Treść opublikowana przez Gniady
-
[ALL B5] Wyjęcie płyt ze zmieniarki
12v trzeba podłączyć.
-
Spoty wrocławskie
Siemka wszystkim Gobik gdzie dokładniej byłeś w św.katarzynie to moje kawalerskie strony
-
Spoty wrocławskie
Będzie chciał vaga to się odpowiednio policzy :beer1:
-
Spoty wrocławskie
:hi: A co Ty dopiero wstałeś?
-
Spoty wrocławskie
No :no:ale Ty cholera szybki
-
Spoty wrocławskie
Możesz nawet hulajnogą w niczym to nie przeszkadza :> Dokładnie- byleś nie był z gołą d*pą :decayed Możesz nawet hulajnogą w niczym to nie przeszkadza :> Dokładnie- byleś nie był z gołą d*pą :decayed :polew:siuj i be
-
Spoty wrocławskie
Możesz nawet hulajnogą w niczym to nie przeszkadza :>
-
[B5 AJM] pasek wielorowkowy
Widać że nie czytasz forum tylko walisz od razu pytanie.Nawet wczoraj było pisane w temacie paska wielorowkowego.
-
Spoty wrocławskie
Panie to nie tutaj na plac po okulary jechać.
-
[B5 AHU] Schodzi lakier bezbarwny
Może auto było często polerowane?
- Spoty wrocławskie
-
[ALL B5] Sterownik Airbag-Pytanie
Wysłać do firmy która go ''zresetuje'' i zamontować z powrotem .
-
[ALL B6] CZy trzeba mic atest na tylne przyciemnione szyby ????
Przepuszczalność a atest to dwie różne sprawy jeżeli chodzi o policje i przednie boczne szyby to ich interesuje tylko przepuszczalność jak będą za ciemne to żaden atest nie pomoże.
-
[ALL] Regeneracja kół dwumasowych
kolega regenerował gdzieś w Kielcach do toyoty awensis ponoc to wielka fuszerka była -dał 1000zł.
-
[ALL B5] Terkot klimatyzacji
ja obstawiam korbowód
-
Spoty wrocławskie
Ja ale nie wiem kiedy
-
[B5 AHU] Wymiana rury odmy
Jam mam to dożywotnio zrobione bo ze stali flansza+10cm. rurki dalej połączyłem na opaske.
-
[ALL B5] Miał ktoś takiego świerszcza w kabinie
Ja utopiłem świerszcza jak psiknąłem wd-40 w szczeline jak się łączy deska rozdzielcza z szybą tam gdzie naklejka z.numerem rejestracyjnym.
-
[B5 AFN] Nie działa rączka do podnoszenia fotela
dokładnie
-
Spoty wrocławskie
kontrolnie po kilka piw większy problem był z knajpą bo pustki w pasażu- no i Gobi : ja chce do mundo
-
[B5 AFN] Nie działa rączka do podnoszenia fotela
Wyjmij fotel i zobacz 10 minut roboty.
-
[ALL B5] Jak wyjąć klimatronik po II lifcie
Dlaczego tak długo????
-
Spoty wrocławskie
masz 4 w samochodzie :gwizdanie: :gwizdanie: Kurde dzisiaj z moją mam wieczór zaplanowany ale może uda się coś zmienić.... na którą i gdzie się meldujecie ?? Pisz podanie do małżonki bez możliwości odmowy i po sprawie.
-
Spoty wrocławskie
Witam po dłuższej przerwie ale mój małolat urwał mi kabel do laptopa i dopiero dzisiaj znalazłem czas go polutować jak się sprawdzi to nie będe kupował nowego miło was ''słyszec'' ale piwa bym się napił
-
Spoty wrocławskie
Szczuraz bierze laptopa+gniady kabel+hornet sczytuje błędy= 3 czteropaki