. tnij pępowinę i płacz ze szczęścia Jak syna po wykluciu dali mi na ręce i spojrzał mi w oczy to świat mi się zatrzymał nigdy tego nie zapomne od tego czasu żona powiedziała że ja to już nie ja -trudno miłość musze dzielić na dwoje a teraz żona zasrana chodzi bo mówi że jak się córka za tydzień urodzi to będę miłość dzielił na troje czyli raczej dla niej mało zostanie a zawsze mówiłem że będzie najważniejsza w moim życiu.Co do alkoholu to mam duże zaległości po porodzie będe nadrabiał
-
Będę tatą :-))
Co do zdrowia to powiem wam że całą ciąże żony zesrany chodzę bo się troche zamartwiam .
-
Będę tatą :-))
Nie no żartowałem z tymi dniami ale fajnie że drugie będzie córka baba już lalki kupuje
-
Będę tatą :-))
Bzykałem w środy i w piątki żeby mieć córke i się udało bo syneczka już mam ma 3 lata i już od dawna wie jakie tato ma auto jak najbardziej polecam awanta chociaż widze że czym większe auto tym więcej żona klamotów upycha na wyjazd.
-
Będę tatą :-))
Moja ma termin na 7 stycznia już raz byliśmy w szpitalu bo się korek odetkał i się woda lała także święta i sylwek bezalkoholowy bo nie wiadomo kiedy się zacznie`''rozrywanie'' pozdrawiam tatuśków !!!
-
[ALL] Nowe sprężyny czy regeneracja ori.
Jeżdziłem na ściśniętych w celu obniżenia ale były robione na gorąco jedyny minus -trzeba pomalować.
-
[B6 AVF] Jaki olej do skrzyni - Shell czy Motul ?
Nie tyle aso co producent auta nie przewiduje wymiany a wie że będą miały przeloty po 300km.
-
[ALL] Sprzedający 312MC
Co zrobić żeby się pod innym nickiem nie zalogował ?
-
[ALL] Zamarznięty płyn do spryskiwaczy
Piszesz o smaku denaturatu mnie sam zapach odrzuca :>nawet nie próbuje.-trucizna
-
[ALL] TDi odpala jak latem
Mam 10W40 pali na dotyk
-
[ALL] Zimowe Poranne odpalanie TDI... jak to powinno wyglądać ?
Ja ma m garaż pod domem czyli zimno nie mam 5 stopni ale rano jak jade to pod sklepem zostawiam auto odpalone i ide po bułeczki do sklepu [zamykam drugim kluczykiem] :)nie chce na dużym mrozie tak go gasić i zapalać jak jest zimny.
-
Ulubiony program TV
W młodzieńczych latach popalaliśmy u kolegi w garażu papierosy -kolega przynosił telewizorek i oglądaliśmy yatamana ,ajuto mizdronio -karwa fa to były czasy fajnie powspominać
-
Płacenie mandatu
http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/mandat;-;do;kiedy;mozna;scigac;za;jego;niezaplacenie,39,0,518439.html[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 14:16_________________________________________________http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/raport;polacy;dostali;mandaty;za;550;mln;zlotych,212,0,346324.html
-
[ALL B5] Skrzynia biegów
Może to być synchronizator w skrzyni u mnie też dwójka i trójka wchodzi jakby bez oleju ale zaznaczam że nie zawsze to jest dziwne
-
Jak wasze obniżone A4 znoszą tegoroczną zimę???
Ja mam stromy zjazd do garażu jak nie odśnieże i nie posypie dużą ilością soli nawet nie mysle o wjeżdżaniu czy wyjeżdżaniu w zeszłym roku nie odśnieżyłem środka zjazdu i podczas zjeżdżania hokej zbierał śnieg aż się wyrwał ale jest na to sposób zdjąłem go i tylną część grzejąc opalarką wywinąłem do góry żeby podczas cofania nie zbierał śniegu polecam zabieg
-
Płacenie mandatu
Z tego co wiem nie policyjne mandaty przedawniają się po pięciu latach a policyjne w ogóle się nie przedawniają tylko czekają w kolejce.
-
Naprawa przyczyny złego działania SERWO brak hamulców
Mam b5 ale to bez różnicy problem podobny - jak postoi kilka godzin na mrozie to gorzej działa wspomaganie hamulców, to znaczy opór podczas naciskania pedała jest od samego początku naciskania i mam wrażenie że po jego puszczeniu jeszcze auto przez moment hamuje jak postoi w ciepłym problem mija w zeszłym roku problemu nie było serwo suche w środku przewody wszystkie jak nowe płyn wymieniony